5 Feng Shui patarimai meilei, pinigams ir laimingiems santykiams

 
2 komentarai
Kas yra Feng Shui? Tai lyg ir labai paprastas klausimas su daug sudėtingų atsakymų, tačiau pirmiausia - tai dar prieš 3000 metų senovės Kinijoje atsiradęs menas ir mokslas parodantis, kaip energetiškai subalansuoti savo namų ar darbo erdves, kad Jūs būtumėte sveiki, laimingi ir turtingi.

Feng shui patarimas šeimos santykiams ir vienišiams

Namuose, kuriuose gyvena oficiali ar neoficiali šeima, neturėti kitus žmones aukštinančių, jų grožį ir žavesį pabrėžiančių portretų (kaip nuotraukoje apačioje), nes tai kvietimas trečiam asmeniui įsibrauti į šeimą.

Tačiau vienišoms moterims naudinga turėti vyrų portretus, o vyrams - moterų. Tai padės greičiau pritraukti meilę į širdį.

Feng shui patarimas sėkmei darbe

Prieš darbo stalą nevalia kabinti paveikslų ar nuotraukų, kuriose vaizduojamos kalnuotos vietovės ar aukšti pastatai - tai gali pritraukti kliūtis ir sunkumus profesinėje srityje.

Palanku - paveikslai su vandeniu, atviromis erdvėmis.

Feng shui patarimai norintiems įkaitinti aistras miegamajame

Jei norite aistringesnių santykių, miegamajame naudokite raudoną spalvą. Raudonos "sunkios" užuolaidos neįleis jokio sąstingio, o raudonų atspalvių paklodės paskatins būti geresniais meilužiais abu partnerius.

Žinoma, nereikia persistengti, nes per daug raudonos spalvos neleis Jums pailsėti.

Feng shui patarimas norintiems gausesnių turtų

Jei norite didesnių finansinių srautų, Jums gali padėti krioklių nuotrauka ar paveikslas netoli įėjimo į namus. Po to, kai pakabinate paveikslą, į jį pažiūrėję, visada stenkitės išvysti jus apipilančių pinigų laviną.

Feng shui patarimas sveikatos gerinimui

Atsikratykite nereikalingų gremėzdiškų daiktų, nes jie spinduliuoja neigiamą energiją. Taip pat suraskite kiekvienam daiktui savo vietą, itin blogai bet kur mėtyti raktus, piniginę - kuo mažiau išleidžiate bereikalingos neigiamos energijos ieškodami daiktų - tuo daugiau sveikatos energijos sukaupiate.

 

Suaugusiems.lt

Kokie Fengshui patarimai Jus labiausiai domintų?
 
fantazijos
Komentarai (2)
be rysio visai
puikus straipsnis
Naujas komentaras