5 seksualios pramogos Valentino dienai: ne tik miegamajame

190(1).jpeg
 
Žaisminga, romantiška ir linksma Valentino diena – puiki proga atnaujinti savo seksualinių žaidimų repertuarą. Neabejojame, kad vienas kitą mylite ir mylitės ne tik vieną dieną per metus. Ir vis dėlto proginis seksas, kitoks nei kas dieną, išradingesnis ir azartiškensis – tai nuostabi pramoga, kuri įsimylėjėlių šventei suteikia išskirtinumo, o jums – dar daugiau artumo ir aistros kibirkščių.

Valentino fantazijų skrynelė

Jums prireiks: popieriaus, rašiklio, dėžutės, laukinės vaizduotės. Kaip žaisti? Dauguma sekso žaidimų susiję su vaidmenimis. Šiam žaidimui partneriai paima popieriaus lapelius ir užrašo ant jų vaidmenų žaidimų scenarijus – kokius tik sugalvoja. Kalinys ir prižiūrėtoja, daktaras ir pacientė, seselė ir daktaras... apie ką svajojate jūs? Svarbiausia – to, ką parašėte, neturi matyti jūsų partneris, todėl užrašytus žaidimus laikykite prirašyta puse žemyn. Kai viską surašysite, perlenkite raštelius ir meskite į dėžutę. Beje, galima rašyti ne tik žaidimus, bet ir savo seksualines fantazijas, erotinius pageidavimus. Tokia Valentino dienos dėžutė bus puiki dovana jums abiems: kasdien (kas antrą dieną, savaitgaliais, ir pan. – priklausomai nuo to, kiek laiko esate įpratę skirti erotiniams malonumams) traukite po vieną lapelį, perskaitykite, koks pageidavimas parašytas ir – pirmyn tai išmėginti! Kai kurios poros tokias dėžutes naudoja kaip prizinį fondą. Beprotiška diena darbe? Gavote paaukštinimą? Iš peties pasidarbavote namuose? Traukite iš skrynelės savo prizą!

Sekso slėpynės

Jums prireiks: daikto, kurį galėtumėte paslėpti ir sąrašo, kokie seksualiniai malonumai jums abiem patinka. Kaip žaisti? Pirmiausia – nuspręskite, kuris pirmas slėps, o kuris – ieškos. Galite traukti burtus. Tas, kuris pirmas slepia daiktą, prie jo priklijuoja raštelį su apibūdinimu, koks seksualinis malonumas laukia radusiojo. Tada daiktas paslepiamas bet kur namuose. Ieškotojas turi 24 valandas jį surasti – jei nori būti pamalonintas. Šio žaidimo privalumas – kad galite žaisti jį nors ir kasdien. O azartas ieškoti tikrai didelis! Be to, galite sugalvoti paskatinimų ir pasufleravimų sistemą: ieškantysis erotiniais malonumais gali išsipirkti tam tikras nuorodas, kur tas daiktas paslėptas. Kaip išsipirkti? Priklauso nuo jūsų!

Aklas spėjimas

Jums prireiks: raiščio akims arba švelnaus šalio, kuriuo būtų galima užrišti akis, taip pat įvairių daiktų, kuriais galėtumėte liesti partnerį: plunksnelės, šilko, odos gabalėlio, ledo ir kt. Kaip žaisti? Visų pirma pasirinkite, koks bus prizas. O tada traukite burtus, kas iš jūsų pirmas bus liečiantysis, o kas – spėlios užrištomis akimis. Spėliojančiam žaidėjui užrišamos akys, o kitas žaidėjas liečia neregintįjį įvairiais dalykais. Šis spėlioja, kas tai yra. Tai turėtų būti ne tik pasirinkti daiktai, bet ir liečiančiojo kūno dalys. Žaidėjas užrištomis akimis turi spėlioti, kuo yra liečiamas. Už kiekvieną teisingą atsakymą skiriama taškų. Vėliau žaidėjai pasikeičia vaidmenimis. Prizas – tas, kurį kaip prizą įvardijote žaidimo pradžioje. Tai turėtų būti kas nors erotiško: fantazijos išpildymas, erotinio masažo seansas ar panašus trokštamas dalykas. Prizą laimi tas, kuris spėliodamas surinko daugiausia taškų. Kad spėlioti nebūtų taip lengva, pasirinkite daiktų, kurie būtų panašūs: ledas ir šaldyta uoga, plaukų šepetys ir masažuoklis, šaukšto galvutė ir metaliniai vaginaliniai rutuliukai – nematant tokie duetai tikrai gali supainioti pojūčius.

Kauliukų žaidimas

Jums prireiks: lapo, rašiklio ir poros standartinių kauliukų. Kaip žaisti? Surašykite visas įmanomas kauliukų akių kombinacijas. Kiekvienai jų priskirkite tam tikrą seksualinį veiksmą. Pavyzdžiui, du vienetai – bučinys, keturi ir trys – oralinis seksas, penki ir du – žaidimas pasirinktu sekso žaisliuku, du šešetukai – įsiskverbimas, ir pan. Rinkitės viską, kas jums priimtina ir malonu. Dar šį vakarą išmėginkite, ką gi judviem Valentino dienos repertuarui lemia kauliukai. O vėliau, kai tik bus tinkama nuotaika, vienas jūsų galės mesti kauliukus ir imtis to, ką lemia likimas. Beje, žaidimas bus dar azartiškesnis, jei numatysite pralaiminčias kombinacijas: pavyzdžiui, žaidėjas, išmetęs du ketvertukus, kitam pusvalandį daro pėdų masažą arba išperiamas botagėliu.

žaidimas

Azartiškas nusirengimas

Jums prireiks: kortų kaladės arba kito pamėgto stalo žaidimo. Kaip žaisti? Visi žinome apie nusirengimo pokerį. Bet net jei nesate šio žaidimo asai, žaisti iš nusirengimo vis tiek galima – tiks bet koks kitas kortų žaidimas: kaskart pralošęs žaidėjas nusimeta nuo savęs kokį nors rūbą. Toks principas tinka ir bet kokiam kitam žaidimui, jei norite – net ir Monopoliui ar šachmatams!

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras