Orgazmas: kaip susigrąžinti ir ką daryti, jei partnerė negali jo pajusti

sexxx(1).jpg
 
1 komentaras
Viena dažniausiai pasitaikančių seksualinių problemų – sunkiai pasiekiamas orgazmas. Ir tiesa tokia, kad net 20% moterų orgazmo visiškai nepatiria.

Kodėl?

Yra dvi priežastys, kodėl moteris negali pasiekti orgazmo. Pirmoji ir labiausiai žinoma – per trumpa preliudija. Didžiausią nusivylimą partnerė patiria, kai iki pilnos iškrovos jai tetrūksta vos keleto sekundžių.

Būna ir kitaip. Dauguma moterų, tik priartėjusios prie orgazmo, jau pajunta malonius pojūčius. Tačiau dėl neaiškios priežasties noras pradingsta. Tuomet jos ima ir suvaidina susijaudinimą. Štai čia ir atsiranda antroji priežastis, dėl kurios partnerė lieka be nieko – nors ji ir susijaudinusi, ir glamonės jai patinka, tačiau seksualinis noras dingsta (gal nepakankamai atsipalaidavusi arba pagalvojo apie nepabaigtą disertaciją). Rezultatas: vyras artėja prie pasitenkinimo, o moteris paprasčiausiai laukia, kada jis galų gale pabaigs. Ir kad viskas vyktų kaip kine, ji simuliuoja orgazmą. Tokie atvejai palieka nemalonias nuosėdas, iššaukia pavydą, o kartais ir pyktį vyrams.

Melagingo orgazmo spąstai

Orgazmo imitavimas labai paplitęs. Tačiau tai ne visada apgaulė. Dažnai susijaudinę vyrai įaudrina ir moteris, jos taip susijaudina, dejuoja, jaučia malonumą, tačiau nepakankamą, kad pajustų aukščiausią malonumą. Jei abiems gerai ir abu patenkinti – nėra reikalo sunerimti. Tačiau jei partneris įsitikinęs, kad orgazmą jūs patyrėte kartu, o moteris šią iliuziją patvirtina, tuomet jau reikia kalbėtis apie apsimetinėjimą. Vyras mano, kad jo moteris laiminga, o tuo pat metu nusivylimas auga kasdien. Kuo toliau, tuo sunkiau mergina prisipažįsta pastovia apgaule. Atsiranda užburtas ratas. Ar galima viską palikti taip, kaip yra? Taip elgiasi dauguma: arba iš baimės (kad vyras pradės ieškoti kitos jausmingesnės moters), arba dėl varžymosi (juk jis įsitikinęs, kad viskas yra puiku), o kartais ir dėl nenoro kažką keisti (o kam vargintis, jei taip viskas vyksta paprasčiau ir greičiau). Tačiau visos moterys tikisi, kad vienąkart orgazmas ateis natūraliai ir joms daugiau nebereiks apsimetinėti. Vis dėl to, savaime niekas nesikeičia, o užtemptas slėpimasis intymiame bendravime neigiamai veikia ir visus santykius šeimoje, kurie gali papulti į aklavietę.

Šalin apsimetinėjimą!

Jei pavargote meluoti, norite atvirumo ir malonumo, pateikiame jums keletą patarimų:

  • Pirmas žingsnis. Atsisakykite įpročio vaidinti orgazmą. Tai reikia padaryti subtiliai, neįžeidžiant vyro. Pavyzdžiui, dar nepradėjus seksualinių žaidimų pasakykite mylimajam: „Aš nesu įsitikinusi, kad šiandien patirsiu pasitenkinimą. Tačiau aš tavęs noriu.“ Taip elkitės ne vienąkart, ir palaipsniui  imsite atvirai kalbėti savo vyrui, kokie yra jūsų norai, kaip jie kyla ir ko jums trūksta iki pilno užsidegimo. Dažniausiai į tokius pokalbius vyrai reaguoja normaliai, juk jie ir patys jaučia, kad intymūs santykiai yra atšalę.
  • Antras žingsnis. Išmokite kalbėtis apie seksą. Atmeskite visus tabu intymiuose pokalbiuose. Svarbiausiai – nekaltinkite ir nepriekaištaukite. Svarstydami savo seksualinius santykius, jūs pajusite ir suprasite vienas kitą geriau.
  • Trečias žingsnis. Jūs – karalienė! Dabar pats laikas susitarti, kad intymiam gyvenimui nuo šiol vadovausite jūs – nuspręskite kur, kada ir kaip.

Ko reikia moteriai

Kuo daugiau moteris susijaudinusi lytinio akto metu, tuo lengviau ji pasiekia orgazmą. Dažniausiai vyrai siekia įvesti penį į vaginą vos tik pajunta pirmuosius susijaudinimo požymius (tarkim, vaginos sudrėkimą). Tačiau, pradėjęs ritmiškai judėti, jis jau nelabai gali save kontroliuoti. Todėl sueities momentą turite nustatyti jūs. Nepasiduokite pirmajam impulsui. Kuo intensyviau auga jūsų pasitenkinimas nuo lūpų ar rankų prisilietimų, tuo didesnė tikimybė, kad pasieksite orgazmą.

Glamonių metu susikoncentruokite ties savo pojūčiais, ir jei netyčia jus aplankė mintis apie tai, kad užtruko viskas per ilgai, atsipalaiduokite, ir vėl panirkite į savo poreikius.

Tam, kad jūsų seksualinis noras sustiprėtų, akto pradžioje vyras neturėtų atlikti gilių ir stiprių judesių – nes taip jis labai greitai patirs seksualinę iškrovą. Atliekant lėtesnius judesius stipriosios lyties atstovui bus lengviau kontroliuoti save ir jis sugebės toliau glamonėti jūsų klitorį.

Jei staiga meilės žaidimų metu noras dingsta, neapsimetinėkite, kad nieko neįvyko. Švelniai pasakykite partneriui, kad jūs šiek tiek atšalote. Nutraukite meilės žaidimą, glamonėkite vienas kitą, tuomet pakeiskite pozą ir pradėkite iš naujo. Tokios pertraukos nėra įžeidimas vyrui – jos tik suteiks jūsų santykiams aistros.

Orgazmo svarba

Nėra moters, kuri pasiektų orgazmą visada ir bet kokiomis sąlygomis. Periodiškas jo nebuvimas – nėra patologija, todėl nereikėtų dramatizuoti. O štai kai partnerė jį patiria retai arba niekada nepasiekia – reiktų sunerimti. Su laiku moteris tikrai pajus, kad yra netekus kažko ypatingo. Taigi, pasekmės: sekse – nusivylimas, santykiuose su vyru – problemos, kurios galų gale atveda iki seksualinių santykių šeimoje užgesimo. Be to, nesant erotinei iškrovai atsiranda problemos juosmens ir dubens srityse. Neabejotinai, yra galimybė pasitenkinti pačiai. Žinoma, tai nuima įtampą, tačiau tai nėra gilus pasitenkinimas, be to, nėra artumo, kuris turėtų būti tarp partnerių. Jei partnerė pasiekia orgazmą, vyras pajunta visą gamą išgyvenimų. Juk tokiais momentais mylimoji yra labai graži, atsipalaidavusi ir moteriška kaip niekada.

Orgazmai būna skirtingi

60 proc. moterų patiria klitorinį, o 40 proc. vaginalinį orgazmą. Nuomonė, kad tik vaginalinis yra tikras, klaidinga. Iš fiziologijos pusės žiūrint, visi orgazmai lygiareikšmiai.

Jei moteris pajunta tikrą pasitenkinimą, bet ne orgazmą, sekso metu su mylimu vyru, specialistų nuomone, taip pat yra norma.

Kai kurios moterys gali orgazmą patirti tik oralinio sekso metu arba stimuliuojant klitorį. Jei sutuoktinius tai tenkina – viskas tvarkoje. Jei ne – suraskite pozą, kurios metu frikcijos jaudintų klitorį. Taip pat papildomai galima glamonėti klitorį lytinio akto metu. Tačiau būna, kad klitoris nėra labai jausmingas, tuomet glamonės nesuteikia malonumo.

Jei moteris nepajunta iškrovos vaginalinio sekso metu, partneriai gali pasitenkinti paeiliui. Ir čia nėra nieko baisaus. Netgi atvirkščiai! Jei jaučiate orgazmą paeiliui, tuomet nepraleisite paties įdomiausio, ir tai jums suteiks pasitenkinimą šiuo principu: „savas + svetimas“.

Ką daryti ir ko nedaryti?

Visų pirma, prisiminkite, kad nors ir orgazmas yra labai malonus ir smagus pojūtis, geram seksui ir puikiam seksualiniam gyvenimui jis nėra būtinas. Kai kurie jaučia spaudimą patirti orgazmą ir tai tampa priežastimi kodėl orgazmo nebūna. Be to, žmonės ima jaudintis tik dėl to ar patirs orgazmą ir nebekreipia dėmesio į visus kitus pojūčius, jaučiamus sekso metu. Labai svarbu nespausti partnerio dėl orgazmo, nes tai sumažina jo tikimybę. Leiskite žinoti, kad esate čia tam, kad padėtumėte, jei partneris to nori, bet pripažinkite, jog kartais orgazmas tiesiog neįmanomas ir tai yra normalu.

Negalvokite apie tai kaip apie problemą

Kaip ir daugelis seksualinio gyvenimo aspektų, nesugebėjimas patirti orgazmo nėra problema tol, kol tai nepridaro jums bėdų. Taigi, jei jūs mėgaujatės preliudija ar lytiniu aktu, nepaisant to, ar patyrėte orgazmą ar ne, neverskite partnerės jaustis taip lyg kažkas su juo būtų ne taip. Nesugebėjimas patirtį orgazmo su partneriu yra labai dažnas, o seksu galima mėgautis ir be pabaigos. Būkite supratingi ir palaikykite partnerį, jei ši problema jam nėra problema.

Nepriimkite to asmeniškai

Yra daugybė galimų priežasčių, dėl kurių moteris negali patirti orgazmo ir tai neturi nieko bendro su jumis. Partneriui esate labai patrauklus ir jūs darote viską teisingai (nors pasidomėkite, gal ką nors galėtumėte padaryti geriau), tačiau kartais mūsų kūnai tiesiog nebendradarbiauja. Nesugebėjimas patirti orgazmo gali kilti dėl nerimo, menko savo kūno pažinimo. Ir taip, problema gali kilti ir dėl partnerio technikos, tačiau viskas gerai. Visada galima mokytis kaip patenkinti partnerę. Svarbiausia tinkamai priimti atsiliepimą.

Nenusiminkite

Jei įžeidžiamas jūsų ego, neparodykite to jai. Deja, tokios reakcijos tik prisidės prie to, kad moteris ir kitą kartą nesugebės pabaigti. Nieko tokio jaustis įskaudintam, išsigandusiam ar susirūpinti. Tiesiog susidorokite su šiais jausmais asmeniškai ir pabandykite švelniai sau parodyti, kad taip jaustis neverta. Priminkite sau, kad kūnai ne visada veikia taip, kaip mes to norime.

Neskubinkite partnerės

Jums gali pasirodyti, kad nešvankios kalbos ar kas nors panašaus, padės jai pasiekti tinkamą nuotaiką. Tačiau svarbu daryti tai švelniai ir neparodyti, kad partnerę spaudžiate greičiau baigti. Neklauskite ar ji jau netoli, nes tai privers ją jausti spaudimą. Tai erzina, atitraukia dėmesį ir nepadidina malonumo. Vietoje to pabandykite paklausti „ar tai tau patinka?“, kad mergina įsijaustų į pojūčius.

Pabandykite suprasti partnerę

Puikus būdas suprasti kodėl partnerė negali patirti orgazmo yra suvokimas ką ji patiria. Yra didelė tikimybė, kad kažkuriuo metu jūs taip pat negalėjote baigti taip paprastai kaip to norėjote. Paklauskite savęs kokios reakcijos jūs norėtumėte susilaukti tada.

Pasiūlykite kitokį užsiėmimą

Jei tai ką darote jūsų merginai nepadeda, paklauskite ar ji nenorėtų išmėginti ką nors kito. Pavyzdžiui, gal jai labiau patiktų oralinis seksas, o ne penetracija. Nesutelkite dėmesio tik į penį ir vaginą. Stimuliuoti moterį galite pirštu, liežuviu, rankomis ir net sekso žaislais. Tyrimai patvirtina, kad seksualinė įvairovė svarbi orgazmui patirti, todėl išmėginkite naujų sekso pozų. Prisiminkite, nėra gero ar blogo būdo orgazmui patirti, todėl tyrinėkite.

Pasakykite jai, jog ji neturi gėdytis, jei nori sustoti

Nespauskite partnerės patirti orgazmą ir leiskite jai žinoti, kad nelaukiate kol ji baigs ir viskas gerai, jei ji bet kada norės nutraukti aktą. Tai padės nesusitelkti į orgazmą ir sugrąžins malonumą. Jei paklausite moters ar ji norėtų padaryti pertrauką, taip pat sumažinsite spaudimą.

Paklauskite kas jai patinka

Vietoje klausimo „kas privers tave pajusti orgazmą?“ klauskite kas gali padėti mėgautis momentu.

Labai svarbu kalbėtis su apie viską, todėl pokalbiai apie partnerės patirtį, poreikius ir norus taip pat yra svarbūs. Kartu atrasite geriausius būdus patenkinti vienas kito poreikius. Tik prieš tai turite suprasti tuos poreikius.

 
fantazijos
Komentarai (1)
O ką daryt, jeigu ji orgazmuoja daug kartų, o aš beveik niekada? Galiu tratinti nors pora valandų, ji kaifuoja, o man nieko, tik smagu, kad jai patinka...
Naujas komentaras