Ką Valentino dovana byloja apie jūsų santykius?

197.jpeg
 
11 komentarai
Smalsu, ką iš tiesų byloja jo Valentino dienos dovana? Šokoladinės širdelės, o gal seksualus apatinis trikotažas?

Kvepalai

Ką tai reiškia: Būk mano! Yra daugybė kitų puikių moteriškų dovanų alternatyvų – kosmetika, vonios reikmenys...  Bet kvepalai – kas kita, tai daug intymesnė dovana. Tai reiškia, jog vaikinas ketina mėgautis jūsų aromatu – tikisi dažnai jus matyti ir... prisiglaudęs jausti savo dovanos aromatą.

Apatinis trikotažas

Ką tai reiškia:  Trokštu karščio miegamajame! Dažniausiai apatinį trikotažą vyrai dailiosios lyties atstovėms dovanoja tada, kai nori, kad šios jaustųsi seksualiai. O toks troškimas kyla kai miegamajame trūksta kibirkštėlės, aistros. Panašiai kaip jūs nuperkate jam ypatingą virtuvinių peilių rinkinį tikėdamasi, kad partneris pasijus tikru kulinaru ir pradės gaminti. Kaip bebūtų, nederėtų nusiminti – priimkite tai kaip geranorišką, šiltą gestą siekiant įžiebti daugiau aistros.

Šokoladinės širdelės

Ką tai reiškia: Aš – mokyklinukas. Galite padovanoti širdelės formos dėžutėje esančius šokoladinius saldainius savo močiutei, galbūt – pradinės mokyklos mokytojai. Kai tai dovanojama moteriai – dažniausiai dovana reiškia „būkime tiesiog draugais“.

dovana

Du tuzinai ilgų raudonų rožių

Ką tai reiškia: Stengiuosi gerai pasirodyti. Gali būti, kad gerai atrodyti vyras stengiasi dėl to, jog jūs jį iš tiesų sužavėjote. O galbūt priežastis kita:  praeitą naktį miegojote drauge ir vaikinas tiesiog nenori pasirodyti bukagalviu, net jei toks ir yra. O galbūt jis tiesiog džentelmenas – pamaiva ir negali pasipriešinti mandagumo reikalavimams? Kaip bebūtų, jei vyrui – nebe aštuoniolika, jis žino: gėlės moteriai dovanoja daug gerų emocijų, ypač pamerkusi jas darbe ant rašomojo stalo, kai aplinkiniai klausinėja, iš kur tiek rožių. Juk taip malonu!

Dušo želė/kvapnus losjonas ar tiesiog vonios rinkinys

Ką tai reiškia: Bijau dovanų pirkimo! Gali būti, jog tai – užsilikusi dovana, kurią kažkada pirko savo mamai...  Baisu pagalvoti.  Vyras mano, kad merginos – švelnios, gražios būtybės, privalančios skaniai kvepėti, taip pat – paslaptingos, jas pasiekti – ne kiekvienam įveikiamas uždavinys. Jis gerbia jūsų moteriškumą, tiesiog partneriui labai trūksta kūrybiškumo. Atleiskite už tai!

Kompiuteris (ar kitas elektroninis reikalingas daikčiukas)

Ką tai reiškia: Aš – galvojantis vaikinas. Jeigu kurį laiką neburbėjote, kaip mirtinai jums reikia naujo kompiuterio, ko gero, vyras stengiasi parodyti, jog mąsto apie jūsų poreikius. Taip pat – jog yra praktiškas, neleidžia pinigų bereikalingiems niekučiams. Tam tikra prasme, tai gan romantiška dovana! Kartu tai atskleidžia, jog partneris romantiką supranta savitai – priimkite tai ir džiaukitės dovana!

Masažas/SPA paslaugos

Ką tai reiškia: Ko gero, priverčiu nerimauti. Vaikinai dovanoja masažą trokšdami, kad partnerė nusiramintų, atsipalaiduotų, nustotų nerimauti ir skirtų laiko sau. Kartais stipriosios lyties atstovai taip stengiasi išpirkti kaltę – šie jaučiasi prisidėję prie to „rūpesčio“, kurį moterims tenka patirti.

Lėktuvo bilietai

Ką tai reiškia: Jaučiuosi be galo romantišku! Niekas nedovanoja daugiau romantikos, nei spontaniška savaitgalio kelionė! Lėktuvo bilietus ar naktį viešbutyje (net gi netoliese!) dažniausiai vyrai dovanoja pirmosiose rimtų santykių fazėse. Tuo metu jie mėgaujasi nauju romantikos burbulu ir nori kuo labiau sustiprinti tuos jausmus!

 
fantazijos
Komentarai (11)
Neziniukas, o kokia buvo tavo dovana, jei galima būtų sužinot.. :)
Patyriau panašų jausmą į tavo prieš Valentino diena..
nu jop as taip pat nieko negavau is SAVOJO,o pati tai dovanojau jam,,,manau tai reiskia tik viena,KAD NEI VELNIO MES NERUPIM JIEMS!!!
Deje mes issiskyreme su mergina pries pat valentino diena ir mano dovana liko nepadovanota :)
O jeigu as nieko negavau dovanu is savo mylymojo?
smagus ciniskai humoristinis straipsniux ;] respect
O jei padovanoja zieda? ;D
visiska pieva. didesnes neteko matyt.. biski ziuriu nusipeza cia sitam saite zmones kurie raso situos straipsnius:) mes su zmona isvis nesvenciam tos valentino dienos nes cia isvis kazkokia nesamone padaryta. tai manau nieko negaut yra nieko blogo jei irgi panasiu paziuru zmogus
Tai gal jis niolikinis
tai jis turi kam tas dovanas dovanoti...
tada reiskia kas jis myli tave ;)
o jeigu turi bahura ir nieko negavai is jo?
Naujas komentaras