Kaip sugrąžinti orgazmą į šeimą?

sexxx(1).jpg
 
1 komentaras
Nors intymios temos tarp laimingai ištekėjusių ir turinčių vaikų moterų dažniausiai negvildenamos, tačiau tai nereiškia, kad čia nėra jokių problemų. „Iki vaiko gimimo intymūs santykiai buvo audringi, gimus vaikus kažkas... nutrūko. Gal nusibodo?“ „Mano galva užgrūsta kitomis problemomis. Gal greitukui ir užtenka laiko. Tačiau čia kalba ne apie malonumą, vien tik pareigos atlikimą.“ „Nepamenu, kada paskutinį kartą patyriau orgazmą, o vyras to net nepastebi! Įdomu, jei jaustume orgazmą reguliariai kaip vyrai, gal lygiai taip pat reikalautume sekso?“ Klausimų ir diskusijų kyla įvairiausių, o išvados tikrai nedžiugina: kuo didesnis šeiminis stažas, tuo mažiau moteriško orgazmo galimybių. Tai ką daryti?

Kodėl?

Yra dvi priežastys, kodėl moteris negali pasiekti orgazmo. Pirmoji ir labiausiai žinoma – per trumpa preliudija. Didžiausią nusivylimą partnerė patiria, kai iki pilnos iškrovos jai tetrūksta vos keleto sekundžių.

Būna ir kitaip. Dauguma moterų, tik priartėjusios prie orgazmo, jau pajunta malonius pojūčius. Tačiau dėl neaiškios priežasties noras pradingsta. Tuomet jos ima ir suvaidina susijaudinimą. Štai čia ir atsiranda antroji priežastis, dėl kurios partnerė lieka be nieko – nors ji ir susijaudinusi, ir glamonės jai patinka, tačiau seksualinis noras dingsta (gal nepakankamai atsipalaidavusi arba pagalvojo apie nepabaigtą disertaciją). Rezultatas: vyras artėja prie pasitenkinimo, o žmona paprasčiausiai laukia, kada jis galų gale pabaigs. Ir kad viskas vyktų kaip kine, ji simuliuoja orgazmą. Tokie atvejai palieka nemalonias nuosėdas, iššaukia pavydą, o kartais ir pyktį vyrams.

Melagingo orgazmo spąstai

Orgazmo imitavimas labai paplitęs. Tačiau tai ne visada apgaulė. Dažnai susijaudinę vyrai įaudrina ir moteris, jos taip susijaudina, dejuoja, jaučia malonumą, tačiau nepakankamą, kad pajustų aukščiausią malonumą. Jei abiems gerai ir abu patenkinti – nėra reikalo sunerimti. Tačiau jei partneris įsitikinęs, kad orgazmą jūs patyrėte kartu, o moteris šią iliuziją patvirtina, tuomet jau reikia kalbėtis apie apsimetinėjimą. Vyras mano, kad jo žmona laiminga, o tuo pat metu nusivylimas auga kasdien. Kuo toliau, tuo sunkiau žmona prisipažįsta pastovia apgaule. Atsiranda užburtas ratas. Ar galima viską palikti taip, kaip yra? Taip elgiasi dauguma: arba iš baimės (kad vyras pradės ieškoti kitos jausmingesnės moters), arba dėl varžymosi (juk jis įsitikinęs, kad viskas yra puiku), o kartais ir dėl nenoro kažką keisti (o kam vargintis, jei taip viskas vyksta paprasčiau ir greičiau). Tačiau visos moterys tikisi, kad vienąkart orgazmas ateis natūraliai ir joms daugiau nebereiks apsimetinėti. Vis dėl to, savaime niekas nesikeičia, o užtemptas slėpimasis intymiame bendravime neigiamai veikia ir visus santykius šeimoje, kurie gali papulti į aklavietę.

Šalin apsimetinėjimą!

Jei pavargote meluoti, norite atvirumo ir malonumo, pateikiame jums keletą patarimų.

Pirmas žingsnis. Atsisakykite įpročio vaidinti orgazmą. Tai reikia padaryti subtiliai, neįžeidžiant vyro. Pavyzdžiui, dar nepradėjus seksualinių žaidimų pasakykite mylimajam: „Aš nesu įsitikinusi, kad šiandien patirsiu pasitenkinimą. Tačiau aš tavęs noriu.“ Taip elkitės ne vienąkart, ir palaipsniui  imsite atvirai kalbėti savo vyrui, kokie yra jūsų norai, kaip jie kyla ir ko jums trūksta iki pilno užsidegimo. Dažniausiai į tokius pokalbius vyrai reaguoja normaliai, juk jie ir patys jaučia, kad intymūs santykiai yra atšalę.

Antras žingsnis. Išmokite kalbėtis apie seksą. Atmeskite visus tabu intymiuose pokalbiuose. Svarbiausiai – nekaltinkite ir nepriekaištaukite. Svarstydami savo seksualinius santykius, jūs pajusite ir suprasite vienas kitą geriau.

Trečias žingsnis. Jūs – karalienė! Dabar pats laikas susitarti, kad intymiam gyvenimui nuo šiol vadovausite jūs – nuspręskite kur, kada ir kaip.

Ko reikia moteriai

Kuo daugiau moteris susijaudinusi lytinio akto metu, tuo lengviau ji pasiekia orgazmą. Dažniausiai vyrai siekia įvesti penį į vaginą vos tik pajunta pirmuosius susijaudinimo požymius (tarkim, vaginos sudrėkimą). Tačiau, pradėjęs ritmiškai judėti, jis jau nelabai gali save kontroliuoti. Todėl sueities momentą turite nustatyti jūs. Nepasiduokite pirmajam impulsui. Kuo intensyviau auga jūsų pasitenkinimas nuo lūpų ar rankų prisilietimų, tuo didesnė tikimybė, kad pasieksite orgazmą.

Glamonių metu susikoncentruokite ties savo pojūčiais, ir jei netyčia jus aplankė mintis apie tai, kad užtruko viskas per ilgai, atsipalaiduokite, ir vėl panirkite į savo poreikius.

Tam, kad jūsų seksualinis noras sustiprėtų, akto pradžioje vyras neturėtų atlikti gilių ir stiprių judesių – nes taip jis labai greitai patirs seksualinę iškrovą. Atliekant lėtesnius judesius stipriosios lyties atstovui bus lengviau kontroliuoti save ir jis sugebės toliau glamonėti jūsų klitorį.

Jei staiga meilės žaidimų metu noras dingsta, neapsimetinėkite, kad nieko neįvyko. Švelniai pasakykite partneriui, kad jūs šiek tiek atšalote. Nutraukite meilės žaidimą, glamonėkite vienas kitą, tuomet pakeiskite pozą ir pradėkite iš naujo. Tokios pertraukos nėra įžeidimas vyrui – jos tik suteiks jūsų santykiams aistros.

Koks svarbus orgazmas

Nėra moters, kuri pasiektų orgazmą visada ir bet kokiomis sąlygomis. Periodiškas jo nebuvimas – nėra patologija, todėl nereikėtų dramatizuoti. O štai kai partnerė jį patiria retai arba niekada nepasiekia – reiktų sunerimti. Su laiku moteris tikrai pajus, kad yra netekus kažko ypatingo. Taigi, pasekmės: sekse – nusivylimas, santykiuose su vyru – problemos, kurios galų gale atveda iki seksualinių santykių šeimoje užgesimo. Be to, nesant erotinei iškrovai atsiranda problemos juosmens ir dubens srityse. Neabejotinai, yra galimybė pasitenkinti pačiai. Žinoma, tai nuima įtampą, tačiau tai nėra gilus pasitenkinimas, be to, nėra artumo, kuris turėtų būti tarp sutuoktinių. Jei partnerė pasiekia orgazmą, vyras pajunta visą gamą išgyvenimų. Juk tokiais momentais mylimoji yra labai graži, atsipalaidavusi ir moteriška kaip niekada.

Orgazmai būna skirtingi

60 proc. moterų patiria klitorinį, o 40 proc. vaginalinį orgazmą. Nuomonė, kad tik vaginalinis yra tikras, klaidinga. Iš fiziologijos pusės žiūrint, visi orgazmai lygiareikšmiai.

Jei moteris pajunta tikrą pasitenkinimą, bet ne orgazmą, sekso metu su mylimu vyru, specialistų nuomone, taip pat yra norma.

Kai kurios moterys gali orgazmą patirti tik oralinio sekso metu arba stimuliuojant klitorį. Jei sutuoktinius tai tenkina – viskas tvarkoje. Jei ne – suraskite pozą, kurios metu frikcijos jaudintų klitorį. Taip pat papildomai galima glamonėti klitorį lytinio akto metu. Tačiau būna, kad klitoris nėra labai jausmingas, tuomet glamonės nesuteikia malonumo.

Jei moteris nepajunta iškrovos vaginalinio sekso metu, partneriai gali pasitenkinti paeiliui. Ir čia nėra nieko baisaus. Netgi atvirkščiai! Jei jaučiate orgazmą paeiliui, tuomet nepraleisite paties įdomiausio, ir tai jums suteiks pasitenkinimą šiuo principu: „savas + svetimas“.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
O ką daryt, jeigu ji orgazmuoja daug kartų, o aš beveik niekada? Galiu tratinti nors pora valandų, ji kaifuoja, o man nieko, tik smagu, kad jai patinka...
Naujas komentaras