Svingerių klubai: taisyklės, kurių privalu laikytis

CGdGfvxWsAE-t_m.jpg
 
4 komentarai
Jei nusprendėte apsilankyti svingerių vakarėlyje, vertėtų įsidėmėti keletą pagrindinių taisyklių, kad pirmasis apsilankymas sekso klube netaptų paskutiniu.

Nustatykite pagrindines taisykles. Prieš įkeliant koją į klubą, ypač jei apsilankymas jame Jums atrodo reikšmingas – būtina nustatyti tam tikras elgesio ribas. Siekiant išvengti streso ar kitokių nemalonių situacijų, privalu žinoti, kaip dera ir kaip nedera elgtis, tam tikrų situacijų metu. Įsivaizduokite situaciją, kad Jūs su antrąja puse svingerių vakarėlyje susipažinote su kita simpatiška pora ir staiga vaikinas savo ''pasididžiavimą'' įkiša Jūsų merginai į burną. Kokia būtų Jūsų reakcija?

Jei toks ar kitas panašus poelgis jums nepriimtinas taip ir pasakykite. Mandagus ''Neačiū'' tūkstantį kartų geriau nei pasiteisinimai ar atsiprašymai. Jei tai skamba pernelyg kategoriškai, paaiškinkite, kad čia dalyvaujate pirmą kartą ir šįkart mieliau stebėtumėte viską iš šalies.

Jokių klaidinančių signalų. Jei svingerių vakarėlyje apsilankėte pirmą kartą, tačiau dėmesį rodantis vaikinas/mergina Jums ne prie širdies, nesuteikite tuščių vilčių. Tai reiškia, frazę ''galbūt vėliau'' pamirškite visiems laikams. Nors tai puiki priemonė, padėsianti kuriam laikui atsikratyti nedominančio asmens, tačiau praėjus kelioms valandoms tikrai gailėsitės, pajutę vieno iš dalyvių rankas ant Jūsų užpakaliuko.

Pirmiausia pasiteiraukite. Prieš įsiliejant į poros meilės žaidimų gretas, palaukite tinkamo momento ir mandagiai pasiteiraukite ar galėtumėte prie jų prisijungti. Sutrukdyti paties įkarščio metu būtų tikrai neprotinga.

Dėmesį atkreipianti apranga. Tai ne kasmetinis ofiso Kalėdinis vakarėlis, todėl nebijokite šiek tiek pademonstruoti nuogo kūno. Gražūs marškiniai ir medžiaginės kelnės arba džinsai (jei klubo taisyklės jų dėvėti nedraudžia) puiki apranga stipriosios lyties atstovams. Ieškote ko nors madingesnio, labiau traukiančio aplinkinių žvilgsnius? Vyrai gali rinktis raudonas, šilkines boksininko kelnaites. Merginos – medvilninę, kūną aptempiančią ir privalumus išryškinančią suknelę (apatiniai šiuo atveju nėra būtini) ir aukštakulnius batelius. Jei visgi nusprendėte dėvėti apatinius, tegu jie būna ne tik seksualūs, tačiau ir patogūs, lengvai nuimami nuo kūno. Prie apatinių prisegamos kojinės ir daili liemenėlė arba korsetas – idealus pasirinkimo variantas.

Taisyklių laikymasis. Kiekvienas svingerių klubas turi savitas taisykles, kurių be išimties privalu laikytis visiems dalyviams. Kai kuriuose iš jų dėvėti rūbus griežtai draudžiama net tuo atveju, jei pačiame veiksmo įkarštyje atsisakėte dalyvauti. Todėl jei nenorite sulaukti smerkiančių žvilgsnių ar sulaukti pastabų – prieš apsilankydami jame, perskaitykite klubo taisyklių sąrašą.

Būkite draugiškas. Visai nebūtina tik įžengus pro duris imti šokti striptizą tam, kad atkreiptumėte aplinkinių dėmesį ir akimirksniu su visais susidraugautumėte.

Daugumoje klubų galima įsigyti įvairiausių alkoholinių gėrimų ir užkandžių, taigi paimkite taurę vyno ir patogiai įsitaisykite bei maloniai pasišnekučiuokite su kitais dalyviais. Paklausinėkite kitų, koks svingerių klubas jų mėgiamiausias, kuriame iš jų galima patirti įsimintiniausių nuotykių, taip pat išsakykite asmeninius vakaro lūkesčius ir norus. Galbūt šalia esantis žmogus padės ne tik įgyvendinti seksualinius troškimus, bet ir taps puikiu vakaro pašnekovu.

Svarbiausia saugumas. Dėl visa ko pasiimkite daugiau prezervatyvų jeigu manote, kad Jums gali prireikti. Kitaip tariant – atsarga gėdos nedaro.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
Ir kas parase sita straipsni? Toki perskaites, tai niekada neisdrisi apsilankyti tokiame vakarelyje. Skamba kaip gasdinantis perspejimas
Pazintysxxx.com yra pastoviai swingeriu wakareliai reklamuojasi uzsiregistruokit rasit
kur rasti svingeriu vakareli
O Lietuvoj tokiu klubu yra?
Naujas komentaras