Sekso svarba poros santykiams

moteru-vaidyba.jpg
 
Kai kurie teigia, kad seksas poros santykiuose pervertinamas ir anaiptol nėra vienas pagrindinių dalykų, kiti mano priešingai. Tačiau viena tikrai aišku – seksas be jokios abejonės ne tik teikia nepamirštamą malonumą, tačiau taip pat pagerina poros santykius.

Nors anksčiau sekso temos buvo laikomos tabu ir jomis buvo stengiamasi nekalbėti, tačiau šiomis dienomis žmonės yra smalsūs ir nevengia apie tai diskutuoti. Vien fakto, jog lytiniai santykiai suteikia malonumą ir yra naudingi sveikatai nebe užtenka, tikriausiai kiekvienam iš mūsų nors kartą yra kilęs klausimas – kuo gi seksas naudingas poros santykiams? Nors kokybiški lytiniai santykiai ilgina gyvenimo trukmę, mažina tam tikrų ligų riziką ar padeda greičiau užmigti ir geriau pailsėti negu įprastai, tačiau taip pat emociškai stiprina poros santykius. O tai ypač svarbu silpnosios lyties atstovėms,  kurios seksą tapatina su gilių ir šiltų jausmų partneriui išraiška.

Būtent sekso metu moterys padidina savo emocinės sveikatos išteklius, o vyrai lytiniais santykiais mėgaujasi dar ir dėl to, jog jis suteikia fizinės energijos. Todėl šiek tiek keista, jog sportininkams ir atletams prieš svarbias rungtynes ar varžybas rekomenduojama susilaikyti nuo lytinių santykių.  Juk paanalizavus įdėmiau – seksas viso gyvenimo variklis. Visi garsūs menininkai, aktoriai ir mokslininkai gyveno itin audringą gyvenimą ir garsėjo įspūdingais seksualiniais nuotykiais. Jiems seksas buvo esminė jėga, skatinanti kurti, piešti, tapyti ar atrasti naujausius, mokslui svarbius dalykus.

Todėl mėgaukitės seksu į sveikatą, juk tik jis padeda nugalėti stresą bei pasijausti laimingesniu, stipresniu bei lengviau įveikti gyvenimo pateiktas negandas. Taip pat jo dėka žmogus tampa kūrybingesnis ir šimtąkart energingesnis.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras