Erotinis masažas: pagrindiniai principai ir subtilybės

253.jpeg
 
1 komentaras
Erotinis masažas - tai vienas geriausių būdų atgauti jėgas ir atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos. Intymios glamonės ir atpalaiduojantys prisilietimai padeda atsikratyti nuovargio, raumenų įtampos, galvos skausmo bei streso.

Tinkamos aplinkos paruošimas

Jeigu norite profesionaliai atlikti erotinį masažą, pirmiausia turite pasirūpinti tinkama atmosfera. Nerekomenduojama atlikti masažo ant minkštos lovos. Bus geriau jei pasirūpinsite kietesniu pagrindu, ant kurio partneris jaustųsi patogiai. Taip pat nepamirškite natūralaus pluošto paklodės ir pasirūpinkite, jog masažuojamas asmuo po galva turėtų pasidėjęs neaukštą pagalvėlę ar rankšluostėlį. Kiti svarbūs aplinkos elementai -  atpalaiduojanti muzika (idealiai tiks gamtos garsų fonas ar rytietiška muzika), blankus apšvietimas  ir reikiama temperatūra (patalpoje turi būti pakankamai šilta, o ne vėsu) . 

masažas
Akupresūra ir masažo aliejaus pasirinkimas

Prieš atliekant masažą, svarbu sušildyti partnerio odą ir ją sutepti. Odos drėkinimui ir šilumai išlaikyti rekomenduojama rinktis specialius erotiniam masažui skirtus aliejus arba masažines  žvakes. Masažo žvakės, ne tik sušildys partnerio kūną, bet ir į aplinką paskleis natūralių afrodiziakų aromatus ir veiks atpalaiduojančiai. Jei masažui naudojate žvakę, po 15 - 20 minučių užpūskite ją ir skystą, šiltą masažo aliejų pilkite tiesiai ant odos arba į delną. Pradėkite masažą nuo nugaros, kur prasideda uodegikaulis ir lengvais pirštų paspaudimo judesiais kilkite aukštyn ties stuburu (masažuokite lygiagrečiais iš abiejų pusių). 

Kaip liesti?

Nuo juosmens lėtai judėkite prie kaklo. Iš pradžių švelniais judesiais sušildykite kaklo ir pečių zoną, o tada galite stipriau masažuoti, minkyti  pečių juostą. Taip pat nepamirškite, jog nugara jau bus apšilusi ir galite grįžti prie jos bei atlikti intensyvesnį nugaros masažą. Akupresūra efektyviai kovoja su bet kokiu skausmu ir padeda paruošti raumenis tolimesniam judėjimui, tad toks masažas, tik pradžia! Atlikus nugaros masažą, paprašykite partnerio apsiversti priekiu, o tada švelniais judesiais masažuokite  nuo krūtinės ir eikite žemiau.

Neleiskite užmigti ir tinkamai apsirenkite 

Be abejonės, jog tokia ilga preliudija leidžia visiškai atsipalaiduoti, todėl užmigti gali būti visai nesunku. Jog taip nenutiktų, jums į pagalbą ateis drabužiai! Prieš atlikdamos masažą, dėvėkite švelnaus pluošto drabužius. Partnerį sujaudins švelnūs drabužių prisilietimai, kada atliksite masažą ar jais paliesite jį nusimesdamos apdarą. Jei masažą atliekate savo partneriui, galite tai daryti apžergusios jo sėdmenis. Tuomet masažą pagyvinkite ne tik audinio, bet ir savo nuogos krūtinės prisilietimais. 

 
fantazijos
Komentarai (1)
Jau skaitant gundo, kai aš bandau daryti masaza moterei visalaika užsimanau laimingos pabaigos o ji ne
Naujas komentaras