Sekso nauda žmogaus organizmui

sex-after-divorce.jpg
 
1 komentaras
Turbūt nereikia nė sakyti, kaip nuostabu patirti orgazmą. Be to, kad patiriamas malonumas, orgazmas padeda sustiprinti porų ryšį bei užtikrinti geresnę sveikatą.

Vis dėlto, moterims ne visada pavyksta pasiekti palaimos viršūnę, ir kartais malonumui kelią užkerta skausmas ar perštėjimas intymioje srityje. Taigi, tai gali būti ir priežastimi, kodėl sekso tiesiog... nesinori.

Tačiau reikėtų žinoti, kad orgazmo metu išsiskiriantis laimės hormonas oksitocinas ne tik užtikrina gerą savijautą, bet ir mažina skausmą bei padeda išvengti tam tikrų nemalonių pojūčių.

Nemiga

Naktimis negalite užmigti? Jums tikrai nebūtina gerti vaistus, kad galėtumėte mėgautis saldžiu ir ramiu miegu. Tiesiog vakare pasimylėkite! Turbūt pastebėjote, kad po sekso jaučiate lengvą apsnūdimą? Tai tikrai gali padėti lengviau užmigti ir miegoti ramiau. Be to, tyrimai nustatė, kad moterys pagamina didesnį kiekį oksitocino nei vyrai.

PMS skausmai

PMS skausmai kartais būna tikrai varginantys, tačiau seksas gali padėti sumažinti šiuos skausmus ir užtikrinti gerą savijautą.

Galvos skausmas

Nors pasisakymas, kad skauda galvą – gana dažnas pasiteisinimas, norint išvengti sekso, tačiau reikėtų žinoti, kad sekso metu išsiskiriantys endorfinai mažina šiuos skausmus. Taigi, kai kitą kartą jei partneris ar partnerė sakys, kad skauda galvą, žinosite, ką daryti, tiesa?

Stabdo žagsulį

Taip, tai tikrai tiesa! Tai nustatė gydytojas Francis Fesmire, teigęs, kad žagsulį sukelia klajoklinis nervas, kuris sekso metu stimuliuojamas, ir taip nugalimas žagsulys.

Stiprina imuninę sistemą

Tyrimų rezultatų duomenimis, reguliaraus sekso dėka organizme gaminasi laimės hormonai, tačiau stipriname visą sveikatos būklę. Pensilvanijos universiteto, esančio Jungtinėse Amerikos Valstijose, mokslininkai nustatė, jog studentų, reguliariai užsiimančių seksu 1-2 kartus per savaitę organizme gaminasi antikūniai, saugantys organizmą nuo ligų.

Mažina širdies negalavimų riziką

Teigiama, kad vyrai, besimylintys keletą kartų per savaitę, vyresniame amžiuje žymiai rečiau patiria širdies infarktą ar kitus negalavimus. Todėl mielosios, pasirūpinkite savo mylimaisiais ir palepinkite juos nepamirštamomis meilės naktimis. Žinant, kad daugelis vyrų yra didžiuliai sekso fanai, atsisakyti neturėtų nė vienas.

Jaunina

Nors gali atrodyti neįtikėtina, tačiau Edinburgo universiteto mokslininkai teigia, jog žmonės, besimylintys su pastoviu partneriu bent keturis kartus per savaitę, vyresniame amžiuje atrodo septyniais ar net dvylika metų jaunesni negu yra iš tikrųjų. Reguliaraus sekso metu išsiskiriantys testosterono bei estrogeno hormonai, jaunina kūną. Mums, moterims, estrogenas dovanoja minkštą odą bei švytinčius plaukus.

Lavina lankstumą

Jeigu joga ar kiti kūno lankstumą lavinantys pratimai nėra jūsų mėgstamiausi, nenusiminkite. Treniruoti kūną galite ir sekso metu, tereikia nepatingėti ir išbandyti skirtingas sekso pozas.

 
fantazijos
Komentarai (1)
Seksas vaistas nuo visų ligų išskyrus viduriavimą:D:D:D
Naujas komentaras