Valentino diena ne namie: lengva erotika viešoje vietoje!

Valentines-Day-Photos-for-Your-Husband-1080x675.jpg
 
Seksas ar apsinuoginimas viešoje vietoje – viena dažniausių seksualinių fantazijų. Jaudulys, kad darote kažką uždrausto, baimė, kad jus pagaus – visa tai kaitina kraują. Ir jei tai darote saugiai ir su protu, galite išties padovanoti sau nepaprastų potyrių su minimalia rizika ir visiškai nepažeisdami įstatymų.

Pirma pažintis

Prisimenate, kaip jūs susitikote? Kai pamatėte vienas kitą ir susidomėjote? Tarp jūsų kibirkščiavusi aistra – tai jausmas, kurį norėtųsi kartoti vėl ir vėl. Kodėl gi ne? Tokį jaudulį tikrai galima susigrąžinti! Išsiruoškite į pasimatymą, nueikite į vietą, kurioje nesate buvę. Ir nueikite ten atskirai, tarsi būtumėte nepažįstami. Susitikite ir pradėkite flirtuoti. Jei iš tikrųjų norite atgaivinti pirmos pažinties jausmą – elkitės panašiai, kaip tada, kai susipažinote. O galbūt norite viską pakeisti ir suvaidinti kitokius personažus? Ar bent jau apsikeisti vaidmenimis – kad šiandien iniciatyvą rodytų tas, kuris pirmomis pažinties akimirkomis buvo pasyvesnis? Šiaip ar taip, toks lengvas žaidimas, kai aplinkui yra daugiau žmonių, nė nenumanančių, jog judu – pora, lengvai įtraukia ir sukuria erotišką įtampą. 

Susitarkite iš anksto

Kaip ir bet kuriame kitame vaidmeniniame žaidime, iš anksto susitarkite, kiek toli galite eiti. Susikurkite pagrindines taisykles. Pavyzdžiui, ar galima flirtuoti ne tik vienam su kitu, bet ir su aplinkiniais? O jei norite žaidimą paįvairinti priekabiavimo elementais – įsitikinkite, kad žinote, kiek jo gali būti ir kada, jūsų nuomone, prasideda nebe žaidimas, o žeminimas ar įžeidinėjimas? Toks žaidimas, nors neįtraukia nuogumo, psichologiškai yra pikantiškas ir gali tapti užvedančia įžanga prieš Valentino dienos vakaro desertą. Sutikite, šiek tiek intrigos – tikrai įdomiau, nei banali vakarienė restorane!

Karštais pėdsakais

Šiam žaidimui reikia pasiruošti iš anksto: prireiks strategijos ir originalių idėjų. Bet jis vertas įdėtų pastangų! Žaidimo iniciatorius turėtų būti gerai apgalvojęs strategiją, kokiu maršrutu judės per miestą, kokias užuominas paliks ir kuriame taške susitiksite. Taigi vienas leidžiasi į kelionę pirmas, o po jo – tas partneris, kuris seka. Atsilikdamas bent pusvalandžiu. „Bėgantysis“ eina pasirinktu maršrutu, pakeliui užeidamas į parduotuves, barus. Ir palieka užuominas sekančiajam, kur judės toliau. Tas, kuris seka, turi teisingai atspėti maršrutą. Užuominas galima palikti vietose, kuriose stabtelite, arba tiesiog siųsti partneriui sms: „Esu bare, geriu kokteilį. Verta paragauti ir tau. Penkioliktas numeris gėrimų meniu. Parašyk jo sudėtį!“ Partnerio užduotis – užeiti į tą patį barą, susirasti kokteilį, galbūt jo paragauti (ar bent jau paskaityti sudėtį meniu), išsiųsti žinutę su atsakymu, o tada – gauti kitą žinutę su tolimesnėmis koordinatėmis, kur yra „bėgantysis“. Pavyzdžiui: „Už 100 metrų nuo baro – sankryža. Posūkis į kairę. Ten – apatinių rūbų parduotuvė. Išsirinkau ko noriu ir palikau pas pardavėją. Nupirk!“ Partnerio užduotis – kreiptis į pardavėją ir nupirkti prekę, kurią čia prieš pusvalandį paliko mergina (ar vaikinas). Taip galite po miestą klajoti ilgai, rankioti faktus ar stabtelėti jums svarbiose vietose. Kol galiausiai kelias baigiasi iš anksto suplanuotoje vietoje geru seksu arba jausminga pramoga. Taigi, viešbučio kambarys, masažo salonas su iš anksto užsakyta paslauga, pirties malonumai ar pasivažinėjimas kartingais – tiks bet kas, kas suteiks jums abiem azarto ir aistros!

Erotinė fotosesija

Valentino dieną praleiskite kitame, jums mažai pažįstamame mieste. Visą dieną klajokite, ieškokite gražių vietų. Jūsų tikslas – fotografuoti vienas kitą gundančiomis pozomis. Tikintis, kad niekas jų nepamatys. Sukurkite taškų sistemą: kiek vertinate nuotraukas, kuriose užfiksuota tiesiog erotiška poza, kiek – nuotrauka, apnuoginanti bent šiek tiek kūno. Nepamirškite: apnuoginti lytiniai organai viešoje vietoje, kur gali būti filmavimo kamerų ar kitų žmonių – tabu, Vasario mėnesį daugeliui pakankamai didelis iššūkis ir lauke giliau prasegta iškirptė, kilstelėti marškinėliai, apnuoginantys pilvą, ar vyro apsinuoginimas iki pusės. Papildomi taškai – už nuotraukas erotiškai liečiant save. Surinkusiam daugiausia taškų – erotinis prizas po pasivaikščiojimo.

Drąsa ir atsargumas

Žaidžiant šį žaidimą labai svarbu iš anksto nutarti, kiek leisite sau rizikuoti. Demonstruoti intymias kūno vietas viešose vietose, matant kitiems žmonėms – ne tik draudžia įstatymas, bet netgi yra pavojinga. Užtat su drąsiomis veido išraiškomis, netikėtais rakursais galite eksperimentuoti į valias. O mintis, kad jūsų čia niekas nepažįsta bei gatvės, kavinės, kuriose niekada nesate buvę – puikus fonas ne tik nuotraukoms, bet ir atsipalaidavimui ir savo romantiškų jausmų išlaisvinimui.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras