15 įdomių faktų apie seksą

0655eecd77beb8a1996f2c769a49da79_34b924855af3b39ccffcbe381677adee.jpg
 
2 komentarai
Seksualiniai santykiai mokslininkų dėmesį traukė visais laikais ir įvairiose tautose. Štai keletas įdomių faktų.

1. Ultragarsiniai tyrimai parodė, kad embriono vystymosi paskutiniame trimestre galima aptikti erekcijos požymių.

2. Seksas ir orgazmas (graikų klb. orga – išbrinkti nuo drėgmės) gali palengvinti menstruacinius spazmus ir migreną. Nors kai kurios poros vengia sekso menstruacijų metu, tačiau diafragmos susitraukinėjimas tik pamažina menstruacijų kraujo.

3. Vidutinis spermos išliejimo greitis ejakuliacijos metu – 45 km/h.

4. Moteriškų orgazmų kiekio rekordas užfiksuotas 134 per 1 valandą.

5. Apie 10 – 12 proc. moterų niekada nejuto orgazmo. Žinoma, kad Marilyn Monroe, pasaulinis sekso simbolis, nepasiekė orgazmo nei su vienu iš savo įžymių meilužių.

6. Reguliarus seksas labai naudingas sveikatai: jis gerina imunitetą, stiprina dubens raumenis, mažina kalorijas, stabilizuoja menstruacijų ciklą, taip pat sumažina jautrumą skausmui.

7. Kai kurios moterys gali jausti orgazmą ir nuo bučinių, stimuliuojant spenelius arba jei jas stipriai spaudžia už kojų.

8. Moteriška ejakuliacija – tai ne mitas. Moters ejakuliacinės išskyros turi analogišką spermai cheminę sudėtį, išskyrus spermatozoidus.

9. G-taškas pavadintas daktaro Ernesto Gräfenbergo garbei, kuris 1950 m. aptiko, kad tam tikro įėjimo į vaginą stimuliacija gali iššaukti stiprų orgazmą.

10. Kiekvienas vyras per savo gyvenimą pagamina vidutiniškai 14 litrų spermos.

11. Misionieriaus pozos pavadinimas kilo pietinėje Ramiojo vandenyno dalyje, kur atvykę krikščionys misionieriai buvo šokiruoti, kad vietiniai gyventojai naudoja keletą sekso pozų, o ne vieną vienintelę.

12. Daugelyje šalių impotencija tampa pagrindu skyryboms.

13. Kai kurių Indijos genčių vyrai būdami jauni pakabina svorį ant penio. Tokiu būdu vyriškas organas padidėja iki neįtikėtino dydžio – daugiau nei 30 cm.

14. Telefoninė skatofilija – seksualinio pasitenkinimo forma nešvankių pokalbių, dažniausiai telefoninių, metu.

15. Vyrai, kurie patenkinti savo išvaizda ir jaučiasi stabilūs, seksualiai aktyvūs tampa 18–19 metų, turi daug seksualinių partnerių ir nesaugių seksualinių santykių. Tuo tarpu merginos, patenkintos savo išvaizda, atvirkščiai, vengia abejotinų ryšių ir nepateisinamos rizikos.

 
fantazijos
Komentarai (2)
noriu kad butu daugiau sekso paveiksu
s
Naujas komentaras