Oralinis seksas: kaip suteikti jam nepamirštamą orgazmą?

5522081.jpeg
 
10 komentarai
Dažnai oralinis seksas yra aistringų meilės žaidimų dalis, taip pat jo metu galima pasiekti nepamirštamą orgazmą.

Akių kontaktas.

Oralinio sekso metu svarbu ne tik patenkinti partnerį, tačiau taip pajausti jus siejantį dvasinį ryšį. Todėl burna glamonėdamos mylimojo pasididžiavimą nepamirškite palaikyti akių kontakto. Kai jausite, jog ejakuliacija ne už kalnų, dar kartą žvilgtelėkite jam į akis, be abejonės sustiprinsite pojūčius.

Sėklidės.

Sėklidėse gausu nervinių ląstelių, todėl jos ne ką mažiau jautrios negu penio galvutė. Iš pradžių galite jas tik švelniai lyžtelėti, po to vieną iš jų (arba abi, jei tik yra galimybė) apžiokite, žvelkite į mylimojo akis ir suteikite jam nepamirštamą malonumą.

Meilės glamonių atspindys.

Kai kurie žmonėms, lytinių santykių metu itin malonu matyti savo atvaizdą veidrodyje, kitaip tariant viską įdėmiai stebėti. Jei jūs ir partneris esate vieni iš jų – nedelsiant tai išmėginkite. Patogiai įsitaisykite prieš didelį veidrodį ir burna glamonėkite mylimojo pasididžiavimą. Vaikinas ištirps iš malonumo, mat nėra nieko seksualiau, kaip veidrodyje matyti jaudulio perkreiptą savo atvaizdą.

Tarpvietės džiaugsmai.

Tai nedidelis lopinėlis tarp išangės ir varpos. Daugumai vyrų tai itin jautri kūno zona, todėl nevenkite jos paglamonėti švelniai lyžtelėdamos ar liesdamos pirštais. Rankomis glamonėkite penį, o tuo pat metu liežuviu stimuliuokite tarpvietę – mylimasis alps iš malonumo.

Norai.

Niekada netylėkite, garsiai ir su pasitikėjimu išsakykite visus slapčiausius troškimus, susijusius su oralinio sekso malonumais. Jei partneris žinos ko tiksliai jūs norite, pasistengs su kaupu išpildyti jūsų pageidavimus. Nedrįstate jų išsakyti garsiai? Nieko baisaus, paimkite popieriaus lapą, užrašykite visus norus ir duokite paskaityti partneriui.

 
fantazijos
Komentarai (10)
Įdomus straipsnis :)
as noriu spermos, duokit man skanauti
Pasmane perteklius spemos gal kam reik palikit nr
Tikraj sperma rykit padeda tikraj viskm tik atsargek akis grauze lb
ir vyrai turi ragauti savo turto, ypač su moterim pvz bučiniu, o ne atsitraukti po baigimo nuo jos lyg butu jau nieko verta ir atstumiama.
Padės, nepadės dantims, padidins ar nepadidins krūtinės- tik laikas tą parodys. Tad nepraraskite laiko, mielos moterys ir išnaudokite vyro suteikiamas galimybes. Skanaus! :)
Katrai krūtinė maža atrodo galiu padėti šiuo klausymu :D:D:D
Gal nebesvaikit apie ryjamos spermos nauda::D tai yra tik paprasta baltymine masė, kuri niekam negali turėti jokios įtakos :)
Bx rase ? prie ko cia oralinis?
Krutine padideja prisirijus spermos :DDD cia tai JO...
Naujas komentaras