Seksas vyrų akimis: ką moterys turėtų apie tai žinoti?

326.jpeg
 
Miegamajame, tarp partnerių neturėtų būti jokių paslapčių, melo ar juo labiau veidmainystės, todėl nusimeskite kaukes ir klausykite įdėmiai – atverčiame visas kortas apie tai, ką vyrai norėtų pasakyti moterims apie seksą.

Mes bijome intymumo.

Vienas klaidingiausių mitų pasaulyje. Mokslininkai įrodė, jog mokyklinio amžiaus berniukai yra daug meilesni už mergaites. Šis socialinis veiksmas prasideda žodžiais, prisilietimais, veiksmais ir poreikiu užmegzti šiltus tarpusavio santykius su kitais žmonėmis. Tačiau jau nuo seniausių laikų visuomenėje nusistovėjęs požiūris, kad vyrai negali demonstruoti jausmų, emocijų, būti meilūs ar tuo labiau verkti, kitu atveju jie bus išvadinti nevykėliais, lepšiais. Todėl nieko nuostabaus, kad paaugęs berniukas užgniaužia vidines emocijas ir net suaugęs stengiasi jų nedemonstruoti, o moterys, nepastebėjusios švelnumo ar intymumo poreikio iš mylimojo, to jam ir nesuteikia.

Mes turime ne tik penį.

Seksualinių glamonių metu bene kiekviena moteris didžiausią dėmesį skiria vyro pasididžiavimui stimuliuoti. Tačiau seksologai ragina nepamiršti, jog mylimojo kūne gausu ir kitų erogeninių zonų. Vyrai nedrįsta pataisyti moterų, nenorėdami jų užgauti ir baimindamiesi, kad tada mylimoji išvis jo nebelies. Mielos merginos ir moterys, yra daugybė vietų, kurias liesdamos partneriui suteiksite ne ką mažesnį malonumą negu glamonėdamos tik penį. Keliai, vidinė šlaunų pusė, veidas, oralinio sekso metu patariama stimuliuoti tarpvietės raumenis, esančius tarp išangės ir kapšelio. Laikui bėgant sustiprinsite juos ir seksu galėsite mėgautis ilgiau negu įprastai.

Paskatinkite mus fantazuoti.

Dauguma vyrų tikrai mielai fantazuotų, tačiau gėdijasi, kad žmonos nesupras ar net smerks juos. Nebijokite, tuo labiau nevenkite sutuoktiniui atskleisti erotinių savo norų ir intymių fantazijų. Todėl jau šįvakar surenkite tik jums dviems skirtą erotinį žaidimą – tik jokiu būdu nesmerkite vienas kito, o padrąsinkite ir besąlygiškai palaikykite. Kiekvienas ant atskirų popieriaus lapelių parašykite bent po tris erotines fantazijas, sudėkite juos į dėžutę ir traukite. Jei tiek Jūs, tiek partneris sutinkate ją įgyvendinti – pirmyn, jei kuriam nors ji atrodo nepriimtina – padėkite popierėlį į šalį ir pasikalbėkite. Aptarkite, kas šiame scenarijuje patinka labiausiai, o ko padaryti neišdrįstumėte jokiu būdu. Kartais atviras pokalbis sukuria naują, abiems priimtiną erotinį scenarijų.

seksas, fantazijos

Mums patinka, kai Jūs kalbate.

Kalbos sekso metu ne retai pakursto dar didesnę aistrą. Klausiate kokio pobūdžio pokalbiai turėtų vyrauti tokią intymią akimirką? Nešvankūs, ištvirkę žodeliai užplūdusį geismą pakels iki aukščiausio lygio. Tokie žodžiai, sklindantys iš mylimosios lūpų, pakels vyro savivertę, padidins potenciją, pasitikėjimą savo jėgomis, kitaip tariant – mylimasis prilygs galingajam Romos gladiatoriui, net jei užima tik banko darbuotojo pareigas mažame miestelyje. Todėl šiuo atveju posakis: svarbu, ne kas esi, o kaip jautiesi, čia labai tinka.

Mums reikia Jūsų švelnumo.

Nors seksas puiki priemonė stresui malšinti, tačiau ne ką rečiau lytiniai santykiai tą stresą ir gali sukelti, jei nerimaujame dėl sugebėjimų ir sėkmės lovoje ar seksu mėgaujamės tik išskirtinėmis progomis, tokiomis kaip gimtadienis. Nereguliarus seksas skatina nesaugumo jausmą, sukelia stresą, neleidžia mėgautis pilnaverčio gyvenimo malonumais. Todėl natūralu, jog švelnumas tiek vyrams, tiek moterims reikalingas kaip grynas oras, be kurio gyventi neįmanoma.

Mums visada to reikia, bet ne dėl tos priežasties, apie kurią Jūs galvojate.

Dažnai vyrams metamas kaltinimas, esą seksu jie niekada nepasisotina. Tačiau moterys, įsidėmėkite vieną dalyką: vyrams seksas – tarsi didžiausia šventė, kurios metu galima pamiršti visus dienos rūpesčius ar negandas ir atsipalaiduoti. Juk orgazmo metu kūną užlieja hormono oksitocino kiekis, kuris ne tik malšina stresą, nežymų skausmą, tačiau sustiprina mylimųjų tarpusavio ryšį.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras