Pegingas: kaip tinkamai jam pasiruošti?

oooo.jpeg
 
Pegingas – žodis, kurio reikšmę žino tikriausiai nedaugelis. Šį terminą 2001 metais sugalvojo sekso patarimų apžvalgininkas Danas Savage'as, norėdamas įvardyti scenarijų, kai moteris užsideda dirželį su prikabintu sekso žaislu, kad analiniu būdu įsiskverbtų į savo partnerį. Taip pat pegingas dažnai praktikuojamas ir homoseksualių moterų porose.

Be to, pegingas gali būti malonus ir moterims, kurios sekso metu atlieka dominuojančio asmens rolę. Judesių metu sekso žaislas spaudžiasi prie klitorio ir tokiu būdu jį stimuliuoja. Heteroseksualiuose santykiuose moterys retai turi progą kontroliuoti sekso tempą ir malonumo faktorių, o pegingas leidžia joms perimti šią kontrolę. Tai padeda paįvairinti įprasto sekso scenarijų, puikiai tinka norintiems išbandyti BDSM.

Taip pat labai naudingas yra atviras abiejų partnerių pokalbis apie tai, ko sekse norite vienas iš kito. Yra įrodyta, kad kuo daugiau poroje kalbama apie savo poreikius, tuo geresnis seksas laukia abiejų partnerių! O prieš išbandant pegingą, tikrai reikės atitraukti visas gėdos širmas ir aptarti visas detales.

Pegingas: kaip tinkamai jam pasiruošti?

Net jeigu ir vilioja išbandyti šią „tabu” laikomą sekso rūšį, tam reikia šiokio tokio pasiruošimo – tiek fizinio, tiek psichologinio. Taip pat prireiks papildomų priemonių. Nuo ko pradėti?

Pokalbis su partneriu – kaip išsakyti savo poreikius?

Jeigu įžengsite į miegamąjį su dirželiu, prie kurio kabės pritvirtintas dildo, jūsų partneris greičiausiai nebus labai maloniai nustebintas. Tad prieš planuojant į sekso žaidimus įtraukti pegingą, labai atvirai apie tai pasikalbėkite.

Pridedame keletą frazių, nuo kurių galite pradėti:

„Neseniai perskaičiau straipsnį apie pegingą – net šiurpuliukai perėjo. Gal galiu ir tau atsiųsti tą straipsnį? Vėliau jį aptartume!“
„Norėčiau kartu su tavimi išbandyti pegingą – girdėjau, kad jo metu galima atrasti ir prostatos orgazmą, kuris daug intensyvesnis, nei paprastas. Gal reikėtų tuo pasidomėti kartu?“
„Pagalvojau, kad būtų visai įdomu mūsų seksualiniame gyvenime išbandyti kažką naujo ir neseniai perskaičiau apie pegingą! Ar esi apie tai girdėjęs (-usi)? Galiu papasakoti, pasakysi, ar susidomėjai!“

strap on, bejuostis

Vibruojantis bejuostis „Strap On Trio“

Tai tik keli pavyzdžiai – savo poroje jūs geriausiai žinote, kaip kalbėtis apie intymius dalykus. Galbūt jūsų partneris (-ė) jau seniai nori išbandyti šią sekso rūšį, tačiau neišdrįsta pirmas (-a) apie tai prasitarti. Svarbiausia gerbti vienas kito norus ir išgirdus žodį „ne“, tinkamai jį priimti.

Priemonės – ko gali prireikti pegingui?

Yra keletas pagrindinių priemonių, reikalingų šiai sekso formai – tai būtų lubrikantas, sekso žaislas (dildo arba vibratorius) ir dirželis, prie kurio sekso žaislas bus prisegtas.

Geriausias lubrikantas pegingui yra sodrios tekstūros vandens pagrindo lubrikantas – jį galima naudoti su visais sekso žaislais nebijant, kad bus pažeistas žaislo paviršius. Tuo tarpu silikoninių lubrikantų naudoti nepatariame. Nors jie ir tirštesni, tačiau gali pažeisti silikoninių sekso žaislų paviršių (o dauguma dildo ir vibratorių pagaminti būtent iš šios medžiagos).

Perkant dirželį ir sekso žaislą galimi du variantai: arba įsigyti dvi atskiras prekes, arba pirkti „du – viename“. Pastaruoju atveju dirželis būtų jau su kažkokiu sekso žaislu, tad toks variantas netgi patogesnis, nes nereikia nieko derinti ir matuoti. Tačiau jeigu vienas iš jūsų turi savo mėgstamiausią sekso žaislą, dirželius verta įsigyti atskirai.

Strap On

Strap On „Rožinė Pagunda“

Laikas pradėti žaidimus – kaip ir ką daryti?

Visų pirma – ilga preliudija. Tam, kad abu partneriai galėtų visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis pojūčiais, labai svarbus didelis susijaudinimas. O kaip visi žino, raktas į susijaudinimą yra ilga įžanga, glamonės, bučiniai, glostymai, masažai ir kita.

Taip pat reikėtų skirti laiko analinės angos masažui, prie įsiskverbimo pratintis pamažu, iš pradžių tik su pirštais. Naudokite daug lubrikanto – kadangi vandens pagrindo lubrikantas džiūna greičiau, jį iš naujo užtepti gali reikėti keletą kartų. Patogiausia poza (ypač pradedantiesiems) yra šuniuko poza. 

Po sekso nepamirškite aptarti jūsų patirtį. Ar abiems buvo malonu? Ar abu gavote tai, ko norėjote? Ką būtų galima pakeisti kitam kartui? Kaip jaučiatės? Ar nejautėte diskomforto? Ką galima padaryti, kad abiems būtų maloniau?

Kai abu aptarsite šią judviejų patirtį, galėsite arba iš jos pasimokyti, arba daugiau niekada nebekartoti. Bet ne veltui sakoma, kad nepabandęs – nesužinosi! Tad galbūt pabandyti iš tiesų verta?

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras