Oralinis seksas: nuryti ar ne?

305.jpeg
 
6 komentarai
Kaip išmokti nepatirti diskomforto nuryjant spermą ir kodėl moterims šis veiksmas neretai sukelia pasibjaurėjimą? O gal jos to nedaro dėl visai kitų priežasčių?

Kalorijos.

Viena keista priežastis, kodėl moteris bijo paragauti šio skysčio – kalorijos. Ir toks požiūris nėra visiškai iš piršto laužtas. Spermoje randama daug įvairių naudingų medžiagų, tokių kaip cinkas ir kalcis, joje gausu lipidų, amino rūgščių, hormono  estrogeno ir daug kitų organizmui naudingų medžiagų. Todėl ir kalorijų spermoje šiek tiek yra. Tačiau dėl to tikrai nenukentės jūsų figūra. Vienoje ejakulianto dalyje yra tik 6 kalorijos. Darant oralinį jų sudeginama kur kas daugiau.

Skonis.

Dabar apie skonį. Jeigu merginai ar moteriai nepatinka spermos skonis, gali prireikti pastangų iš abiejų partnerių. Faktas, kad spermos skonis priklauso nuo to, ką valgote. Pusryčiams  ar prie jų suvalgykite meliono ir braškių bei išgerkite stiklinę ananasų sulčių. Per 3 – 4 dienas rezultatai maloniai nustebins. Spermos skonis taip pat priklauso nuo alkoholio vartojimo bei rūkymo. Alkoholis suteikia spermai rūgštų skonį, o rūkymas prideda kartumo. Taigi, tai puiki priežastis paskatinti vyrą sveikai gyvensenai. Kalbant apie alkoholį, darant oralinį gurkštelėkite lašelį savo mėgstamo likerio. Spermos skonis taps kur kas malonesnis.

Tarpinis variantas.

Tuo metu, kada matote, kad jis greit pasieks orgazmą susitelkite ties varpos galvute ir nepamirškite į darbą pasitelkti rankų. Tokiu būdu tikimybė ejekulianto srautui patekti į skrandį menkai tikėtina. Be to, toks būdas bus malonesnis ne tik jums, bet ir partneriui suteiks nemažai jaudinančių akimirkų. Tik jokiu būdu neišspjaukite burnos turinio.  Atlikite sekso ritualą, leiskite spermai esančioje burnoje, tekėti per kaklą ir skysčiu išsitepkite krūtis ar kitas kūno dalis. Greičiausiai, jog po tokio šou jis bus pasiruošęs kaip reikiant atsidėkoti.
 

 
fantazijos
Komentarai (6)
Mano drauge visada nuryja :)
Busiu Klaipedoj parasysiu
Šis straisnis visai nieko. Gan blaiviai ir logiškai aprašyti 3 metodai ;)
as kai ciulpiu iki galo as tai isspjaunu kam patinka oral parasykite man sms 867106948 as is klaipedos
Agne gal sutiktu paimti į burna ir sužinočiau ir aš ar geras straipsnis ar ne:)
Straipsnis visiskas briedas !!!
Naujas komentaras