Moteris viršuje: priežastys, kodėl vyrai mėgsta šią pozą

331.jpeg
 
Taigi, apžvelkime priežastis, kodėl vyrai taip dievina seksą, kada moteris būna viršuje.

Jis turi galimybę atsidurti pirmoje eilėje.

Kai moteris būna viršuje, vyrui atsiveria nuostabus reginys. Partneris matydamas tokias erotiškas scenas  bus apimtas dar didesnio jaudulio ir geismo. Tai lyg sėdėjimas pirmojoje eilėje priešais pat sceną. 

Jis gali glamonėti ir liesti sėdmenis.

Tai yra viena geriausių sekso pozų, suteikiančių partneriui  galimybę rankomis glamonėti savo mylimosios užpakaliuką. Žinoma, misionieriaus pozicija taip pat suteikia jam šį šansą, tačiau pirmiausia, mylintis šiomis pozomis, vyras turi sutelkti jėgas į atliekamas frikcijas, o ne tokius pašalinius darbus, kaip užpakaliuko lietimas. 

sekso pozos

Neįprastas kampas.

Lytinių santykių metu, vienas svarbiausių dalykų, padedančių patirti neapsakomą malonumą abiems, tai įsiskverbimo kampas. Mylintis sekso pozomis, kada vyras užima dominuojančias pozicijas, skverbties kampas gerokai skiriasi nuo skverbties, kuri yra patiriama mylintis motociklininkės ar kaubojės pozicijoje. Moteris viršuje suteikia unikalią galimybę patirti kitokią skverbtį (ypač jei ji sėdi). 

Jūs galite dominuoti.

Vyrams pabosta visuomet būti iniciatoriais ir moterų užkariautojais. Jie, visai kaip ir mes, trokšta jaustis geidžiami  ir pavergti, todėl valdžios atidavimas į damos rankas privers jį jaustis tiesiog fantastiškai!

Jis gali jus pakelti.

Tai primena sekso baletą bei atletišką sportą, kuriame pagrindinis krūvis tenka jo nuostabioms rankoms. Jam patinka kilstelėti jūsų klubus ir reguliuoti įsiskverbimo gyli ir greitį per daug neapkraunant savo dubens ir kojų. 

Galite pasiekti orgazmą būnant viršuje

Tai vienas įspūdingiausių spektaklių bet kurio vyro gyvenime. Jei norite nudžiuginti partnerį tokiu šou, patirti orgazmą bus lengviau jei būdamos viršuje šiek tiek atsilošite atgal. Taip pat nepamirškite pirštais arba masažuokliu stimuliuoti klitorio zoną (tą nesunkiai gali padaryti ir partneris). 

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras