Moterų klaidos kunilingo metu

Woman-having-orgasm-616287.jpg
 
Kas moterims yra geriau už įprastą sueitį? Nebent tik kunilingas! Tiek moterys, tiek ir vyrai sutiks, kad nėra nieko maloniau už karštas vyro lūpas, bučiuojančias Tą Vietą. Todėl kiekviena moteris ir vyras, kuriems patinka kunilingas, neturėtų to gėdytis ir pamiršti gėdą bei stereotipus, susijusius su kunilingu.

Ar jam patinka, kai aš dejuoju?

Žinoma, kad patinka. Taip pat patinka, kai kalbi. Dažnai moterys neišdrįsta kalbėti sekso metu ar įgarsinti aimanas! Vyrams komunikacija sueities metu yra svarbi. Juk kartais sunku iš kūno judesių suprasti, ar tai, ką daro jis, patinka moteriai ar ne. Todėl kiekviena moteris turėtų nebijoti ir pasakyti, ko nori arba kas yra blogai.

Man jau nusibodo

Situacija: moteris guli, bando mėgautis jai atliekamu kunilingu, tačiau nejaučia jokio malonumo. Kyla dilema - ar laukti, kada pasidarys geriau, ar tiesiog suvaidinti orgazmą ir viską baigti?

Mūsų pasiūlymas - sakyk tiesą. Sekso metu niekam nepatinka melagiai. Geriau sustabdyk jį ir pasakyk, kad nori glamonių ar dabar atėjo jo eilė. 

Galiu jį paimti už plaukų?

Tikrai gali. Tiesą sakant, tai net ir privaloma! Tokiu būdu vyras gaus signalą, kad moteris trokšta jį valdyti, todėl imasi iniciatyvos ir rodo, ką jam daryti. Malkos lovoje niekam nepatinka, todėl kiekvienas moters veiksmas lovoje yra labai laukiamas.

Temk jį už plaukų ir prispausk jį arčiau kūno. Vyrai, juk tai jums patinka, ar ne?

Man nepatogu…

Jeigu abu jaučiate diskomfortą kunilingo metu, keiskite pozą. Pasidėk po užpakaliuku pagalvę - taip bus patogiau abiems. Taip pat ji gali kur nors atsisėsti aukščiau ir leisti jam padaryti tai vertikalioje pozicijoje. 

Be to, yra daugybė oralinio sekso pozų variacijų, iš kurių tikrai rasite bent vieną patinkančią. Pavyzdžiui, oralinė šuniuko poza (jis prieina iš užpakaliuko), stovinčios poza (ji stovi, jis sėdi jau tarp kojų) ar face sitting, kur moteris sėdi ant jo veido. Galbūt tai pasirodys kai kam nejauki poza, bet išbandžius vieną kartą, užsimanysit ir antrąkart. 

Bijau, kad ten per drėgna

Drėgmė sekso metu dar niekam nepakenkė. Netgi priešingai, tai suteikia tik dar daugiau malonumo. Juk natūrali lubrikacija yra daug geriau nei įprastas lubrikantas.

Todėl nevertėtų bijoti drėgmės oralinio sekso metu, tiek vyrams, tiek ir moterims. Jeigu ten drėgna, vadinasi, moteris pakankamai susijaudinusi. Be to, kai kuriuos vyrus papildoma drėgmė tik dar labiau užveda.

Man nepatinka kunilingas…

Kaip gali sakyti, kad tau tai nepatinka, jei to niekada nebandei? Tarkim, partneris buvo grubus, todėl nejutai nieko malonaus. Kitas atvejis - vieną kartą pabandei, bet tau tai pasirodė nelabai jauku, ir net žema…

Kunilingo paslaptis - bendravimas. Vyrai tikrai nežino, kaip geriausiai patenkinti moterį, nes kiekviena yra labai skirtinga. Juk tai, kas tinka vienai, tikrai netiks kitai. Būtent dėl to moteris turi nesivaržyti ir pasakyti jam, kas patinka, o kas ne. Jeigu jis labai skuba - reikia jį sustabdyti. Jeigu jis užčiuopė tavo jautriausią tašką - nestabdyk savęs ir rodyk, kaip tu mėgaujiesi malonumu.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras