Analingas: ką turi žinoti smalsūs meilužiai?

analinis-seksas-istorija(1)(1).jpg
 
4 komentarai
Toli gražu ne kiekvienas žmogus jaučiasi patogiai, kai pagalvoja apie galimybę laižyti ar bučiuoti partnerio(-ės) analinę angą arba įsivaizduodamas, kad tai daro partneris(-ė). Tačiau ne paslaptis ir tai, kad oralinis-analinis kontaktas, dar vadinamas analingu arba rimingu – glamonės, kurios kelia didžiulį susidomėjimą ir vieniems – slaptą, o kitiems – netgi labai atvirą norą jį išbandyti.Daugybė porų oralinio sekso metu jau yra susidūrę ir su analinės angos palietimu liežuviu, kas – atsitiktinai, kas – tyčia. Be abejo, tokia patirtis sukelia įvairių emocijų, nuo sutrikimo iki noro tokį žaidimą pratęsti.

Daugybė porų oralinio sekso metu jau yra susidūrę ir su analinės angos palietimu liežuviu, kas – atsitiktinai, kas – tyčia. Be abejo, tokia patirtis sukelia įvairių emocijų, nuo sutrikimo iki noro tokį žaidimą pratęsti. Kol kas populiariausiais analiniais žaidimais laikomi sfinkterio masažas pirštais, analinių žaisliukų naudojimas ir analinė sueitis. Tačiau tie, kam įprastos normos – ne kliūtis, ir kas yra pasiryžę tyrinėti bei atrasti naujas erotinių žaidimų formas, ilgainiui atranda ir analingą.

Kitoks pasitenkinimo būdas

Oralinės glamonės analinės angos srityje – nieko blogo ar nenormalaus. Ir net jei šis teiginys jums kelia nuostabą – nepamirškime, kad vos prieš kelis dešimtmečius net ir oralinis seksas būdavo laikomas nenormaliu ir iškrypusiu, o kai kuriose šalyse jį netgi draudė įstatymai! Dabar oralinis seksas – toks populiarus ir juo užaiimama taip plačiai, kad veikiau laikoma nenormaliu reiškiniu to neįtraukti į savo meilės žaidimų repertuarą.

Rimingas kol kas tikrai nėra toks populiarus, kaip oralinis seksas, tačiau pastaruoju metu vis daugiau porų susigundo jį išbandyti. JAV atliktų apklausų duomenimis, maždaug 15 procentų seksualiai aktyvių žmonių yra išbandę vienokias ar kitokias oralinio-analinio kontakto formas.

Kodėl tai erotiška?

Analinėje angoje ir ją supančiuose audiniuose apstu itin jautrių nervų galūnių. Jas liečiant galima patirti didžiulį malonumą. Tas pats pasakytina apie lūpas ir liežuvį. Taigi sudėjus abi šias sritis kartu, gaunama galinga erotinė kombinacija. Beje, yra žmonių, kuriems analinės angos lietimas pirštais ar sekso žaislais sukelia pernelyg intensyvius, dėl to net šiek tiek nemalonius pojūčius. Tuo tarpu švelnios ir šlapios glamonės liežuviu leidžia atsipalaiduoti ir patirti malonumą atrandant savyje dar vieną erogeninę zoną ir malonumo šaltinį.

Kita priežastis, kodėl analinė stimuliacija yra tokia jaudinanti – tai dubens dugno raumenys, kurie yra išsidėstę ir aplink analinę angą. Šie raumenys atlieka svarbų vaidmenį sekso metu: būtent jie susitraukinėja patiriant orgazmą. Naudojant sekso žaislus, pirštus arba liežuvį analinės angos stimuliacijai, stimuliuojami ir šie raumenys, taigi erotiniai pojūčiai tampa intensyvesni, įvairiapusiškesni.

Galiausiai sekse svarbu ne tik fiziniai, bet ir emociniai pojūčiai. Ir kuo didesnį atsidavimą vienas kitam jaučia partneriai, tuo jų patiriami pojūčiai tampa intensyvesni. Analingo metu liečiama zona, kurią apskritai ne visi drįsta liesti. Tiesą sakant, ji apskritai dažniausiai yra ignoruojama: apie ją nekalbama, ji neglamonėjama. Taigi analingas tampa viena iš priemonių įrodyti, kad kiekvienas mylimojo kūno lopinėlis yra malonus, priimtinas, mylimas ir jaudinantis. Leidimas taip intymiai liesti analinę angą – tai visiško atsidavimo įrodymas, būdas pasakyti, kad kartu su mylimu žmogumi jokios ribos ir tabu neegzistuoja. Ir to suvokimas tampa galingu užvedančiu, aistrą kurstančiu malonumų šaltiniu. Ne mažiau jaudinantis ir suvokimas, kad darydami tai peržengiate iki šiol gana akivaizdų tabu.

Pirmiausia pasikalbėkite apie tai

Jei rimingas jums atrodo jaudinantis, pasidomėkite, nuo ko turėtumėte pradėti ir kaip jį atlikti. Kai kurioms poroms tokius seksualinio gyvenimo aspektus, kaip šios leistinos ribos, įprasta aptarti ne seksualinio kontakto metu. Kitiems viskas geriau pavyksta glamonių metu, kai nebereikia nieko per daug aiškinti, užtenka paprasčiausio „taip, galima ir ten”, arba „ne, aš to nenoriu”. Taigi jei nusprendėte pabandyti – pasidomėkite, ką partneris apie tai mano.

Jei sekso klausimais abu esate nuoširdūs, atviri ir nesusikaustę, analingą galite paprasčiausiai išbandyti. Kita vertus, jei jaučiatės šiek tiek droviai ir juolab jei yra bent menkiausia galimybė, kad partneris su tuo kategoriškai nesutiks – mėginkite temą judinti ne taip tiesiogiai, užuominomis. Pavyzdžiui, papasakokite, jog apie tai skaitėte straipsnį ir pasiteiraukite – ką apie tokią erotikos formą mano partneris?

Jei mylimasis raukosi ir atvirai bjaurisi – veikiausiai jūsų poroje analingas taip ir liks tabu, turėsite su tuo susitaikyti, arba nusiteikti ilgiems bet jokiu būdu ne įkyriems įkalbinėjimams – jie gali tęstis mėnesius ir metus. Tiesa, jokiu būdu nedarykite spaudimo, jei partneriui tokie žaidimai tiesiog nepriimtini. Tačiau jei jūsų partneris(-ė) parodo bent šiokį tokį susidomėjimą, net ir su šiek tiek skeptišku požiūriu, galite pratęsti svarstymus „o kas, jeigu pabandytume…”

Jei nusprendėte eksperimentuoti su analingu, jums taip pat reikės aptarti, ar tai bus abipusė patirtis, ar pabandysite tik vienas iš jūsų. Kai kurie žmonės domisi tik viena kuria tokių žaidimų puse. Kiti jaučiasi vienodai patogiai abiejuose vaidmenyse. Todėl prieš pradėdami išsiaiškinkite, ko norite vienas ir kitas. Ir ar esate pasirengę suteikti tik vienpuses glamones, kai jums neatsidėkojama tuo pačiu.

Didžioji baimė - kontaktas su nešvarumais

Kadangi analinės angos paskirtis – tuštinimasis, ne paslaptis, kad oralinio-analinio kontakto metu ant liežuvio gali patekti ir išmatų. Net ir nepriekaištinga higiena negarantuos, kad odos raukšlelėse neliko mažų išmatų dalelių. Šiaip ar taip, kruopšti asmeninė higiena tokią riziką sumažina maksimaliai. Sekso terapeutas iš San Francisko Jack Morin, knygos „Anal Pleasure&Health” autorius, tikina, kad analinėje angoje paprastai būna kur kas mažiau išmatų likučių, nei daugelis žmonių įsivaizduoja. Didžioji dalis fekalijų yra susikoncentravę virš tiesiosios žarnos. Kai išmatos pasiekia tiesiąją žarną, žmogus pajunta norą tuštintis. Ir ši fazė gana greitai praeinama. Visu kitu laiku, kai noro tuštintis nejaučiate, tiesiojoje žarnoje yra tik labai nedaug išmatų likučių, juolab jų neturėtų būti išorinėje analinės angos dalyje – jei ši vieta gerai nuprausta.

Kita svarbi baimė – tai rizika, kad atliekantysis analingą į savo virškinamąjį traktą perduos ligas sukeliančių bakterijų. Virškinamajame trakte yra milijonai bakterijų, net ir baisioji E.coli. Šie mikroorganizmai patenka ir į išmatas, taiga jų gali atsirasti ir ties anusu. Ir nors virškinimo procese šios bakterijos netgi padeda, patekę per burną į skrandį gali sukelti infekciją. Jei E.coli bakterijų pateks ant makšties ar šlaplės, moteriai gali išsivystyti makšties infekcija (bakterinė vaginozė) arba šlapimo takų infekcija – cistitas. Štai kodėl medicininės rekomendacijos yra gana griežtos: tai, kas yra išeinamojoje angoje, niekada neturėtų liestis su burna ar makštimi.

Virškinamajame trakte taip pat gali būti ir kitų kenksmingų mikroorganizmų, kurie gali būti paskleisti per oralinį-analinį kontaktą. Tarp jų:

  • Įvairios bakterijos, kurios sukelia apsinuodijimą maistu. Šios bakterijos sukelia viduriavimą, vėmimą, gali išsivysti ir itin sunki būklė;
  • Žarnyno parazitai – jie taip pat gali sukelti stiprų viduriavimą;
  • Virusai, tarp jų –  ŽIV bei hepatitą A sukeliantys mikroorganizmai. ŽIV virusas paprastai perduodamas per kontaktą kraujas-kraujas. Analinės angos audiniai kraujuoti pradeda gana lengvai, ypač jei žmogui kartkartėmis pasitaiko vidurių užkietėjimas ar yra išsivystęs hemorojus. Jei ŽIV virusu užkrėstas kraujas pateks į burną, o burnoje bus bent mažiausia žaizdelė – infekcija gali būti perduota.

Džiaugsmas be baimės

Kad jūsų meilės žaidimams netrukdytų baimė dėl įvairiausių infekcijų, turėkite omeny, jog savo saugumu vertėtų pasirūpinti iš anksto:

Gerai nusiprauskite. Prieš bet kokį seksualinį kontaktą, ypač jei jis apima oralines-analines glamones, išangę nusiplaukite itin kruopščiai, su muilu ir šiltu vandeniu.

Kartu nusiprauskite po dušu. Tai bus dar geriau, nei praustis atskirai. Tuomet ne tik abu galėsite pasirūpinti vienas kito švara dar efektyviau, bet jau vonioje pradėsite meilės žaidimus bei lengviau atsipalaiduosite, kad viskas tikrai nepriekaištingai švaru.

Panaudokite klizmą. Ją naudoti paprasta, ji nesukelia diskomforto, bet efektyviai išplauna išeinamąją angą ir analinį kanalą, pašalindama išmatų likučius. Šią priemonę galite nusipirkti sekso reikmenų parduotuvėse arba vaistinėse.

Maisto plėvelė – puikus barjeras. Nors skamba galbūt kiek keistai, bet ji išties leis maksimaliai atsipalaiduoti ir jums, ir partneriui, o kartu ir patirti didžiausią malonumą. Svarbiausia – nepamirškite sutepti jos lubrikantu. Pridengus tokia plėvele anusą, galima be jokios baimės stimuliuoti šią jautrią vietą lūpomis ir liežuviu. Tokia plėvelė – tai savotiškas analingo prezervatyvas, padedantis įveikti diskomforto jausmą ir leidžiantis mėgautis tokiomis glamonėmis be baimės ir susikaustymo.

Skalaukite burną. Po analingo būtinai praskalaukite burną dantų skalavimo skysčiu ar bent jau vandeniu.

Monogaminėse porose, kur hepatito ar ŽIV rizikos nėra, daugiausia nemalonumų gali sukelti į burną patekę žarnyno bakterijos. Tačiau jei prieš atsiduodami aistrai panaudosite klizmą, o po oralinių-analinių glamonių praskalausite burną antiseptikais, net ir šios tikimybės neliks, todėl papildomo barjero galima ir nenaudoti.

Analingas: technika ir patarimai

Vienos pozos analingui yra patogesnės nei kitos, bet yra ir tokių, kurios, atrodytų, tik šiam žaidimui ir sutvertos. Tai:

  1. Keliai-alkūnės. Gaunantysis malonumą atsiklaupia ant kelių, pasilenkia į priekį, į lovą ar kitą pagrindą atsiremia alkūnėmis. Tai – tradicinė šuniuko pozos padėtis. Atliekantysis analingą atsiklaupia ar atsitupia už partnerio(-ės). Tam, kad liežuvis pasiektų jautriausią vietelę, tereikia šiek tiek praskėsti sėdmenis.
  2. Atsistojus ir pasilenkus. Gaunantysis stovi kiek pražergtomis kojomis ir pasilenkęs per juosmenį, kad būtų patogiau – rankomis atsirėmęs į tvirtą pagrindą. Partneris(-ė) klūpi, sėdi arba tupi už jo.
  3. Gulint susirietus. Gaunantysis atsigula ant nugaros, kojas sulenkia per kelius ir pritraukia prie krūtinės arba maksimaliai praskečia į šalis. Poza bus patogesnė, jei po klubais pasidėsite pagalvėlę, kad ji kilstelėtų sėdmenis ir laižančiajam būtų patogiau pasiekti anusą.
  4. 69. Palyginus su klasikine oraline poza, abipusis analingas reikalauja kiek daugiau lankstumo, bet kartu ir suteikia daugiau malonumo!

Taigi jei abu džiugiai palaikote idėją išbandyti analingą – štai dar keletas patarimų:

Darykite tai lėtai. Daugumai žmonių patinka analiniu seksu užsiimti neskubant. Todėl masažuokite, bučiuokite ir laižykite partnerio apatinę kūno dalį, sėdmenis, vidinį šlaunų paviršių, lytinius organus, ir tik tada pereikite prie anuso. Lėtumas suteikia daugiau susijaudinimo ir leidžia geriau suvokti, kas vyksta – o tai suteikia analingui daugiau erotinių atspalvių nei tiesus ėjimas į tikslą.
Naudokitės lūpomis. Bučiuokite anusą ir jautrią odą aplink jį.
Liežuvio plokštuma. Laižant daugiausia pojūčių sukelia kai tai atliekama liežuvio plokštuma, o ne galiuku. Tiesiog spauskite liežuvį prie partnerio anuso.
Išnaudokite ir liežuvio galiuką. Vedžiokite jį aplink anusą ratukais, spiralėmis, jei išdrįsite – lengvai įsiskverbkite liežuviu, pajudinkite galiuką viduje. Tai sukels ypatingų pojūčių bangą.

Kur tai nuves?!

Siauresnių pažiūrų erotine prasme žmonės, be abejo, vos užsiminus apie analingą su nuostaba paklaus: o kas gi toliau, jei jau ryšitės tokiam dalykui?! Seksologai atsakymą žino kuo puikiausiai. Jei bent vienas iš partnerių jaučia susidomėjimą tokio pobūdžio erotiniais žaidimais, pokalbį pradėti tikrai verta. Jau vien todėl, kad tai padės sužinoti, kam kitas partneris nusiteikęs, su kuo sutinka, su kuo – griežtai ne. Tokie pokalbiai suartina poras, leidžia joms drąsiau išsakyti savo lūkesčius, troškimus, eksperimentuoti: galbūt partneris griežtai atsisako analingo, tačiau užsimins, kad yra atviras kitokio pobūdžio naujovėms jūsų miegamajame?

Kitiems, pasiryžusiems išbandyti tokią erotinių malonumų formą, analingas gali tapti puikia įžanga į analinį seksą: juk jis savotiškai paruošia anusą įsiskverbimui, leidžia išsivaduoti iš iki šiol kausčiusių prietarų ir tabu, ieškoti naujų priimtinų aistros formų.

Nebijokite eksperimentuoti!

 
Komentarai (4)
Tu nesi tu kai esi alkanas UZKASK SPALINUKIU IR KITU GERYBIU
Puikumas!
Manoji tai tik ir laukia kada palaizysiu jai ten :) analingas ja labai uzveda ;)
Dievinu tai daryti moterims, labai gaila, kad daugumai tai tabu (arba as nesutinku tokiu, kurioms tai patiktu). Su salyga, kad liezuvi turiu ilga daznu atveju vien kunilingu nenoriu apsiriboti. Oralinio technikas perpratau, bet dabar ypac noriu susikoncentruoti tenkindamas analingu moteri. Tai gali tikrai buti malonu. Iki orgazmo gal ir neprives, bet ,kad molunu - dfaktas. o ir paciam vyksta didelis susijaudinimas.
Naujas komentaras