Keisčiausi pasaulio afrodiziakai

aphrodisiac-supplements.jpg
 
Visame pasaulyje žmonės atlieka įvairias keistas sekso praktikas, kurios susijusios ne tik su pačiu aktu, bet ir nuotaikos kūrimu. Mes kalbame apie afrodiziakus, kurie, ne taip kaip sveika mityba ar maisto produktai, gerinantys libido, skirti greitai aistrai sužadinti.

Ir nors tokie afrodiziakai dažnai remiasi tik senų močiučių pasakomis ar pasenusiomis medicininėmis žiniomis, beveik visus juos sieja vienas – jie nėra... labai malonūs. Iš tikro, jie šlykštoki ir atrinkome jums pačius įdomiausius:

Paukščių lizdas

Kai paukščiai krauna lizdą, jie aukoja savo kraują, prakaitą ir ašaras procesui, taip pat ir daug seilių. Ir nors kraujas, prakaitas ir ašaros yra tik metaforos, seilės laiko jų lizdus krūvoje ir dalyje Azijos šalių paukščių lizdo sriuba suteiks neapsakomą aistrą.

Tai gana brangus delikatesas dėl sudėtingų aplinkybių randant ir paimant lizdus nuo olų, kurių aukštis siekia keliasdešimt metrų.

Ambra

Skamba maloniai, tiesa? Tiesiog ištarkite tai garsiai - „ambra“. Juk malonu.

Tiesa ta, kad tai visai nėra maloni medžiaga. Ambra yra vaškinė substancija, gauna iš banginių spermos. Dažniausiai ji buvo naudojama kvepalams, o senovės arabai ją naudojo ir kaip stiprų afrodiziaką.

Fugu

Fugu – žuvis, kurios skruostai ir lūpos, kaip Japonijoje tikima, stipriai jaudina tuos, kas gerbia fugu.

Mes esame beveik įsitikinę, kad jaudina ne pats žuvies dalių valgymas, bet užplūstantis adrenalinas, kuris plūsta dėl pavojaus, nes fugu yra nuodinga žuvis. Tokia nuodinga, kad tik specialiai paruošti ir licenciją turintys šefai gali ją ruošti ir tiekti, pašalindami toksiškas dalis.

Raganosio ragas

Kada žmonės supras, kad daugelis afrodiziakų yra nesąmonė? Kaip vargšai Afrikos drambliai žudomi dėl jų ilčių, taip ir raganosiai žudomi dėl savo ragų, kurie, tikima, yra stiprus afrodiziakas. Ir dėl to, kad raganosiai yra nykstanti rūšis, jų medžioklė yra nelegali.

Babuino šlapimas

Taip, babuino šlapimas. Jei esate Zimbabvėje ir nenorite mylėtis, kai kurie vietiniai gali pasiūlyti išgerti didelį stiklą alaus su babuino šlapimu tam, kad norėtumėte sekso.

Tačiau, jei kuris nors iš keistų afrodiziakų jus veikia, tada, galbūt, atradote visiškai naują fetišą!

Kobra

Kai kuriose Azijos šalyse kobros kraujas naudojamas kaip afrodiziakas. Tiesiog keli lašai kobros kraujo įmaišoma į gėrimą. Kobros mėsa vertinama kaip delikatesas.

Maca šaknis

Tai – šakninė daržovė, kuri naudojama jau šimtus metus. Maca šaknis laikoma labai stipriu afrodiziaku.

Balutas

Dar vienas Azijos delikatesas. Tai – apvaisintas anties kiaušinis, kuris patiekiamas virtas. Manoma, kad jis veikia taip pat, kaip ir „Viagra“.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras