Kalėdinis seksas

477F396000000578-0-image-a-31_1513851797793.jpg
 
Pagaliau išaušo taip ilgai lauktas Kalėdų rytas! Neskubėkite lipti iš lovos ir pasimėgaukite mylimojo draugija bei glamonėmis, juk nieko nėra geriau už laiką, praleistą drauge, kai niekur nereikia skubėti, Viena geriausių šventinių dovanų gali būti švelnus, audringas ar romantiškas seksas. Pateikiame keletą įdomesnių sekso scenarijų, kuriais galite pasinaudoti kada tik panorėję.

Šampano burbuliukai.

Palepinkite save ir lovoje išgerkite taurę šventinio šampano. Žinoma, neskubėkite ištuštinti viso butelio, juk visa diena priešakyje. Gėrimas gali būti puiki priemonė meilės žaidimams. Įsipilkite į burną lašelį šampano, tik jokiu būdu jo nenurykite, o paglamonėkite mylimojo pasididžiavimą. Burbuliukai švelniai glamonės penio galvutę ir suteiks didžiausią palaimos jausmą.

Ledo kubelis.

Sušalę ledukai gali būti ne tik skanaus gėrimo sudedamoji dalis, tačiau puiki priemonė paįvairinsianti meilės žaidimus. Švelniai glamonėkite mylimosios kūno jautriausias vietas, kaklą, krūtinę, kelius ir palengva artėkite svarbiausio tikslo link. Mylimoji alps iš malonumo ir norės kuo greičiau jus pajausti savyje. Seksas bus nepakartojamas.

ledas, seksas

Aromatų terapija.

Koks vaisius Jums labiausia asocijuojasi su didžiausia metų švente Kalėdomis? Teisingai, mandarinai ir apelsinai! Jų skleidžiamas malonus kvapas gali būti nuostabiausias afrodiziakas, pažadinsiantis užsnūdusią aistrą. Nusipirkite minėto kvapo masažo aliejaus ir surenkite vienas kitam erotinio masažo seansą. Masažuokite visą partnerio kūną, nepamirškite paglamonėti pėdų, nes jose ypač daug jautrių nervų galūnėlių. Svaiginančią procedūrą atlikite visiškoje tyloje, nekvaršinkite galvos bereikalingomis kalbomis, verčiau atsipalaiduokite, pamirškite viską aplinkui.

Aklina tamsa.

Netekus vieno pojūčio, paaštrėja kiti. Todėl nieko nelaukdami užriškite mylimojo akis švelnia juosta ar šaliku, puoštu kalėdiniais motyvais ir glamonėkite taip, kaip tik jūsų vaizduotė pataria. Po to scenarijų kurkite kokį tik pageidaujate patys, svarbiausia, kad seksas būtų įsimintinas!

Svajonės.

Šiam scenarijui pasirengti reikės truputėlio laiko ir pastangų. Nusipirkite gražaus šventinio popieriaus, iškirpkite iš jo norimos formos lapelius ir ant jų užrašykite visus norus. Įamžinkite tiek erotinius, tiek kitokio pobūdžio troškimus. Mylimasis tegul padaro tą patį, tada beliks apsikeisti užrašais, traukti po vieną lapelį ir troškimus realizuoti.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras