Sekso žaislas Valentino dienos proga: kaip pasirinkti?

204.jpeg
 
Artėja karščiausia metų diena. Dar neturite dovanos? Pasirūpinkite kuo nors erotišku! Bijote apsirikti su dovana? Keletas praktiškų patarimų!

Būkite dėmesingi partnerio norams.

Jūs puikiai žinote, kas stipriai jaudina jūsų partnerį ir ko reikia, kad jis pajustų didžiausią malonumą. Atsižvelkite į jo pomėgius ir nugirstas erotinių fantazijų  užuominas. Tai garantuos, kad dovanėlė tikrai bus džiugi.

Būkite praktiški.

Nepersistenkite pirkdami patį brangiausią žaisliuką ir kartu netaupykite ieškodami pigiausios alternatyvos. Geriau, ypač, jei tai darote pirmą kartą, išrinkite kokybišką vidutinės kainos žaisliuką, kuris tarnautų ilgai, tačiau ir nebūtų gaila, kad jis voliosis po lova, jei partneriui "neprilips".

Įsitikinkite, kad žaisliukas bus saugus naudoti.

Dažnai sekso žaislų rinkoje pasitaiko nekokybiškų ir nesaugių sekso žaislų. Sekso žaisliukas turėtų atrodyti saugus tiek ir vizualiai, tiek ir jį liečiant ar uostant (jei žaisliukas turi stiprų keistą kvapą, nedvejodami meskite jį lauk). Venkite užsakinėti sekso žaislus svetainės, tokiose, kaip Alie Express, verčiau rinkitės patikimas erotinių prekių parduotuves Lietuvoje.

Būkite kūrybingi.

Nebijokite idėjų, apie kurias jūsų partneris galbūt niekad nepagalvojo. Eksperimentai tik dar labiau įkaitina poros seksualinį gyvenimą.

Būkite realistiški.

Rodydami savo kūrybiškumą kartu nepamirškite ir realybės. Pavyzdžiui, jei jūsų partneriui analinis seksas yra absoliutus tabu, nepersistenkite nupirkdami analinį žaisliuką.

Gerbkite partnerį.

Sekso žaisliukas gali būti puikus siurprizas. Tačiau prieš nustebindami partnerį išsiaiškinkite, ar sekso žaislai jam ar jai yra priimtini, ar tai norėtų išbandyti. Taip pat įsitikinkite ar jūsų mylimas žmogus sekso žaislą laiko gera dovana ir, jei taip, kokia proga jo tikėtųsi. Pavyzdžiui, galbūt šią Valentino dieną jūs norite nustebinti mylimąją kažkuo erotišku, tačiau jai ši diena gali būti labai romantiška proga, kai ji tikisi kažko mielo ir žavaus, tad išvydusi vibratorių dovanų, ji apsipiltų ašaromis.

Nebūkite savanaudiški.

Sekso žaisliuko dovanojimas parodo, kad jūs norite dalintis naujomis seksualinėmis patirtimis su žmogumi, kuriam ši dovana yra skirta. Jei partneris nori tai išbandyti kartu su jumis, tai yra puiku. Tačiau nespauskite partnerio juo būtinai naudotis ir nenusivilkite, jei jam jis nepatiks. Priimkite tai kaip geresnį mylimojo pažinimą. Juk žinoti, kas jam nepatinka, taip pat svarbu.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras