Kaip kalbėti apie savo ir įsiklausyti į partnerio seksualines fantazijas?

shutterstock_121598221(2).jpg
 
1 komentaras
Kad ir kokiais laisvais ir drąsiais mes save vadiname, tačiau pradėti kalbėti apie seksualines fantazijas nėra taip lengva. Net ir tos poros, kartu esančios daugiau nei vienerius ar trejus metus, kartais neišdrįsta pasakyti, kad lovoje jiems trūksta kai ko daugiau.

Kodėl taip nutinka? Yra daugybė priežasčių, kurios dažnam atrodo labai svarios. Tačiau labiausiai žmonės bijo atstumo, nes partneris gali įsižeisti ar net atstumti dėl keistos seksualinės fantazijos.

Seksualinės fantazijos = žeminančios žmogų fantazijos?

Tačiau ar verta bijoti keistų seksualinių fantazijų? Visiškai ne! Jeigu partneris užsiminė, kad nori išbandyti šį tą įdomesnio, tai nereiškia, kad jis ar ji norės ant jūsų nusišlapinti ar mušti jus su botagėliu tol, kol pasirodys kraujas.

Fantazijos gali būti dviejų tipų: pasaulinės (apie tai fantazuoja didžiulė dalis žmonių) ir neįprastos. Tačiau nei viena fantazija nėra keista.

Normalu, jei partneriui pasirodys keistos jūsų seksualinės fantazijos. Jūs turite teisę (ir netgi privalote!) pasidalinti savo seksualinėmis fantazijomis su antra puse. Galbūt tai sudomins, gali būti, kad ir šiek tiek išgąsdins, tačiau atsiminkite, kad mes visi skirtingi. Ir tikrai ne visada svajojame apie tuos pačius dalykus.

Jūs neturėtumėte slėpti savo seksualinių fantazijų

Kalbėdamas apie seksualines fantazijas, nejauskite gėdos ir kaltės prieš savo partnerį. Jūs esate su savo žmogumi, kuriuo pasitikite ir apie viską kalbate. Būtent dėl to antroji pusė turi jus išklausyti ir nesmerkti.

Gali būti, kad kai kurias fantazijas norite pasilikti tik sau - tą ir darykite. Tačiau nejauskite kaltės kalbėdamas apie tai, ką norėtumėte pakeisti ar išbandyti naujo miegamajame.

Įsidėmėkite, kad negalite liepti antrajai pusei daryti tai, ką Jūs norite. Gana dažnai vyrai, prasitardami mylimosioms apie seksualines fantazijas (seksas trise, analinis seksas ir pan.), neleidžia joms pasirinkti. Moterys, bijodamos būti paliktos, sutinka su primestomis sąlygomis ir per savo valią tenkina vyrų užgaidas. Tačiau to neturėtų būti.

Kaip pradėti pokalbį?

Pokalbis apie seksualines fantazijas neturi būti gąsdinantis, nebent jūs iš tiesų norite įgyvendinti seksualinę fantaziją. Tačiau net ir norėdamas tai įgyvendinti realybėje, turėtumėte būti atsargus ir pirmiausia pasakyti, apie ką svajojate.

Kaip pradėti pokalbį? Jeigu nedrįstate pradėti tokio pokalbio pirmas, sugalvokite priežastį pokalbio pradžiai. Pavyzdžiui, pažiūrėkite erotinį filmą, po kurio galėtumėte antrosios pusės paklausti, ar patiko tai, ką matė. Tam puikiai tiks filmas „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“.

Kitas variantas - imkitės iniciatyvos. Pavyzdžiui, norėtumėte išbandyti analinį seksą, tačiau bijote partnerio reakcijos. Naudodamas masažo aliejų (idealiausia - masažo aliejų, kuris gali būti ir lubrikantas), atlikite nugaros masažą, nepamiršdamas ir užpakaliuko. Pirštais (arba mažu analiniu kaiščiu) šiek tiek paerzinkite jį / ją ir stebėkite jo / jos reakciją. Tačiau jokiu būdu nebandykite pats skverbtis vidun - taip tik išgąsdinsite.

Kodėl reikia įsiklausyti ir į partnerio fantazijas?

Turbūt visi sutiks, kad kiekviena pora turi kalbėtis apie viską. Nuoširdus pokalbis - tai raktas į visaverčius ir ilgalaikius santykius. Liūdna, tačiau kartais poros bijo kalbėtis apie seksą dėl daugybės pačių įvairiausių priežasčių. Dažniausiai tos priežastys yra pagrįstos baime ir tam tikrais nusistatymais, jog tai, ką siūlo partneris, yra per daug vulgaru.

Taigi, jeigu jūsų antroji pusė išdrįso pasisakyti apie slapčiausius seksualinius troškimus, būtinai juos išklausykite. Kodėl?

Jis su jumis yra atviras

Ar galite įsivaizduoti, kiek partneriui reikėjo drąsos išdrįsti pasakyti, ką jis norėtų išmėginti miegamajame? Stiprūs santykiai paremti pasitikėjimu ir atvirumu, todėl turite įvertinti jo drąsą ir ryžtą, kurio jam prireikė apie tai prabilus.

Nepulkite jo teisti vien dėl to, kad jo seksualinės fantazijos jums atrodo nenormaliai. Dažniausiai žmonės per greitai pasako „ne“ dalykams, kurie nėra jau tokie baisūs ar atstumiantys, kokie gali pasirodyti. Be to, juk to nepabandžius negalite pasakyti, ar tai iš tiesų yra taip blogai.

Jis nori TAI atlikti su jumis

Gerai pagalvokite - jis nori TAI atlikti su jumis. Vadinasi, jis apie TAI fantazuoja ir fantazijose esate būtent jūs. Argi tai nėra nuostabu?

Pagalvokite apie tai iš savanaudiškos pusės – jis išsirinko jus, kad išbandytų tai, apie ką visada paslapčia svajojo. Vadinasi, jam nereikia jokio kito žmogaus, išskyrus jus. Jūs esate jo geidžiamas žmogus ir jo slapčiausiose fantazijose TAI jis atlieka su jumis. Pasinaudokite tuo ir būkite tas, kurio partneris geidžia ir kurį pasistengęs gali gauti.

Įsiklausykite į jo pasiūlymą

Jeigu partneris prabilo apie savo seksualines fantazijas, jokiu būdu jo nenutraukite ir leiskite jam kalbėti, kad paaiškintų viską plačiau. Jeigu jis nuosekliai kalba apie tai, kaip viskas turėtų atrodyti, vadinasi, partneris tuo pasidomėjo ir žino visus pliusus ir minusus. Atsisakyti turėtumėte tada, kuomet jo fantazija yra tiesiog spontaniškai išsakyta mintis – juk niekas nesako, jog kiekvieną idėją verta realizuoti, tiesa?

Argumentuotas pasiūlymas turi būti išklausytas ir apsvarstytas, todėl neskubėkite jo nuteisti ir verčiau gerai pagalvokite. Išsakykite savo pageidavimus, apsitarkite, kaip viskas turėtų atrodyti ir kartu ženkite į dar nepažintą sekso pasaulį.

TAI jus suartins

Jeigu partnerio išsakyta sekso fantazija jums atrodo įdomi ir gundanti, nelieka nieko kito, kaip tik to imtis ir išbandyti. Bendri dalykai poras vienija, todėl ir seksas gali būti tai, kas jums padės žengti į naują santykių lygį. Seksualinių fantazijų dalinimasis padeda dar geriau ir intymiau pažinti antrąją pusę, be to, tai padės įkaitinti jūsų šąlančius santykius.

Nebijokite kalbėtis su mylimu žmogumi apie viską. Sekso tema turi dominuoti jūsų pokalbiuose, todėl pamirškite bet kokią gėdą.

Tačiau atsiminkite, kad jūs abu turite norėti išbandyti kažką naujo miegamajame. Niekada neverskite partnerio daryti tai, kas jam / jai atrodo nepriimtina. Procesu ir naujais potyriais džiaukitės abu!

 
fantazijos
Komentarai (1)
Labai patinka straipsnio nuotrauka, tik rankos už nugaros, laikančios botagą - turi būti vyro :) Jeigu norite - rašykite - kalbėsimės...Tikrai nebus taip, kad pasakius pirmą fantaziją, "kažkas" į Jus kreivai pažiūrės, o Jūs - "pro langą išskrisite" :) Galbūt net susidraugausime. Kartais keisčiausių dalykų gyvenime nutinka.... :)
Naujas komentaras