16 priežasčių, kodėl moterys nenori sekso

bb20d9c6fa65d4cacb0b940922725f52.jpg
 
Seksas - malonumų šaltinis. Tad ką daryti, jei rytojaus pirkinių sąrašas jums rūpi labiau nei valanda meilės žaidimų? Atrodytų - neįtikėtina, bet... taip kartais nutinka.

Nepakankama lubrikacija

Seksas, kai makštyje sausa tarsi Sacharoje - ne pats maloniausias užsiėmimas. Kai kurios moterys vis dar tiki mitu, kad pasinaudojusios lubrikantu jos pripažįsta savo kaip seksualios moters pralaimėjimą. Bet tai - netiesa. Lubrikacija gali sutrikti dėl daugybės su seksu nesusijusių priežasčių – pervargimo, hormonų svyravimo organizme, tam tikrų medikamentų vartojimo. O per mažai lubrikacijos, kaip ir per intensyvi stimuliacija – skausminga. Ar jums tikrai reikia kentėti vien dėl keisto principo?

Ar masturbuojatės?

Masturbacija - vienas geriausių būdų savo kūnui pažinti, kad vėliau galėtumėte pasakyti partneriui, ko norite. Masturbacija - netgi intymesnis veiksmas nei seksas. Nepažįstant intymiai savo kūno, sunkiau atrasti poroje, kas teikia didžiausią malonumą.

Norite būti gera mergaitė

Ir jūsų mintyse, gera mergaitė neturėtų daryti dalykų x, y arba z. Tai reiškia, kad dar nieko nepadariusi jūs jau nusiteikiate kaltei. Geros mergaitės nusipelnė malonumo, tai - vienareikšmiškai pozityvu. Patirti malonumą su mylimu žmogumi - kaip tik tai, kas teikia gyvenimui prasmės.

Galvojate kaip jaučiatės, o ne ką jaučiate

Per didelis kritiškumas savo išvaizdai atima geriausius sekso momentus ir neleidžia atsipalaiduoti. Jei vis dėlto jums sunku atsipalaiduoti, sukurkite aplinką, atvirą pojūčiams, bet ne savęs nužiūrinėjimui: prigesinkite šviesas, užsimerkite. Susikoncentruokite į pojūčius. Arba užriškite partneriui akis.

Nebandote nieko naujo

Jei kaskart lovoje kartojasi identiškas scenarijus, nieko nuostabaus, kad pavargote nuo sekso. Įsivaizduokite, kaip greitai suvimdytų nuo jūsų mėgstamo deserto, jei tektų valgyti jį kasdien. Naujovės būtinos, net jei vėliau ir suprasite, kad jos neprilygsta tam, prie ko esate įpratusi. Leiskite sau bent pamėginti. Netikėtumas - tai seksualu!

Nepasakote, ko norite

Jei pernelyg drovitės išsakyti, ko norite, seksas taip ir liks tik kelionė niekad nepasiekiant tikslo. Išdrįskite ir pasakykite arba parodykite, kas jums malonu, apie ką svajojate. Jei reikia - parepetuokite viena, prieš veidrodį, kaip tai pasakote mylimajam. Bus lengviau tai ištarti kai būsite dviese.

Ar jūs - gera lovoje?

Liaukitės lyginusi save su draugėmis, partnerio buvusiomis merginomis ar juolab filmų suaugusiesiems aktorėmis. Jūsų meilės žaidimuose geriausia ir teisingiausia yra tai, kas suteikia malonumo būtent jums. Jei nežinote, ar suteikiate malonumą savo partneriui - paklausinėkite jo: norėtum greičiau? lėčiau? švelniau? giliau?

Kokia sekso nauda?

Išties - ir kam gi tas sekas, jei rytoj anksti keltis į darbą/ gali prabusti vaikai/ šiandien buvo sumauta diena/ norite pailsėti... O nauda yra. Sekso metu organizme išsiskiria hormonai, kurie leidžia jums atsipalaiduoti ir pasijusti geriau. Beje, tai - ir puikus vaistas nuo nemigos. Taigi nepamirškite, kad seksas su mylimu žmogum - visada į sveikatą!

Turėjote neigiamos patirties

Seksualinė patirtis, kuri paliko itin neigiamų įspūdžių, gali tapti rimta kliūtimi susikurti sėkmingą asmeninį gyvenimą. Kai kuriais atvejais tam, kad ryžtumėtės pasitikėti partneriu, prireikia net specialistų pagalbos. Nors neretai užtenka paprasčiausiai mylimo, mylinčio ir suprantančio žmogaus. Jei tokį jau sutikote - nebijokite pasitikti būsimus įspūdžius, šį kartą - tik su teigiama patirtimi.

Vartojate vaistus

Tabletės nuo nemigos, antidepresantai, kai kurie hormoniniai preparatai gali pastebimai nusmukdyti jūsų libido. Jei taip nutiko - būtinai pasikonsultuokite su gydytoju: galbūt galima vartojamus vaistus pakeisti kitais ar pakoreguoti jų dozę?

Trokštate kontroliuoti

Seksas - tai šokis dviem. Turite gebėti ir vesti, ir leistis vedama. Taigi liaukitės ir čia nuolat dirigavus paradui. Jei žūtbūt norite kontroliuoti viską, kas vyksta, jums nepavyks atsipalaiduoti ir mėgautis šios akimirkos pojūčiais. Išmokusi dalį laiko paklusti partneriui, atrasite naujų, nepatirtų pojūčių.

Nepasitikite partneriu

Geriausias seksas - tada, kai su partneriu esate visiškai atviri vienas kitam, pasitikite vienas kitu, patenkinate bendravimo poreikius. Jei bent vienas iš jūsų nepasitiki kitu, tarp jūsų išauga siena, kuri gali visiškai pasiglemžti sekso teikiamą džiaugsmą.

Išsekimas

Jei diena buvo sunki, sekso retai kada norisi. Ir vis dėlto seksas - labai svarbi sveikų tarpusavio santykių dalis. Todėl net jei neturite laiko ilgiems meilės žaidimams, neatsisakykite bučinių, glamonių ir greituko.

Jis nori nuolat

Ir nepalieka jums laiko suvokti, kad to norite ir jūs. Kai partnerių seksualinis apetitas nesutampa, vienam seksas tampa dar viena pareiga. Pasikalbėkite apie tai atvirai, išsakykite savo mintis. Paprašykite jo, kad paliktų jums laiko pajusti aistrą.

Nežinote, kas yra orgazmas

Tikrai ne pats maloniausias jausmas apie didįjį O žinoti tik teoriškai. Bet tai turėtų ne stabdyti, o kaip tik paskatinti jus ieškojimams. Visų pirma – kaip suteikti malonumą pačiai sau. Tai padės vėliau ir dviese pasirinkti teisingus žingsnius.

Jaučiate spaudimą

Orgazmas - ne visada siekiamybė, ypač jei jums jį pasiekti - ne problema. Atvirkščiai: jei jaučiate nuolatinį spaudimą finišuoti su didžiuoju O, seksas tampa nebe malonumu, o darbu. Tad nepamirškite mėgautis procesu ir priminkite partneriui, kad jūsų tikslas - jausti malonumą, ir nebūtinai - orgazmą.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras