Svingerių klubai: taisyklės, kurių privalu laikytis

CGdGfvxWsAE-t_m.jpg
 
5 komentarai
Svingerių klubuose galioja gana griežtos taisyklės, taikomos visiems. Jei nusprendėte apsilankyti svingerių vakarėlyje, vertėtų įsidėmėti keletą pagrindinių taisyklių, kad pirmasis apsilankymas sekso klube netaptų paskutiniu.

Nustatykite pagrindines taisykles

Prieš įkeliant koją į klubą, ypač jei apsilankymas jame jums atrodo reikšmingas – būtina nustatyti tam tikras elgesio ribas. Siekiant išvengti streso ar kitokių nemalonių situacijų, privalu žinoti, kaip dera ir kaip nedera elgtis, tam tikrų situacijų metu. Įsivaizduokite situaciją, kad jūs su antrąja puse svingerių vakarėlyje susipažinote su kita simpatiška pora ir staiga vaikinas savo „pasididžiavimą“ įkiša jūsų merginai į burną. Kokia būtų jūsų reakcija?

Jei toks ar kitas panašus poelgis jums nepriimtinas taip ir pasakykite. Mandagus „ne, ačiū“ tūkstantį kartų geriau nei pasiteisinimai ar atsiprašymai. Jei tai skamba pernelyg kategoriškai, paaiškinkite, kad čia dalyvaujate pirmą kartą ir šįkart mieliau stebėtumėte viską iš šalies.

Jokių klaidinančių signalų

Jei svingerių vakarėlyje apsilankėte pirmą kartą, tačiau dėmesį rodantis vaikinas ar mergina jums ne prie širdies, nesuteikite tuščių vilčių. Tai reiškia, frazę „galbūt vėliau“ pamirškite visiems laikams. Nors tai puiki priemonė, padėsianti kuriam laikui atsikratyti nedominančio asmens, tačiau praėjus kelioms valandoms tikrai gailėsitės, pajutę vieno iš dalyvių rankas ant jūsų užpakaliuko.

Pirmiausia pasiteiraukite

Prieš įsiliejant į poros meilės žaidimų gretas, palaukite tinkamo momento ir mandagiai pasiteiraukite ar galėtumėte prie jų prisijungti. Sutrukdyti paties įkarščio metu būtų tikrai neprotinga.

Dėmesį atkreipianti apranga

Tai ne kasmetinis ofiso kalėdinis vakarėlis, todėl nebijokite pademonstruoti nuogo kūno. Gražūs marškiniai ir medžiaginės kelnės arba džinsai (jei klubo taisyklės jų dėvėti nedraudžia) puiki apranga stipriosios lyties atstovams. Ieškote ko nors madingesnio, labiau traukiančio aplinkinių žvilgsnius? Vyrai gali rinktis raudonas, šilkines boksininko kelnaites. Merginos – medvilninę, kūną aptempiančią ir privalumus išryškinančią suknelę (apatiniai šiuo atveju nėra būtini) ir aukštakulnius batelius. Jei visgi nusprendėte dėvėti apatinius, tegu jie būna ne tik seksualūs, tačiau ir patogūs, lengvai nuimami nuo kūno. Prie apatinių prisegamos kojinės ir daili liemenėlė arba korsetas – idealus pasirinkimo variantas.

Taisyklių laikymasis

Kiekvienas svingerių klubas turi savitas taisykles, kurių be išimties privalu laikytis visiems dalyviams. Kai kuriuose iš jų dėvėti rūbus griežtai draudžiama net tuo atveju, jei pačiame veiksmo įkarštyje atsisakėte dalyvauti. Todėl jei nenorite sulaukti smerkiančių žvilgsnių ar sulaukti pastabų – prieš apsilankydami jame, perskaitykite klubo taisyklių sąrašą.

Būkite draugiškas

Visai nebūtina tik įžengus pro duris imti šokti striptizą tam, kad atkreiptumėte aplinkinių dėmesį ir akimirksniu su visais susidraugautumėte.

Daugumoje klubų galima įsigyti įvairiausių alkoholinių gėrimų ir užkandžių, taigi paimkite taurę vyno ir patogiai įsitaisykite bei maloniai pasišnekučiuokite su kitais dalyviais. Paklausinėkite kitų, koks svingerių klubas jų mėgiamiausias, kuriame iš jų galima patirti įsimintiniausių nuotykių, taip pat išsakykite asmeninius vakaro lūkesčius ir norus. Galbūt šalia esantis žmogus padės ne tik įgyvendinti seksualinius troškimus, bet ir taps puikiu vakaro pašnekovu.

Svarbiausia saugumas

Dėl visa ko pasiimkite daugiau prezervatyvų jeigu manote, kad jums gali prireikti. Kitaip tariant – atsarga gėdos nedaro.

Lygios visų narių teisės

Jokių žiūrovų. Prieš nutardami pasinerti į grupinio sekso aktą, aptarkite šią sąlygą su kitais orgijos dalyviais bei duokite vieni kitiems priesaiką, jog nebūsite tik stebėtojais. Taip pat įsidėmėkite – jokių išmaniųjų, kamerų ir nuotraukų! Saugokite savo privatumą.

Lyderių pora nustato toną

Kai kurios poros turi sukūrusios tam tikras žaidimo taisykles (pavyzdžiui, keitimasis partneriais, glamonės su kitais, jokių bučinių ir pan.). Ir iš tiesų, visos šios taisyklės sumažina nemalonių netikėtumų riziką bei padeda įsijausti į patį žaidimą. Žinant ko daryti negalima, daugiau laisvės lieka tam, kas leidžiama. Įprastai grupinio sekso taisykles ir toną nustato dominuojanti pora, kurios iniciatyva ir buvo nutarta surengti grupinio sekso vakarėlį.

Taupykite energiją

Pirmoji grupinio sekso dalyvių klaida, bandymas parodyti visus savo talentus. Neskubėkite, suspėsite išbandyti viską! Atminkite, jog jei tokio akto metu netausosite energijos, veiksmo viduryje būsite tiesiog išsekę. Grupinio vakarėlio metu naudokitės patikrintais metodais, kurie leidžia patirti malonumą be didelių pastangų.

Naudokite tik asmeninius sekso žaislus

Prieš aptardami grupinio sekso vakaro sąlygas, visi akto nariai turi sutarti ir dėl žaisliukų ir prezervatyvų naudojimo. Paprasčiausias būdas, kaip sumažinti lytiniu keliu plintančių ligų riziką iki minimumo, tai savų žaisliukų naudojimas! Kiekviena pora naudojasi tik savo žaisliukais, savo dezinfekavimo priemonėmis ir savo  prezervatyvais. Jei norite patenkinti sekso žaisliuku kitos poros narį, naudokite tik jo atsineštą žaisliuką! Jog netyčia nesumaišytumėte žaisliukų, ant stalo galite surikiuoti žaisladėžes, ant kurių būtų surašyta, kuri skrynia kieno. Taip pat nepamirškite kas kartą, prieš keičiant partnerį, pasikeisti ir prezervatyvą.

Jei nutarėte pasinerti į grupinio sekso nuotykį, viską skrupulingai suplanuokite, apibrėžkite griežtas ribas ir taisykles bei būkite tikri, kad šį sprendimą vienodai noriai primate abu!

 
fantazijos
Komentarai (5)
Mes taip pat norime tik niekur nerandame. Labai privatu ir sunku gauti kontaktus... ????
Laba norėtume su žmona prisijungti prie Šiaulių svingeriu,tik neturime kontaktų ir rekomendacijų
Ir kas parase sita straipsni? Toki perskaites, tai niekada neisdrisi apsilankyti tokiame vakarelyje. Skamba kaip gasdinantis perspejimas
kur rasti svingeriu vakareli
O Lietuvoj tokiu klubu yra?
Naujas komentaras