Moterų klaidos kunilingo metu

pexels-photo-185481(1).jpeg
 
Kas moterims yra geriau už įprastą sueitį? Nebent tik kunilingas! Tiek moterys, tiek ir vyrai sutiks, kad nėra nieko maloniau už karštas vyro lūpas, bučiuojančias TEN. Todėl kiekviena moteris ir vyras, kuriems patinka kunilingas, neturėtų to gėdytis ir pamiršti gėdą bei stereotipus, susijusius su kunilingu.

Ar jam patinka, kai aš dejuoju?

Žinoma, kad patinka. Taip pat patinka, kai kalbate. Dažnai moterys neišdrįsta kalbėti sekso metu ar įgarsinti aimanas! Vyrams komunikacija sueities metu yra svarbi. Juk kartais sunku iš kūno judesių suprasti, ar tai, ką daro jis, patinka moteriai ar ne. Todėl kiekviena moteris turėtų nebijoti ir pasakyti, ko nori arba kas yra blogai.

Man jau nusibodo

Situacija: moteris guli, bando mėgautis jai atliekamu kunilingu, tačiau nejaučia jokio malonumo. Kyla dilema - ar laukti, kada pasidarys geriau, ar tiesiog suvaidinti orgazmą ir viską baigti?

Mūsų pasiūlymas - sakykite tiesą. Sekso metu niekam nepatinka melagiai. Geriau sustabdykite jį ir pasakyk, kad norite glamonių ar dabar atėjo jo eilė.

Galiu jį paimti už plaukų?

Tikrai galite. Tiesą sakant, tai net ir privaloma! Tokiu būdu vyras gaus signalą, kad moteris trokšta jį valdyti, todėl imasi iniciatyvos ir rodo, ką jam daryti. Malkos lovoje niekam nepatinka, todėl kiekvienas moters veiksmas lovoje yra labai laukiamas.

Temkite jį už plaukų ir prispauskite jį arčiau kūno. Vyrai, juk tai jums patinka, ar ne?

Man nepatogu…

Jeigu abu jaučiate diskomfortą kunilingo metu, keiskite pozą. Pasidėkite po užpakaliuku pagalvę - taip bus patogiau abiems. Taip pat ji gali atsisėsti šiek tiek aukščiau ir leisti jam padaryti tai vertikalioje pozicijoje.

Be to, yra daugybė oralinio sekso pozų variacijų, iš kurių tikrai rasite bent vieną patinkančią. Pavyzdžiui, oralinė šuniuko poza (jis prieina iš nugaros), stovinčios poza (ji stovi, jis sėdi jau tarp kojų) ar „face sitting“, kur moteris sėdi ant jo veido. Galbūtkai kuriems tai pasirodys nejauki poza, bet išbandžius vieną kartą, užsimanysite ir pakartoti.

Bijau, kad ten per drėgna

Drėgmė sekso metu dar niekam nepakenkė. Netgi priešingai, tai suteikia tik dar daugiau malonumo. Juk natūrali lubrikacija yra daug geriau nei įprastas lubrikantas.

Todėl nevertėtų bijoti drėgmės oralinio sekso metu, tiek vyrams, tiek ir moterims. Jeigu ten drėgna, vadinasi, moteris pakankamai susijaudinusi. Be to, kai kuriuos vyrus papildoma drėgmė tik dar labiau užveda.

Man nepatinka kunilingas…

Kaip galite sakyti, kad jums tai nepatinka, jei to niekada nebandėte? Tarkime, partneris buvo grubus, todėl nejutote nieko malonaus. Kitas atvejis - vieną kartą pabandėte, bet jums tai pasirodė nelabai jauku, ir net žema…

Kunilingo paslaptis - bendravimas. Vyrai tikrai nežino, kaip geriausiai patenkinti moterį, nes kiekviena yra labai skirtinga. Juk tai, kas tinka vienai, tikrai netiks kitai. Būtent dėl to moteris turi nesivaržyti ir pasakyti jam, kas patinka, o kas ne. Jeigu jis labai skuba - reikia jį sustabdyti. Jeigu jis užčiuopė jūsų jautriausią tašką - nestabdykite savęs ir rodykite, kaip tuo mėgaujatės.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras