5 kvaili mitai apie seksą, kuriais visi tiki

vyras-69997084.jpg
 
4 komentarai
Net ir mažiausiai patyręs žmogus tikrai kažką žino apie seksą – bent jau anekdotų ar linksmų istorijų. Tačiau net ir tuo atveju, jei esate tikras dėl tam tikrų dalykų 100 proc., jūs vis tiek galite klysti. Kai kuriais atvejais šie suklydimai yra absurdiški.

Mergina gali pastoti tik iškart po sekso

Jei būtų taip paprasta nuspręsti, kas kada nuo ko pastojo, tuomet nereikėtų net ir nėštumo testų. Tik paskaičiuoji dienas nuo paskutinių mėnesinių, susidėlioji vardus, su kuo kada buvai – ir viskas aišku, kam skambinti pranešant gerą žinią apie tapimą tėveliu.

Tačiau spermatozoidai nenumiršta tuoj po to, kai mergina apsivelka sijoną ir lekia į naują romantišką pasimatymą. Spermatozoidai gajūs: jie išlieka gyvi dar keletą dienų po ejakuliacijos, todėl gali tapti „laimingu atsitiktinumu“. Reproduktyvia sperma gali išlikti ilgiau nei savaitę. Tad jei mergina turėjo seksą septynias dienas iki ovuliacijos, tai dar nereiškia, kad kiaušinėlis negalėjo būti apvaisintas

Vaikinams patinka atsitiktinis seksas, merginoms – su įsipareigojimu

Pastebėjote, jog dažniausiai filmuose ir serialuose lovelasai yra vyrai, beje, jie būna teigiami herojai. O štai, jei norite rasti moterį tokiame amplua, teks peržiūrėti nemažai istorijų. Net ir feminizmas, ir moterų emancipacija neturėjo įtakos kitokiam moterų įvaizdžiui.

Tačiau tai nereiškia, kad moterys netrokšta naujų įspūdžių. Jos paprasčiausiai nesako „taip“, kol šalia nėra patyrusio seksualinio partnerio.

Skirtumas tarp vyrų ir moterų yra tas, kad moterys sunkiau patiria orgazmą. Daugumai sveikų vyrų tokių problemų neiškyla. Tuo tarpu moterys pirmą kartą su nauju partneriu pasitenkinimą pajunta tik 35 proc. atvejų. Todėl mano, jog švaistyti laiką kiekvienam sutiktam yra nuobodus ir nereikalingas dalykas. Mačo ar vargšas studenčiokas – kas iš to, jei vis tiek po sekso nieko nepajusi?

Universiteto bendrabučiuose merginos miega viena su kita

Bendrabutis – tai vartai į laisvę. O dar ir kitame mieste. Namuose pas tėvus mergaitės ir berniukai gulasi laiku miegoti, o bendrabučiuose – leidžiasi į įdomius eksperimentus. Tarkim, su kitomis mergaitėmis. Laisvė gyvenime – laisvė santykiuose. Bent jau dauguma taip mano.

Deja, šį puikų mitą taip pat reiktų paneigti. Moksliniuose tyrimuose teigiama, jog lesbietiškais santykiais domisi labai mažas procentas merginų, kurios studijuoja universitetuose. Tik 10 proc. moterų turėjo lesbietiškus santykius besimokydamos universitete, tuo tarpu tų, kurios baigė tik mokyklą, yra 15 proc. Todėl, jei žaisite rolėmis, gundydama savo draugę renkitės mokyklinę uniformą, bet ne universitetų aprangą.

Vyrai ir moterys pasiekia seksualumo piką skirtingame amžiuje

Ko gero, esate girdėję, jog vyrų seksualumo pikas yra 20 metų, tuo tarpu moterys jį pasiekia 10-15 metų vėliau. Ir dėl to yra kaltas vyrų testosteronas ir moteriškas estrogenas.

Tačiau hormonai ne visuomet viską sprendžia. Seksualumas nepriklauso nuo hormonų, nes žmonės nėra gazuoto vandens buteliukai. Seksualumo pikas priklauso nuo jūsų patirties ir paties požiūrio į seksą. Juk kuklūs ir besigėdinantys jaunuoliai pirmąjį lytinį aktą patiria prie kompiuterio, nepaisant testosterono kiekio...

Subrendusios moterys pagaliau suvokia savo galimybes ir yra pakankamai ištyrinėjusios savo kūną, todėl suvokia ir savo seksualumo galią. Jos žino, kaip sekso metu pasiimti daugiausiai malonumo.

O dar nereikia nepamiršti ir to fakto, kad jaunos merginos bijo būti apšauktos kekšėmis dėl savo daugkartinių lytinių santykių su skirtingais partneriais. Visuomenės nuomonė vis dar gaji! Tuo tarpu vyresnės moterys jau žino, kaip galima pasirūpinti ir savo saugumu.

Seksas padeda parduoti

Seksas ir jo apraiškos turi stiprų poveikį. Užtenka ekrane pamatyti apnuogintą krūtį ar dailų užpakaliuką – ir jūsų akys neatsitraukdamos stebi vaizdą. Jei norite efektyviai reklamuoti alų, automobilį ar dezodorantą, nesuklysite, reklamoje parodydami apsinuoginusią merginą.

Seksas iš tikrųjų patraukia dėmesį, tačiau tai nereiškia, kad jis garantuoja ir sėkmingus pardavimus. 10 proc. vyrų, kurie reklamoje matė krūtis, net neatsimena, kokia tai buvo prekė. O moterims apnuoginti žmonės reklamoje sumažina prekės vertę dvigubai.

Vienintelis dalykas, ką iš tikrųjų parduoda seksas – tai kinas: kuo daugiau apnuogintų scenų ekrane, tuo daugiau šansų, kad filmas bus sėkmingas.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai (4)
viesai ro
Nu tipo nera mito, kad vyrai ir moterys ne kartu pasiekia seksualini pika. Gal jau 100 kartu skaiciau
Mitai apgailetini... abejoju kad tokiais kas tiki...
ganėtinai paprasti bet kartu ir įdomūs dalykai :D
Naujas komentaras