Lubrikantas paįvairina seksualinius žaidimus? O taip!

pexels-photo-3773665.jpeg
 
Ar jau pasinaudojote lubrikanto teikiamais privalumais? Dar ne? Be reikalo. Štai keletas situacijų, kai tinkamai parinktas lubrikantas gali padaryti stebuklus!

Lubrikantas, palyginus su kitais erotiniais reikmenimis, yra toks saugus ir nekaltas dalykas, kad tiek pirkti, tiek naudoti jį gali net ir pačios konservatyviausios poros. Vis dėlto kartkartėmis susiduriama su paradoksu: žmonės šiek tiek gėdijasi naudoti lubrikantą. Nes pasiduoda populiariems mitams, esą jo prisireikia tik tada, kai pora jau turi erotinio pobūdžio problemų. Priešingu atveju viskas ir taip turėtų eitis kaip per sviestą.

Bet tai – ne visai tiesa. Jei stinga natūralios lubrikacijos, tai iš tiesų gali reikšti ir tam tikras problemas: pavyzdžiui, susijaudinimo stygių arba hormonų pusiausvyros nukrypimus. Tačiau tai – dar ne viskas. Lubrikantas gali suteikti daugiau malonumo tokiems žaidimams, kurie be reikiamo slidumo nebus tokie malonūs, kaip galėtų. Todėl vertėtų pasidomėti nuodugniau: kaip savo seksualiniuose žaidimuose galite panaudoti lubrikantą?

Puikiai tiks jausmingam masažui

Daugelis lubrikantų kartu yra ir masažo aliejai. Tai reiškia, kad jie tinka tiek įsiskverbimui, tiek erotinėms glamonėms. Kai rankos partnerio kūnu slysta lengvai, laisvai ir minkštai – kas gali būti maloniau! Be to, toks masažas yra ideali intymių santykių preliudija.

Oraliniai pojūčiai

Poros, praktikuojančios oralinį seksą, mielai išbando ir tokiems žaidimams specialiai sukurtus lubrikantus su skoniu. Tai vienas geriausių būdų akimirksniu paįvairinti savo pojūčius ar... išsisukti iš keblios padėties, jei partnerio ar partnerės skonis jus šiek tiek trikdo.

Pamiršite makšties sausumą

Tai – pirmoji priežastis, dėl kurios apskritai buvo sukurti lubrikantai. Kai makštis sausa, įsiskverbimo metu patiriami pojūčiai ne patys maloniausi, netgi skausmingi. Kartais net ir lytinis aktas tampa neįmanomas. Sausumo priežasčių gali būti daug. Ir labai svarbu, kaip šį diskomfortą įveiksite: ar apskritai atsisakysite kūniškų malonumų, ar pasinaudosite parankia išeitimi – lubrikantu.

Subalansuotas greitukams

Taigi net ir tomis tingiomis dienomis, kai tiesiog nesinori skirti daug laiko įžangai, į pagalbą pasitelkę lubrikantą galėsite kuo puikiausiai pamaloninti vienas kitą greituku. Maksimaliai patogiai, be jokio diskomforto!

Šilta - šalta

O gal norėtumėte išmėginti lubrikantą, kuris tikrai suteiktų jūsų potyriams pikantiškų pojūčių? Teiraukitės tokių, kurie vėsina arba šildo – ir vieni, ir kiti gali garantuoti jums nepaprastai stiprų orgazmą. Tereikia išsirinkti, kuri poveikis jus užveda labiausiai.

Suaugusiųjų žaisliukai

Kad jie poros seksualiniam gyvenimui suteikia šarmo – nesikartosime. Ir vis dėlto sklandžiausiai viskas eisis jei nepamiršite šiuos erotinių žaidimų aksesuarus suvilgyti lubrikantu. Jo tikrai prireiks naudojant vibratorius, falo imitatorius, analinius žaisliukus.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras