Vyrų orgazmo paslaptys

141.jpeg
 
1 komentaras
Dažnai manoma, kad stipriosios lyties atstovams dėl didžiojo „O” nekyla jokių problemų ir jie patiria orgazmą visada, be išimčių. Deja, tai ne visai tiesa – yra keletas dalykų, apie kuriuos vyrai nelinkę kalbėti atvirai.

Vienas orgazmas per naktį, ar tai normalu?

Yra paplitusi nuomonė, kad normaliam vyrui pakanka keletą minučių pertraukos po lytinių santykių ir jis vėl gali džiaugtis tvirta erekcija. Tačiau, kaip taisyklė, tai nutinka tik jaunystėje ir būdinga ne kiekvienam vyrui. Ilgesnės pertraukos tarp seksualinių aktų yra visiškai normalus reiškinys, o kiek laiko reikia jo vyriškumui atsigauti – labai individualus dalykas. Tad 1-2 kartai per naktį yra visiškai normalu. 

Orgazmo nebuvimas vyrams

Orgazmo nebuvimas įmanomas ne tik moterims, bet ir vyrams. Tačiau priešingai nei moterims, vyrams tokia būsena gali būti susijusi su sveikatos problemomis. Toks reiškinys rodo, jog vyras gali turėti problemą su stuburo ar ar periferinės nervų sistemos pažeidimais. To priežastys gali slypėti ir infekcijoje, kurios pasekmės sukelia sąaugas ir dėl to būna sunkiau pasiekti ejakuliaciją. Džiugi žinia ta, jog daugeliu atveju orgazmo nebuvimas yra pagydomas. 

Greita ejekuliacija, problema ar ne?

Ir taip, ir ne. Apie 30 procentų planetos vyrų kenčia nuo priešlaikinės ejakuliacijos. To priežastys gali būti psichologinės arba fiziologinės. Psichologinės priežastys yra susijusios su  susijaudinimo kontrole, todėl yra svarbu išmokti valdyti savo mintis ir seksualinio susijaudinimo lygį. Fiziologinės priežastys dažnai būna susijusios su per dideliu penio jautrumu, todėl įvairios priemonės, mažinančios  varpos jautrumą gali padėti išspręsti šią bėdą. Jeigu abiems partneriams kelių minučių trukmės aktas nesukelia jokio diskomforto, tai nėra nieko blogo. 

Orgazmas ir ejakuliacija -  vienas ir tas pats?

Orgazmą vyras patiria ejakuliacijos metu. Orgazmas gali būti galingas ir emociškai spalvingas, tačiau jis taip pat gali būti ir nuobodus. Pastarasis vadinasi ejekuliacija be orgazmo. Žinoma, ejekuliaciją be orgazmo gana sunku įsivaizduoti, bet tai įmanoma. Pabandykite įsivaizduoti, kad jis turėjo 7 lytinius santykius iš eilės, tad aštuntas sėklos išsiliejimas gali malonumo ir nesuteikti.

Kaip apipjaustymas veikia vyrų orgazmą?

Pašalinta apyvarpė leidžia varpos galvutei visą laiką likti atvirai, tad ji tampa mažiau jautri. Logiška, kad lytinis aktas trunka ilgiau. Kalbant apie orgazmo stiprumą, apipjaustymas tam įtakos neturi.

 
fantazijos
Komentarai (1)
Visa bėda ištinka vyrus.kai sulaiku tas daikčiujas pradėda neklausytt akys mato širdis geidžia,o tu žmogau jau lieki už borto
Naujas komentaras