Oralinis seksas: nuryti ar ne?

116275089_4728606_dev__dieta.jpg
 
5 komentarai
Ne visiems vyrams patinka, kada partnerė nuryja sėklą oralinio sekso metu. Bet ką daryti, jeigu mylimasis tiesiog dievina, kada moteris tai ima ir padaro. Kaip išmokti nepatirti diskomforto nuryjant spermą ir kodėl moterims šis veiksmas neretai sukelia pasibjaurėjimą? O gal jos to nedaro dėl visai kitų priežasčių?

Kalorijos

Viena keista priežastis, kodėl moteris bijo paragauti šio skysčio – kalorijos. Ir toks požiūris nėra visiškai iš piršto laužtas. Spermoje randama daug įvairių naudingų medžiagų, tokių kaip cinkas ir kalcis, joje gausu lipidų, amino rūgščių, hormono  estrogeno ir daug kitų organizmui naudingų medžiagų. Todėl ir kalorijų spermoje šiek tiek yra. Tačiau dėl to tikrai nenukentės jūsų figūra. Vienoje ejakulianto dalyje yra tik 6 kalorijos. Darant oralinį jų sudeginama kur kas daugiau. 

Skonis

Dabar apie skonį. Jeigu merginai ar moteriai nepatinka spermos skonis, gali prireikti pastangų iš abiejų partnerių. Faktas, kad spermos skonis priklauso nuo to, ką valgote. Pusryčiams  ar prie jų suvalgykite meliono ir braškių bei išgerkite stiklinę ananasų sulčių. Per 3 – 4 dienas rezultatai maloniai nustebins. 


Spermos skonis taip pat priklauso nuo alkoholio vartojimo bei rūkymo. Alkoholis suteikia spermai rūgštų skonį, o rūkymas prideda kartumo. Taigi, tai puiki priežastis paskatinti vyrą sveikai gyvensenai. Kalbant apie alkoholį, darant oralinį gurkštelėkite lašelį savo mėgstamo likerio. Spermos skonis taps kur kas malonesnis.
Kiti metodai, kurie padės išspręsti rijimo problemą

Jeigu visi šie trys triukai neveikia, atminkite, kad yra ir tarpinis variantas tarp ryti ir neryti. Svarbiausia nesivadovauti kuriuo nors vienu metodu, o priklausomai nuo situacijos, nuotaikos ir kitų aplinkybių kaitalioti šiuos būdus. Taigi:


Pirmasis metodas

Kurį laiką laikykite spermą burnoje (žanduose) ir akimirkai pasišalinkite į vonios kambarį. Šis metodas galioja tada, kai ejekulianto kiekis ne per didelis. 


Antrasis metodas

Tuo metu, kada matote, kad jis greit pasieks orgazmą susitelkite ties varpos galvute ir nepamirškite į darbą pasitelkti rankų. Tokiu būdu tikimybė ejekulianto srautui patekti į skrandį menkai tikėtina. Be to, toks būdas bus malonesnis ne tik jums, bet ir partneriui suteiks nemažai jaudinančių akimirkų. Tik jokiu būdu neišspjaukite burnos turinio.  Atlikite sekso ritualą, leiskite spermai esančioje burnoje, tekėti per kaklą ir skysčiu išsitepkite krūtis ar kitas kūno dalis. Greičiausiai, jog po tokio šou jis bus pasiruošęs kaip reikiant atsidėkoti.


Trečiasis metodas

Į darbą pajunkite liežuvį ir lūpas. Plačiai išžiokite burną, bet varpos pilnai neapžiokite . Intensyviais judesiais laižykite ir lūpomis glamonėkite varpą. Sperma liesis į šalis, ant patalynės, skruostų, jo pilvo, o spermos paragausite tik simboliškai.
www.suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
Busiu Klaipedoj parasysiu
Šis straisnis visai nieko. Gan blaiviai ir logiškai aprašyti 3 metodai ;)
as kai ciulpiu iki galo as tai isspjaunu kam patinka oral parasykite man sms 867106948 as is klaipedos
Agne gal sutiktu paimti į burna ir sužinočiau ir aš ar geras straipsnis ar ne:)
Straipsnis visiskas briedas !!!
Naujas komentaras