Kaip pradėti BDSM su nauju partneriu?

BDSM-Blog_850x.jpg
 
Paruošėme straipsnį, kuris padės pradėti BDSM žaidimus su nauju partneriu. Tai žymiai paprasčiau, nei manote – tereikia nepamiršti keleto svarbių niuansų.

Kas yra BDSM

BDSM – vergavimas ir disciplina, dominavimas ir paklusimas bei sadizmas ir mazochizmas. Į BDSM veiklas įeina daugybė erotinių praktikų, įskaitant antrankių ir pančių naudojimą, jėgos žaidimus, plakimą ir dar daugiau.

Nuo ko pradėti

Kalbant apie tai kaip pradėti BDSM su nauju partneriu, rekomenduojame pradėti nuo pokalbio. Jis turėtų būti kiek ištvirkęs, bet mielas. Pasikalbėję apie tai ką norėtumėte išmėginti, ką norėtumėte daryti partneriui, o jis jums, atversite saugią erdvę, kuri padės tyrinėti abiejų troškimus.

Neskubinkite įvykių

Turite įsitikinti, kad įsitrauksite lengvai ir pamažu. Kai tyrinėjame BDSM pasaulį su nauju partneriu, labai svarbu nepradėti nuo sudėtingų veiklų. Kai kurios BDSM veiklos gali sukelti nepatogumą, tam nepasirengusiems asmenims, todėl labai svarbu prieš užsiimant tuo atvirai viską aptarti. Apie seksą ne visada reikia kalbėtis itin rimtai. BDSM tyrinėjimas su partneriu gali būti tikrai smagus. Galite eksperimentuoti fiziškai arba naudodamiesi vaizduote, pavyzdžiui tai gali būti erotinės fantazijos įgyvendinimas, nešvankus kalbėjimas ar porno žiūrėjimas dviese. 

Jei esate pradedantys

Tiems, kurie nėra gerai susipažinę su BDSM, tai gali pasirodyti visiškai neromantiška veikla. Tačiau BDSM gali būti švelnus, jausmingas ir romantiškas taip pat, kaip ir nešvankus bei ypač jaudinantis. Tiems, kurie BDSM tik pradeda, rekomenduojame pradėti nuo švelnesnių veiklų, jos padės atrasti savo ribas ir tai, kas jums patinka. Pradėkite nuo antrankių, akių raiščių ar plunksnų pakutenimui, nes tai gali būti jūsų pirmasis žingsnis į BDSM pasaulį. Pradedantiesiems taip pat puikiai tiktų riešų ir kulkšnių pančiai, kurie lengvai atrišami,bei nepamirškite akių raiščių - dar intensyvesniems pojūčiams. Jei nekantraujate pradėti, tačiau nesate tikras ką daryti pirmiau, rekomenduojame įsigyti švelnaus suvaržymo rinkinį. 

BDSM rinkinys

BDSM rinkinys pradedantiesiems „OUCH! NR.4"

 

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras