Erotinis masažas – atgaiva santykiams

mylimuju-pora-52fcb09506c2e(1).jpg
 
5 komentarai
Prisilietimas – paslaptingiausias ir intymiausias jausmas, leidžiantis suprasti vieniems kitus be žodžių. Beje, kaip bebūtų, tai patinka ne visiems, kai kurie vyrai baiminasi pradėti tokį netradicinį ritualą, klaidingai manydami, jog malonumas pasiekiamas tik sekso metu.

Nauji pojūčiai.

Iš tikrųjų, suderinus erotinį masažą su lytiniu aktu, pasiekiamas labai kokybiškas, didesnis nei įprastai malonumas – tai padidina poros susižavėjimą vienas kitu. Prisilietimai dažnai – neatskleistas potencialas ir tik erotinis masažas gali padėti tai atrasti. Jeigu jaučiate, jog jūsų draugystė tampa nuobodi, erotinis masažas – efektyvus būdas naujiems pojūčiams atrasti. Pradžioje turėtumėte būti atsargūs, stebėti, jog prisilietimai nebūtų pernelyg silpni ar priešingai – skaudūs. Bėgant laikui priprasite ir išmoksite švelniais prisilietimais priversti partnerį virpėti.

Intymumas.

Prisiminkite, meilūs judesiai sukuria net didesnį intymumą nei seksas. Erotinis masažas perkels jus į nepamirštamos patirties pasaulį. Svarbiausia yra tai, kad masažą darantis asmuo tuo mėgautųsi ne mažiau nei partneris. Tikrai nesunku išmokti erotinio masažo pagrindus, tačiau niekada nesistenkite išmokti visos teorijos ir tik tada bandyti tai praktikoje. Tokiu atveju jūsų laukia nesėkmė – išmokimas turi būti laipsniškas. Svarbiausias dalykas sekse – absoliutus atsipalaidavimas, tik tada galime pasiekti tikrąjį malonumą. Darant erotinį masažą – taip pat. Pamirškite visas pasaulio problemas, mėgaukitės kiekvienu prisilietimu, nepamirškite vaizduotės ir pasinerkite į malonumų ir meilės kupiną pasaulį.

Neskubėkite.

Darant masažą nederėtų skubėti, visi judesiai turi būti atsargūs, švelnūs ir lėti. Suintensyvinti prisilietimus reikia tik kartkartėmis – taip sustiprinsite ir jaučiamą malonumą. Beje, nepamirškite – kartais judesiai gali dirginti ar erzinti partnerį, tad būtinai paklauskite partnerio apie jausmus.

masažas

Atsipalaiduokite

Erotinis masažas visada padės atsipalaiduoti, nesvarbu, ar po jo seka lytinis suartėjimas, ar ne. Įspėjame, tai – tarsi priklausomybė, įprotis (beje, malonus ir nekenkiantis). Iš tiesų šiuo masažo malonumu galėsite mėgautis tik tada, kai įdėsite laiko ir pastangų ir džiaugsis abu partneriai.

 
fantazijos
Komentarai (5)
As taip pat noreciau
Smagus dalykas. Kas kartu juom pasimėgauti
http:/www.erotinis-masazas.lt/
mano vaikinas ji daro nuostabiai...
jo, eoritinis masažas yra kažkas tokio...
Naujas komentaras