Šventiniai sekso scenarijai

pexels.jpg
 
1 komentaras
Seksas beveik visiems planetos gyventojams yra šventė. Suteikti malonumą sau ir partneriui galima ne tik kasdien, bet ir švenčių metu. Tačiau šis atvejis turi būti ypatingas. O tereikia labai mažai: prie įprastų judesių pridėti šiek tiek fantazijos. Kad seksas būtų įdomesnis, rekomenduojame keletą scenarijų.

Scenarijus „Laukiniai norai“

Moteris apsimauna ypatingas prisegamas kojines, šiek tiek permatomus apatinius, reikės magiško kvapo ir, žinoma, kailinukų. Kailis visuomet asocijuojasi su minkštumu, laukiniu gyvenimu, žadina pirmykščius instinktus.

Elegantiškai numeskite kailinius šviečiant kalėdinėms lemputėms ir mylėkitės niekur neidami. Kailio prisilietimai prie nuogo kūno suteiks visiškai naujus pojūčius. Norint daugiau švelnumo, pasinaudokite plunksna ar švelniu botagėliu, o pojūčius paaštrins ir užrištos akys.

Scenarijus „Šampano purslai“

Žinoma, niekas neliepia išgerti visą šampano butelį. Juk seksas ir alkoholis – nesuderinami dalykai. Geriausiai naudokite jį pasimėgavimui. Moteris turėtų į burną įsipilti šampano (tik jo negerti!) ir taip glamonėti vyro penį: burbuliukai maloniai kutens penio galvutę, o vyrui suteiks nepamirštamą malonumą.

Scenarijus „Ugnis ir ledas“

Imkite paprastą gėrimams skirtą leduką – jį puikiai pritaikysite meilės žaidimuose. Ledas, besiliesdamas prie įkaitusios odos, jaudina nervines galūnes. Daugiau dėmesio skirkite krūtinės sričiai, sėdmenims, taip pat lytiniams organams. O po to visą šį kelelį nueikite ir liežuviu. Beje, būkite atsargūs – ledas gali ir nušaldyti.

Scenarijus „Šventės aromatai“

Apelsinų kvapas formuoja šventinę nuotaiką, nuima įtampą, leidžia atsipalaiduoti ir išvaiko visas abejones. Be to, tai puikus afrodiziakas.

Naudokite apelsinų aliejų, ištrinkite juo rankas. Atlikite savo partneriui erotinį masažą – nepalikite be dėmesio nė menkiausio odos plotelio.

Scenarijus „Užmerktos akys“

Tikriausiai žinote, kad kai viena juslė išjungiama, kitos paaštrėja. Norite paaštrinti seksualinius pojūčius, užriškite partneriui akis. Tam naudokite akių raiščius arba paprasčiausiai užsmaukite ant akių Kalėdų senio kepurę. O kai akys bus užmerktos, glamonėkite savo partnerį kaip jūsų fantazija neša.

Scenarijus „Sidabrinis lietus“

Tokiu džiaugsmingu ir visų mėgiamu papuošalu galima surišti savo vyrą ir taip glamonėti tol, kol jis pats ims maldauti orgazmo. Tiesa, visada galima ir pasikeisti vietomis – ir pabūti jo įkalintąja. Sunkiausias momentas – susilaikyti ir nenutraukti virvių anksčiau laiko.

Scenarijus „Svajonių įgyvendinimas“

Nupirkite daug kalėdinių atvirukų, ant kurių galima užrašyti savo seksualines svajones, kurias norite įgyvendinti. Tik atminkite, kad nei viena svajonė neturėtų įžeisti jūsų partnerio. Ko gero, jau žinote, ką darysite visą šventinę naktį? Apsikeiskite atvirukais ir atsiduokite vienas kito malonumų tenkinimui.

 
fantazijos
Komentarai (1)
visokiu velniavu prisigalvot imanoma....
Naujas komentaras