Kaip mylėtis neužsiimant seksu?

couple-love-kissing-bed_1098-277(1).jpg
 
Pakalbėkime apie sekso apibūdinimus. Daugeliui heteroseksualių žmonų „seksas“ reiškia penį vaginoje. Visą kitą – oralinis, analinis, glamonės ir t.t. – laikoma sekso papildiniais. Ir nors „penis vaginoje“ ir malonu, tačiau tai gali tapti nuobodu. Daugelis žmonių tampa mechaniški, todėl seksas tampa rutina. Štai kodėl nutarėme pakalbėti apie mylėjimąsi be sekso plačiau.

Dabar turbūt galvojate „kokia to prasmė?“ Populiarioji kultūra taip išplovė mums smegenis, kad manome, jog tikrasis seksas yra penis ir vagina, negana to, tai dar ir geriausias seksas. Tačiau yra būdų seksui ir būti seksualiam be paties lytinio akto.

O kai prisimenate faktą, jog daugeliui moterų sunku patirti orgazmą ir daugeliui jų reikia geros preliudijos ir tinkamos stimuliacijos nusiteikimui, tada galima pagalvoti ir apie tai, jog seksas be lytinio akto gali būti labiau išpildantis, nei penis vaginoje. Seksas be sekso yra ne tik smagus, tačiau tai privers išmokti daugybės naujų dalykų apie save ir partnerį. Pavyzdžiui, kai nesusitelkiate į savo genitalijų jungtį, atrandate naujų erogeninių zonų.

Dabar, kai jau įtikinome, jog seksą be sekso ne tik verta išbandyti, bet, tiesą sakant, jis nepaliks abejingų, štai šeši būdai tam įgyvendinti:

Glamonėkitės kaip paaugliai

Ar prisimenate, kai buvote paaugliai, glamonės trukdavo ištisas valandas ir jos niekada nesibaigdavo seksu. Ar pamenate kaip tai jaudino?

Savo seksualinę energiją vis dar galite nukreipti glamonėms net ir būdami suaugę. Pradėkite nuo taisyklės „ne žemiau liemens“ ir laikykitės taip ilgai, kaip galite. Kuo ilgiau atsilaikysite, tuo maloniau bus atsiduoti vienas kitam.

Žmonės pamiršta kaip seksualu gali būti glamonėtis, ypač, jei santykius partneriai palaiko jau kurį laiką. Svarbiausia veikti apgalvotai. Prailginkite glamonių sesiją daugiau, nei atrodo normalu. Ilgiau bučiuokite vienas kito kūnus ir pažaiskite su jauduliu!

Išmokite vienas kitą patenkinti ranka

Patenkinimas ranka yra rimtai nuvertintas. Tačiau tai yra vienas maloniausių seksualinių aktų! Jei jūsų partneris yra vyras, paimkite šiek tiek lubrikanto ir imkitės darbo. Tik būkite švelni. Jei jūsų partnerė yra moteris, susitelkite ties jos klitoriumi ir G-taško stimuliacija.

Nepaisant jūsų partnerio anatomijos, gali padėti, jei paprašysite jo ar jos parodyti kaip jis / ji masturbuojasi ir tada galėsite suprasti, kas patinka partneriui, o kas ne. Be to, nepamirškite atkreipti dėmesio į partnerio veidą ir kūną, nes gausite užuominų apie tai kaip jums sekasi. Galiausiai, jei esate gavėjas, nebijokite partneriui pasakyti kaip jam jus patenkinti.

Užsiimkite oraliniu seksu

Geriausias oralinis yra toks, kai įtraukiamos ir rankos. Jei jūsų partneris vyras, prilaikykite jo penį ranka ir judėkite aukštyn žemyn kol darbuositės burna ir liežuviu. Taip pat nepamirškite naudoti lubrikanto. Galite pažaisti su jo sėklidėmis, jei poza tai jums leidžia. O jei susitelkiate tik ties jo peniu, pažaiskite skirtingais spaudimais kol čiulpiate lūpomis galvutę. Visi vyrai skirtingi, todėl eksperimentuokite ir raskite tai, kas geriausiai tinka jūsų partneriui.

O jei jūsų partnerė moteris jums taip pat prireiks nebijoti eksperimentuoti. Pradėkite nuo klausimo kas jai patinka, o jei partnerei nemalonu apie tai kalbėti, pradėkite liežuviu glamonėti jos klitorį. Kai partnerė įkais, jai bus labai malonu, jei dviem pirštais įsiskverbsite į jos vaginą ir pakreipsite juos link savo veido.

Oralinis seksas abiems partneriams suteikia progą būti pamalonintiems ir gauti visą partnerio dėmesį. Nebijokite pasakyti partneriui kas jums patinka ir neįsižeiskite, jei partneris sakys kaip tai jums daryti.

Bučiuokitės

Galite nustatyti tikslą bučiniams. Tai bus panašu į paaugliškas glamones, tačiau vietoje glamonėjimosi, turėsite tik bučiuotis.

Tai gali būti kažkas panašaus į „išbučiuosiu tave 200 kartų“ ar „išbučiuosi visą tavo kūną“. Tikslas čia nėra svarbiausias. Svarbiausia sukurti įtampą ir patyrinėti vienas kito kūnus. Kai nustatysite tikslą, pradėkite nieko nelaukę. Bučiuokite partnerį. Iš pradžių gali būti keista, tačiau augant seksualinei įtampai negalėsite sustoti.

O be seksualinės įtampos, bučiniai gali būti smagus ir lengvas būdas patyrinėti dominanto ir paklustančiojo dinamiką. Galite įsakyti partneriui (ar leisti jam įsakinėti jums) būti visiškai ramiu, neliesti savęs ir jūsų... Tai mielas ir smagus būdas pažaisti jėga be skausmo, surišimo ar kitų BDSM elementų. Tačiau jei tai traukia jus ir partnerį nesivaržykite, tik nepamirškite prieš tai pasikalbėti apie ribas.

Įtraukite sekso žaislus

Priimdami sekso žaislus į miegamąjį sukuriate galimybę tyrinėti vienas kito kūnus ir tai, kas jus užveda net neužsiimdami veiksmu „penis į vaginą“. O kas jums šauna į galvą, kai imate mąstyti apie sekso žaisliukus? Dildo ir vibratoriai? Jei taip manote, labai klystate, nes sekso žaislų pasirinkimas yra be galo didelis. Pavyzdžiui, yra sekso žaislų, kurie gali būti dėvimi kaip papuošalai, yra išmaniųjų vibratorių, taip pat daugybė analinių žaislų ir inovatyvių vibratorių, kurie atrodo kaip tikri kiškučiai. Pasirinkimas yra didžiulis. Neleiskite klaidingai nuomonei stabdyti jūsų nuo seksualinio malonumo ir tyrinėjimo.

Nepaisant jūsų lyties, įsitikinkite, kad perkate žaislą, kuris pagamintas iš nekenksmingos medžiagos. Geriausias būdas tai padaryti – pirkti tik iš patikimų sekso prekių parduotuvių. Prekes.suaugusiems.lt rasite tik saugius ir patikimus sekso žaisliukus!

Erzinkite ir viliokite

Puikus būdas paerzinti partnerį ir sukurti seksualinę įtampą? Išsirinkite vieną partnerio kūno dalį ir susitelkite tik į ją tam tikrą laiką. Išsiaiškinkite kaip galite stimuliuoti tą kūno vietą skirtingais būdais. Nustebsite kaip tai jaudina!

Galiausiai, darykite tai, kas jaudina jus ir jūsų partnerį, bet svarbiausia – VILIOKITE! Kai skubate prie lytinio akto, pamirštate tai, kas seksą daro itin smagiu: įtampos ir jaudulio kūrimas. Visi šie puikūs būdai padės sukurti seksualinę įtampą, kuria nuimti galėsite sekso metu.

Taigi, ko laukiate? Pamirškite įprastą sekso rutiną ir imkite žaisti.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras