12 interaktyvių žaidimų su sekso žaisliukais

Pink-vibrator-phone1.jpg
 
Jei nežinojote, dėvimi sekso žaisliukai yra vibratoriai, kurie lieka jūsų viduje kol jūs užsiimate įprastais dienos reikalais. Šie žaisliukai dažniausiai valdomi išmaniuoju telefonu ar nuotolinio valdymo pulteliu. Ir nors dažnai užtenka vien jaudulio, kurį sukelia tai, jog žaisliuką dėvite viešumoje, poros kartais nori dar aštresnių pojūčių ir nuotykių. Štai keli smagūs žaidimai, kuriuos galite išbandyti!

Taip pat nebijokite šių žaidimų adaptuoti savo poreikiams!

Ištvermės žaidimai

Negalite parodyti jokios reakcijos, kai žaisliukas įjungtas. Jei parodysite, turėsite įvykdyti bausmę. Pavyzdžiui, išgerti stikliuką, pasakyti paslaptį, įvykdyti partnerio mestą iššūkį, padaryti paslaugą ir t.t. Žaidimą žaisti galite bet kur: tyliame restorane, vakarėlyje, klube, pietaujant su draugais ir panašiai. Būkite kūrybingi!

Taip pat išmėginkite šį žaidimo “pasunkinimą” - dėvintysis partneris turi išlikti tam tikroje pozoje X minutes, kai žaisliukas veikia.

Šiam žaidimui idealiai tiks vibruojantis kiaušinėlis - kulka Lush

“Atspėk kas”

Vienas partneris turi nuotolinio valdymo pultelį ir bet kuriuo metu įjungia žaisliuką. Kitas partneris jį dėvi, o kiti dalyviai turi atspėti kuris partneris dėvi žaisliuką. Teisingai atspėjęs gauna prizą, o neteisingai atspėję gauna baudas.

Šiam žaidimui išmėginkite vibruojantį kiaušinėlį - kulką Lush 2.0

“Eik tiesiai”

Pamėginkite eiti tiesia linija, kai partneris kontroliuoja jūsų žaisliuką, o jūs jį dėvite.

Šis žaidimas bus itin karštas su išmaniuoju masažuokliu OhMiBod

“Butelis”

Paprastas, tačiau pagerintas butelio sukimo žaidimo variantas: sukite butelį ir tas, į kurį atsisuks butelis, gaus nuotolinio valdymo pultelį X minutėms. Tikslas – dėvinčiojo orgazmas per nustatytą laiką.

Siūlome žį žaidimą sužaisti su išmaniuoju analiniu kaiščiu

„Seksuali ruletė“

Alternatyva butelio žaidimui. Padarykite korteles su žaidimo instrukcijomis (dėvėkite žaisliuką X minutes, sukurkite naują žaisliuko vibracijos režimą ir pan.), tada sudėkite korteles ratu, o per vidurį padėkite butelį. Sukite butelį ir padarykite tai, ką liepia išsukta kortelė. Tikslas gali būti orgazmas arba nepatirti orgazmo, o jei tikslas neįvykdomas, gausite bausmę.

Šiam žaidimui pikantiškumo suteiks išmanusis masažuoklis Domi Mini Wand

Kuponai

Sukurkite kuponų knygelę su pasižadėjimais, susijusiais su žaisliuku, ar instrukcijomis. Dėvėtojas gali paduoti bet kurį kuponą kontroliuojančiam partneriui.

Šis žaidimas bus labai smagus, jei pasirinksite išmanųjį masturbatorių

Kauliukų žaidimas

Naudokite įprastus žaidimo kauliukus (galite rinktis ir specialius kauliukus, sukurtus porų žaidimams). Kiekvienas kauliuko skaičius atitinka vibracijos lygį. Jei jūsų žaisliukas turi daugiau nei vieną funkciją, naudokitės dviem žaidimo kauliukais.

Šiam žaidimui rekomenduojame išmėginti prostatos masažuoklį Edge

„Simonas sako“

Žaiskite šį žaidimą dėvėdami sekso žaisliuką. Nors žaidimas labai paprastas, bet jaučiamas malonumas labai blaškys.

Atsiduokite azartui naudodami išmanų vibratorių Dua

„Paduok ir kontroliuok“

Sudėtingesnis, tačiau labai smagus žaidimas. Duokite nuotolinio valdymo pultelį dėvinčiam partneriui ir leiskite jai / jam padidinti ar mažinti vibracijos galingumą. Kitas partneris turi atspėti ar galingumas buvo sumažintas ar padidintas. Bus lengviau, jei sutarsite laiką, per kurį partneris turi atspėti.

Šį žaidimą išmėginti siūlome kartu su šiuo išmaniu vibratoriumi

„Atspėk dainą“

Pirmiausia susitarkite kokias dainas įtrauksite į grojaraštį (ne daugiau kaip 5 ar 10 dainų). Dėvėdamas žaisliuką, kuris sinchronizuotas su muzika, dėvintysis turi atspėti dainą.

Šiam žaidimui siūlome su muziką sinchronizuojantį vibruojantį kiaušinį - kulką Lush 2.0

Karaoke iššūkis

Dėvintysis turi dainuoti karaoke dėvėdamas žaisliuką, tačiau sudainuoti turi „nelauždamas“ balso, nepamiršdamas dainos teksto ir nepatirdamas orgazmo.

Dainuokite dėvėdami OhMiBod Nex 1

„Kai jie pasako“

Viešumoje pasirinkite žodį (ar garsą) ir kas kartą, kai tai išgirsite, išjunkite žaisliuką kelioms sekundėms. 

Mėgaukitės akimirka kartu su vibruojančiu kiaušinėliu Abner

Linkime smagiai pasilinksminti!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras