Anilingas: ką turi žinoti smalsūs meilužiai?

analinis-seksas-istorija(1)(1).jpg
 
4 komentarai
Toli gražu ne kiekvienas žmogus jaučiasi patogiai, kai pagalvoja apie galimybę laižyti ar bučiuoti partnerio (-ės) analinę angą arba įsivaizduodamas, kad tai daro jam. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad oralinis bei analinis kontaktas, dar vadinamas anilingu arba rimingu – glamonės, kurios kelia didžiulį susidomėjimą ir norą jį išbandyti. Daugybė porų oralinio sekso metu jau yra susidūrę ir su analinės angos palietimu liežuviu, kas – atsitiktinai, kas – tyčia. Be abejo, tokia patirtis sukelia įvairių emocijų, nuo sutrikimo iki noro šį žaidimą pratęsti.

Kol kas populiariausiais analiniais žaidimais laikomi sfinkterio masažas pirštais, analinių žaisliukų naudojimas ir analinė sueitis. Tačiau tie, kam įprastos normos – ne kliūtis, ir kas yra pasiryžę tyrinėti bei atrasti naujas erotinių žaidimų formas, ilgainiui atranda ir anilingą.

Kitoks pasitenkinimo būdas

Oralinės glamonės analinės angos srityje – nieko blogo ar nenormalaus. Ir net jei šis teiginys jums kelia nuostabą – nepamirškime, kad vos prieš kelis dešimtmečius net ir oralinis seksas būdavo laikomas nenormaliu ir iškrypusiu, o kai kuriose šalyse jį netgi draudė įstatymai! Dabar oralinis seksas – toks populiarus ir juo užaiimama taip plačiai, kad veikiau laikoma nenormaliu reiškiniu to neįtraukti į savo meilės žaidimų repertuarą.

Rimingas kol kas tikrai nėra toks populiarus, kaip oralinis seksas, tačiau pastaruoju metu vis daugiau porų susigundo jį išbandyti. JAV atliktų apklausų duomenimis, maždaug 15 procentų seksualiai aktyvių žmonių yra išbandę vienokias ar kitokias oralinio – analinio kontakto formas.

Kodėl tai erotiška?

Analinėje angoje ir ją supančiuose audiniuose apstu itin jautrių nervų galūnių. Jas liečiant galima patirti didžiulį malonumą. Tas pats pasakytina apie lūpas ir liežuvį. Taigi, sudėjus abi šias sritis kartu, gaunama galinga erotinė kombinacija.

Beje, yra žmonių, kuriems analinės angos lietimas pirštais ar sekso žaislais sukelia pernelyg intensyvius, dėl to net šiek tiek nemalonius, pojūčius. Tuo tarpu švelnios ir šlapios glamonės liežuviu leidžia atsipalaiduoti ir patirti malonumą atrandant savyje dar vieną erogeninę zoną ir teigiamų pojūčių šaltinį.

Kita priežastis, kodėl analinė stimuliacija yra tokia jaudinanti, – tai dubens dugno raumenys, kurie yra išsidėstę ir aplink analinę angą. Šie raumenys atlieka svarbų vaidmenį sekso metu: būtent jie susitraukinėja patiriant orgazmą. Naudojant sekso žaislus, pirštus arba liežuvį analinės angos stimuliacijai, stimuliuojami ir šie raumenys, taigi erotiniai pojūčiai tampa intensyvesni, įvairiapusiškesni.

Galiausiai sekse svarbu ne tik fiziniai, bet ir emociniai pojūčiai. Ir kuo didesnį atsidavimą vienas kitam spinduliuoja partneriai, tuo jų patiriami pojūčiai tampa intensyvesni. Anilingo metu liečiama zona, kurią apskritai ne visi drįsta liesti. Tiesą sakant, ji apskritai dažniausiai yra ignoruojama: apie ją nekalbama, ji neglamonėjama. Taigi, anilingas tampa viena iš priemonių įrodyti, kad kiekvienas mylimojo kūno lopinėlis yra malonus, priimtinas, mylimas ir jaudinantis.

Leidimas taip intymiai liesti analinę angą – tai visiško atsidavimo įrodymas, būdas pasakyti, kad kartu su mylimu žmogumi jokios ribos ir tabu neegzistuoja. Ir to suvokimas tampa galingu, užvedančiu, aistrą kurstančiu malonumų šaltiniu. Ne mažiau jaudinantis ir suvokimas, kad darydami tai peržengiate iki šiol gana akivaizdų tabu.

Pirmiausia pasikalbėkite apie tai

Jei rimingas jums atrodo jaudinantis, pasidomėkite, nuo ko turėtumėte pradėti ir kaip jį atlikti. Kai kurioms poroms tokius seksualinio gyvenimo aspektus, kaip šios leistinos ribos, įprasta aptarti ne seksualinio kontakto metu. Kitiems viskas geriau pavyksta glamonių metu, kai nebereikia nieko per daug aiškinti, užtenka paprasčiausio „taip, galima ir ten”, arba „ne, aš to nenoriu”.

Taigi, jei nusprendėte pabandyti – pasidomėkite, ką apie tai mano partneris (-ė).

Jei sekso klausimais abu esate nuoširdūs, atviri ir nesusikaustę, anilingą galite paprasčiausiai išbandyti. Kita vertus, jei jaučiatės šiek tiek droviai ir juolab jei yra bent menkiausia galimybė, kad partneris (-ė) su tuo kategoriškai nesutiks – mėginkite temą judinti ne taip tiesiogiai, užuominomis. Pavyzdžiui, papasakokite, jog apie tai skaitėte straipsnį ir pasiteiraukite – ką apie tokią erotikos formą mano jis (ji)?

Jei partneris (-ė) raukosi ir atvirai bjaurisi – veikiausiai jūsų poroje anilingas taip ir liks tabu, turėsite su tuo susitaikyti. Tiesa, jokiu būdu nedarykite spaudimo, jei partneriui (-ei) tokie žaidimai tiesiog nepriimtini. Tačiau jei jūsų partneris (-ė) parodo bent šiokį tokį susidomėjimą, net ir su kiek skeptišku požiūriu, galite pratęsti svarstymus „o kas, jeigu pabandytume…”

Jei nusprendėte eksperimentuoti su anilingu, jums taip pat reikės aptarti, ar tai bus abipusė patirtis, ar pabandys tik vienas iš jūsų. Kai kurie žmonės domisi tik viena kuria tokių žaidimų puse. Kiti jaučiasi vienodai patogiai abiejuose vaidmenyse. Todėl prieš pradėdami išsiaiškinkite, ko norite abu. Ir ar esate pasirengę suteikti tik vienpuses glamones, kai jums neatsidėkojama tuo pačiu.

Didžioji baimė - kontaktas su nešvarumais

Kadangi analinės angos paskirtis – tuštinimasis, ne paslaptis, kad oralinio-analinio kontakto metu ant liežuvio gali patekti ir išmatų. Net ir nepriekaištinga higiena negarantuos, kad odos raukšlelėse neliko mažų išmatų dalelių. Šiaip ar taip, kruopšti asmeninė higiena tokią riziką sumažina maksimaliai. Sekso terapeutas iš San Francisko Jack Morin, knygos „Anal Pleasure&Health” autorius, tikina, kad analinėje angoje paprastai būna kur kas mažiau išmatų likučių, nei daugelis žmonių įsivaizduoja. 

Kita svarbi baimė – tai rizika, kad atliekantysis anilingą į savo virškinamąjį traktą perduos ligas sukeliančių bakterijų. Virškinamajame trakte yra milijonai bakterijų, net ir baisioji E. coli. Šie mikroorganizmai patenka ir į išmatas, taiga jų gali atsirasti ir ties išeinamaja anga. Ir nors virškinimo procese šios bakterijos netgi padeda, patekę per burną į skrandį gali sukelti infekciją. Jei E. coli bakterijų pateks ant makšties ar šlaplės, moteriai gali išsivystyti makšties infekcija (bakterinė vaginozė) arba šlapimo takų infekcija – cistitas. Štai kodėl medicininės rekomendacijos yra gana griežtos: tai, kas yra išeinamojoje angoje, niekada neturėtų liestis su burna ar makštimi.

Virškinamajame trakte taip pat gali būti ir kitų kenksmingų mikroorganizmų, kurie gali būti paskleisti per oralinį – analinį kontaktą. Tarp jų:

  • Įvairios bakterijos, kurios sukelia apsinuodijimą maistu. Šios bakterijos sukelia viduriavimą, vėmimą, gali išsivysti ir itin sunki būklė;
  • Žarnyno parazitai – jie taip pat gali sukelti stiprų viduriavimą;
  • Virusai, tarp jų –  ŽIV bei hepatitą A sukeliantys mikroorganizmai. ŽIV virusas paprastai perduodamas per kraujo kontaktą. Analinės angos audiniai kraujuoti pradeda gana lengvai, ypač jei žmogui kartkartėmis pasitaiko vidurių užkietėjimas ar yra išsivystęs hemorojus. Jei ŽIV virusu užkrėstas kraujas pateks į burną, o burnoje bus bent mažiausia žaizdelė – infekcija gali būti perduota.

Džiaugsmas be baimės

Kad jūsų meilės žaidimams netrukdytų baimė dėl įvairiausių infekcijų, turėkite omeny, jog savo saugumu vertėtų pasirūpinti iš anksto.

Gerai nusiprauskite. Prieš bet kokį seksualinį kontaktą, ypač jei jis apima oralines – analines glamones, išangę nusiplaukite itin kruopščiai, su muilu ir šiltu vandeniu.

Panaudokite analinį dušą. Jį naudoti paprasta, analinis dušasefektyviai išplauna išeinamąją angą ir analinį kanalą. 

Maisto plėvelė – puikus barjeras. Nors skamba galbūt kiek keistai, bet ji išties leis maksimaliai atsipalaiduoti ir jums, ir partneriui, o kartu ir patirti didžiausią malonumą. Svarbiausia – nepamirškite sutepti jos lubrikantu. Pridengus tokia plėvele anusą, galima be jokios baimės stimuliuoti šią jautrią vietą lūpomis ir liežuviu. Tokia plėvelė – savotiškas anilingo prezervatyvas, padedantis įveikti diskomforto jausmą ir leidžiantis mėgautis tokiomis glamonėmis be baimės ir susikaustymo.

Skalaukite burną. Po anilingo būtinai praskalaukite burną dantų skalavimo skysčiu ar bent jau vandeniu.

Monogamiškoms poroms, jei hepatito ar ŽIV rizikos nėra, daugiausia nemalonumų gali sukelti į burną patekę žarnyno bakterijos. Tačiau jei prieš atsiduodami aistrai panaudosite analinį dušą, o po oralinių – analinių glamonių praskalausite burną antiseptikais, net ir šios tikimybės neliks, todėl papildomo barjero galima ir nenaudoti.

Anilingas: technika ir patarimai

Vienos pozos analingui yra patogesnės nei kitos, bet yra ir tokių, kurios, atrodytų, tik šiam žaidimui ir sutvertos. Tai:

  1. Keliai – alkūnės. Gaunantysis malonumą atsiklaupia ant kelių, pasilenkia į priekį, į lovą ar kitą pagrindą atsiremia alkūnėmis. Tai – tradicinė šuniuko pozos padėtis. Atliekantysis analingą atsiklaupia ar atsitupia už partnerio (-ės). Tam, kad liežuvis pasiektų jautriausią vietelę, tereikia šiek tiek praskėsti sėdmenis.
  2. Atsistojus ir pasilenkus. Gaunantysis stovi kiek pražergtomis kojomis ir pasilenkęs per juosmenį, kad būtų patogiau – rankomis atsirėmęs į tvirtą pagrindą. Partneris (-ė) klūpi, sėdi arba tupi už jo.
  3. Gulint susirietus. Gaunantysis atsigula ant nugaros, kojas sulenkia per kelius ir pritraukia prie krūtinės arba maksimaliai praskėčia į šalis. Poza bus patogesnė, jei po klubais pasidėsite pagalvėlę, kad ji kilstelėtų sėdmenis..
  4. 69. Palyginus su klasikine oraline poza, abipusis analingas reikalauja kiek daugiau lankstumo, bet kartu ir suteikia daugiau malonumo!

Jei abu džiugiai palaikote idėją išbandyti analingą – štai dar keletas patarimų:

Darykite tai lėtai. Daugumai žmonių patinka analiniu seksu užsiimti neskubant. Todėl masažuokite, bučiuokite ir laižykite partnerio apatinę kūno dalį, sėdmenis, vidinį šlaunų paviršių, lytinius organus, ir tik tada pereikite prie anuso. Lėtumas suteikia daugiau susijaudinimo ir leidžia geriau suvokti, kas vyksta – o tai suteikia anilingui daugiau erotinių atspalvių nei tiesus ėjimas į tikslą.
Naudokitės lūpomis. Bučiuokite išeinamąją angą ir jautrią odą aplink jį.
Liežuvio plokštuma. Laižymas daugiausia pojūčių sukelia, kai tai atliekama liežuvio plokštuma, o ne galiuku. 
Išnaudokite ir liežuvio galiuką. Vedžiokite jį aplink anusą ratukais, spiralėmis, jei išdrįsite – lengvai įsiskverbkite liežuviu, pajudinkite galiuką viduje. Tai sukels ypatingų pojūčių bangą.

Kur tai nuves?!

Konservatyvesnių pažiūrų erotine prasme žmonės, be abejo, vos užsiminus apie anilingą su nuostaba paklaus: o kas gi toliau, jei jau ryšitės tokiam dalykui?! Seksologai atsakymą žino kuo puikiausiai.

Jei bent vienas iš partnerių jaučia susidomėjimą tokio pobūdžio erotiniais žaidimais, pokalbį pradėti tikrai verta.

Jau vien todėl, kad tai padės sužinoti, kam kitas partneris nusiteikęs, su kuo sutinka, su kuo – griežtai ne. Tokie pokalbiai suartina poras, leidžia joms drąsiau išsakyti savo lūkesčius, troškimus, eksperimentuoti: galbūt partneris griežtai atsisako anilingo, tačiau užsimins, kad yra atviras kitokio pobūdžio naujovėms jūsų miegamajame?

Kitiems, pasiryžusiems išbandyti tokią erotinių malonumų formą, anilingas gali tapti puikia įžanga į analinį seksą: juk jis savotiškai paruošia įsiskverbimui, leidžia išsivaduoti iš iki šiol kausčiusių prietarų ir tabu, ieškoti naujų priimtinų aistros formų.

Nebijokite eksperimentuoti!

 
fantazijos
Komentarai (4)
Tu nesi tu kai esi alkanas UZKASK SPALINUKIU IR KITU GERYBIU
Puikumas!
Manoji tai tik ir laukia kada palaizysiu jai ten :) analingas ja labai uzveda ;)
Dievinu tai daryti moterims, labai gaila, kad daugumai tai tabu (arba as nesutinku tokiu, kurioms tai patiktu). Su salyga, kad liezuvi turiu ilga daznu atveju vien kunilingu nenoriu apsiriboti. Oralinio technikas perpratau, bet dabar ypac noriu susikoncentruoti tenkindamas analingu moteri. Tai gali tikrai buti malonu. Iki orgazmo gal ir neprives, bet ,kad molunu - dfaktas. o ir paciam vyksta didelis susijaudinimas.
Naujas komentaras