Kaip pradėti BDSM su nauju partneriu?

BDSM-Blog_850x.jpg
 
Kai norime išbandyti kažką naujo su nauju partneriu miegamajame, tai gali šiek tiek varyti į neviltį. Šis nerimas yra dvilypis: naujo dalyko išmėginimas gali kelti baimę, tačiau pokalbis, kuris turi įvykti prieš ką nors mėginant, taip pat nėra lengva užduotis. Kai kalbame apie seksualinį gyvenimą, svarbiausia čia komunikacija su partneriu, todėl paruošėme straipsnį, kuris padės suprasti kaip pradėti BDSM žaidimus su nauju partneriu. Visi turime teisę pilnaverčiam ir maloniam seksualiniam gyvenimui, todėl, jei norite patyrinėti BDSM pasaulį su nauju partneriu, tai bus lengviau, nei manote.

Kas yra BDSM

BDSM – vergavimas ir disciplina (bondage and discipline angl), dominavimas ir paklusimas (dominance and submission angl.) ir sadizmas bei mazochizmas. Į BDSM veiklas įeina daugybė erotinių praktikų, įskaitant antrankių ir pančių naudojimą, jėgos žaidimus, plakimą ir dar daugiau.

Nuo ko pradėti

Kalbant apie tai kaip pradėti BDSM su nauju partneriu, rekomenduojame pradėti nuo pokalbio. Jis turėtų būti kiek ištvirkęs, bet mielas. Pasikalbėję apie tai ką norėtumėte išmėginti, ką norėtumėte daryti partneriui, o jis jums, atversite saugią erdvę, kuri padės tyrinėti savo troškimus.

Turite įsitikinti, kad įsitrauksite lengvai ir pamažu. Kai tyrinėjame BDSM pasaulį su nauju partneriu, labai svarbu nepradėti nuo sudėtingų veiklų. Kai kurios BDSM veiklos gali sukelti nepatogumą kai kuriems žmonėms, jei jie nepasirengę, todėl labai svarbu prieš užsiimant tuo pasikalbėti su partneriu.

Apie seksą ne visada reikia kalbėtis itin rimtai. BDSM tyrinėjimas su partneriu gali būti tikrai smagus. Galite eksperimentuoti fiziškai arba naudodamiesi vaizduote, pavyzdžiui tai gali būti erotinės fantazijos įgyvendinimas, nešvankus kalbėjimas ar porno žiūrėjimas dviese. Nesvarbus seksualinis scenarijus, nes seksas yra vykstantis pokalbis, o jūsų komfortas yra pamatas.

Jei esate pradedantys

Tiems, kurie nėra gerai susipažinę su BDSM, tai gali pasirodyti visiškai neromantiška veikla. Tačiau BDSM gali būti švelnus, jausmingas ir romantiškas taip pat, kaip ir nešvankus ir ypač jaudinantis. Tiems, kurie BDSM veiklą tik pradeda, rekomenduojame pradėti nuo švelnesnių veiklų, kurios padės atrasti savo ribas ir tai, kas jums patinka. Pradėkite nuo antrankių, akių raiščių ar plunksnų pakutenimui, nes tai gali būti jūsų pirmasis žingsnis į BDSM pasaulį.

Pradedantiesiems taip pat puikiai tiktų riešų ir kulkšnių pančiai, kurie lengvai atrišami, taip pat nepamirškite akių raiščių. Šie pradedančiųjų produktai ne tik leis eksperimentuoti suvaržymu, tačiau akių raištis padės įtraukti ir pojūčius.

Jei nekantraujate pradėti, tačiau nesate tikras ką daryti pirmiau, rekomenduojame įsigyti švelnaus suvaržymo rinkinį. Juose paprastai yra keli elementai, kuriuos galite naudoti atskirai, arba galite kurti savo kombinacijas.

Nepaisant to ar nekenčiate to, ar dievinate, “Penkiasdešimt pilkų atspalvių” BDSM pavertė labiau pastebimą. Mūsų parduotuvėje galite rasti šio prekės ženklo sekso žaisliukų, kurie jūsų patirtį BDSM pasaulyje pavers tikrai nepakartojama.

Taigi, jei norite investuoti į kelis miegamojo aksesuarus arba pamėginti pažaisti jėga su partneriu, jūs nusipelnėte puikaus seksualinio gyvenimo, todėl neturėtumėte baidytis BDSM pasaulio. Tol kol abu su partneriu sutarsite ir visiškai pritarsite seksualinei veiklai, tol tai bus puikus būdas suartėti ir suteikti jūsų seksui pikantiškumo.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras