3 vyrų orgazmo paslaptys

keksas(21).jpg
 
1 komentaras
Daug dėmesio yra skiriama moterų orgazmui , o į vyrų orgazmą žiūrima kur kas paprasčiau. Manoma, kad stipriosios lyties atstovams dėl didžiojo “O” nekyla jokių problemų ir jie jį patiria visada. Tačiau taip būna ne visada ir yra keletas dalykų, apie kuriuos vyrai nėra linkę kalbėti atvirai.

Aptarkime esminius aspektus, susijusius su vyrišku orgazmu ir išsiaiškinkime, kas yra normalu ir kada reikėtų ieškoti išeities iš padėties?

Vienas du orgazmai per naktį, ar tai normalu?

Yra paplitusi nuomonė, kad normaliam vyrui pakanka keletą minučių pertraukos po lytinių santykių ir jie vėl gali džiaugtis tvirta erekcija. Tačiau, kaip taisyklė, tai nutinka tik jaunystėje ir būdinga ne kiekvienam vyrui. Ilgesnės pertraukos tarp seksualinių aktų yra visiškai normalus reiškinys, o kiek laiko reikia jo vyriškumui atsigauti – labai individualus dalykas. Tad 1-2 kartai per naktį yra visiškai normalu. 

Orgazmo nebuvimas vyrams, ar tai normalu?

Orgazmo nebuvimas įmanomas ne tik moterims, bet ir vyrams. Tačiau priešingai nei moterims, vyrams tokia būsena gali būti susijusi su sveikatos problemomis. Toks reiškinys rodo, jog vyras gali turėti problemą su stuburo ar ar periferinės nervų sistemos pažeidimais. To priežastys gali slypėti ir infekcijoje, kurios pasekmės sukelia sąaugas ir dėl to būna sunkiau pasiekti ejakuliaciją. Džiugi žinia ta, jog daugeliu atveju orgazmo nebuvimas yra pagydomas. 

 Greita ejekuliacija, problema ar ne?

Ir taip, ir ne. Apie 30 procentų planetos vyrų kenčia nuo priešlaikinės ejakuliacijos. To priežastys gali būti psichologinės arba fiziologinės. Psichologinės priežastys yra susijusios su  susijaudinimo kontrole, todėl yra svarbu išmokti valdyti savo mintis ir seksualinio susijaudinimo lygį. Fiziologinės priežastys dažnai būna susijusios su per dideliu penio jautrumu, todėl įvairios priemonės, mažinančios  varpos jautrumą gali padėti išspręsti šią bėdą. Jeigu abiems partneriams kelių minučių trukmės aktas nesukelia jokio diskomforto, tai nėra nieko blogo. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Visa bėda ištinka vyrus.kai sulaiku tas daikčiujas pradėda neklausytt akys mato širdis geidžia,o tu žmogau jau lieki už borto
Naujas komentaras