Oralinio sekso melodija: kokia ji?

file55344757_e0fd9e62.jpg
 
Muzika, visai kaip ir seksas – vienas didžiausių gyvenimo malonumų. Skambant muzikai, mes lengviau išlaisviname savo jausmus ir leidžiamės užvaldomi pačių įvairiausių emocijų!

Sekso  melodija.

O kokią gi melodiją pavyks išgauti, jeigu muzikos malonumą suderinsite su oraliniu seksu bei skambiausiais muzikiniais instrumentais? Net jei ir negalite pasigirti tobula klausa, jūs galite nustebinti savo partnerį labai muzikaliu oraliniu pasirodymu! Pirmiausia, ką jums reikės padaryti, tai įsiminti ir įsivaizduoti, jog oralinis seksas – tai muzika, jūs – atlikėja (atlikėjas), o jūsų pagalbininkai – tikri klasikiniai muzikos instrumentai. Jie padės suskambėti Jūsų meilės simfonijai tiesiog tobulai! Taigi pradėkime.

Pradėkite lėtai, nuo smuiko

Ar pastebėjote, kaip elegantiškai ir grakščiai šį instrumentą yra įvaldžiusios smuikininkės? Grojant smuiku, svarbus vaidmuo atitenka kaklui. Nuo jo ir pradėkite oralinio sekso preliudiją! Palenkite kaklą ir po smakru priglauskite jo lyties organą. Per visą varpos ilgį  stimuliuokite jo pasididžiavimą bei lėtai judėkite pirmyn ir atgal. Pajauskite kaip maloniai  švelnus ir šiltas jo falas liečia jūsų kaklą ir ausis. Tokia lėta preliudija padės išmokti mėgautis pačiu atlikimu, nes kaklas ir ausys yra viena jautriausių moters  erogeninių zonų. Jam tai taip pat patiks!

Daugiau žaismo, metas trombonui!

Klasikinės muzikos praktikoje plačiausiai yra naudojamas tenorinis trombonas. Specialiu slankikliu, trumpinant arba ilginant vamzdį, bei pučiant į pūstuką yra išgaunami  visi gamos garsai. Pabandykite ir jūs. Rankomis gana aktyviai stimuliuokite apatinę penio dalį, o viršutinę – ritmingai masažuokite burna bei liežuviu. Pagaukite vieningą ar kiek įnoringesnį ritmą. Jog oralinio sekso melodija skambėtų darniai, galite savo muzikos instrumento vamzdį sutepti oraliniu lubrikantu. Ši oralinio sekso technika kuo puikiausiai padės įgyvendinti deepthroat fantaziją! 

Improvizuokite ir pagrokite fleita

Oralinio sekso metu aktyviai naudokite  lūpas. Jos tiek jus, tiek  partnerį nukels į tikrų tikriausią euforiją. Pajuskite kaip kaista jūsų lūpos, kai jomis grojate tarsi fleita, palei visą jo lyties organą. Lėtai ir su pasimėgavimu. Skambant palaimos ir užplūstančių endorfinų skambesiui. Didinant tempą ir iki pat finalo... Tik nepamirškite pirštukų! Jais švelniai ir tuo pat mikliai uždenkite ir  vėl atidenkite pučiamojo instrumento skylutes!

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras