Geriausias laikas seksui

dd8a91d43d5077ba3a3c59f1ef5b8ad0.jpg
 
3 komentarai
Klysta tie, kurie mano, kad seksui jokios įtakos neturi laikas. Pasirodo, turi, ir dar kaip! Turbūt žinote, kad didžiausia tikimybė pastoti per menstruacijų ciklo vidurį (11-21 dieną), tačiau ar žinote, kada gali būti patiriamas stipresnis orgazmas ar... tiesiog karštesnis seksas?

Stiprus orgazmas

Kad ir kaip keistai tai skambėtų, moterys patiria stipriausią orgazmą dieną prieš pat menstruacijas.

Ilgiau trunkantis seksas

Seksas trunka ilgiau... kai turite daugiausiai laisvo laiko: nereikia galvoti apie nepabaigtus darbus ir kitas problemas. Psichoterapeutas  Teresnce Watt teigia, kad dažnai ilgiausias lytinis aktas būna tarpšventiniu laikotarpiu – tarp šv. Kalėdų ir Naujųjų metų.

Greitas seksas

Kada dar galima pasimylėti be jokių  įžangų, jei ne ryte? Nustebinkite savo partnerį (partnerę) ir pamaloninkite rytiniu „greituku“.

Skausmo malšinimas

Orgazmo metu išsiskiria laimės hormonas oksitocinas, verčiantis jaustis labiau atsipalaidavus. Jei kenčiate galvos skausmus, kam kankintis – pasimylėkite!

Norite jaustis labiau pasitikintys savimi

Jei nelabai pasitikite savimi, sporto salė tikrai nepadės labiau nei seksas. Po lytinių santykių žmonės jaučiasi labiau atsipalaidavę ir labiau pasitikintys savimi, daug labiau nei po treniruočių sporto salėje.

Geresnis nusiteikimas seksui

Vasarą vis daugiau laiko praleidžiate lauke, ir tai puiku, nes šviečiant saulei gaminasi serotoninas, kuris atsakingas už Jūsų puikią nuotaiką. O kai nuotaika pakili, juk norisi nuveikti kažką tokio... Na, patys suprantate.

Jei neturite laiko seksui...

>> Žinote posakį: svarbiau kokybė nei kiekybė? Net jei visas darbo dienas esate labai užsiėmę, raskite laiko seksui bent savaitgaliais. Juk tikrai nusipelnėte pailsėti ir praleisti kelias valandas su mylimu asmeniu!

>> Jei ketinate apsilankyti ne viename vakarėlyje, sakysite, kad po jų esate pernelyg pavargę seksui. Psichoterapeutai siūlo pasimylėti tiesiog prieš vykstant į šventę – būsite laimingi ir galėsite iki pat paryčių sukinėtis šokių aikštelėje.

Norite atsikratyti rutinos

Kaip ilgiau esate su tuo pačiu asmeniu, tuo sunkiau būti kūrybingiems miegamajame. Nustebinkite savo antrąją pusę – pažadinkite 3 valandą nakties tiesiog… pasimylėti. Manote, kad Jūsų antroji pusė supyks?.. Ar jau bandėte?

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai (3)
man sexas patinka ivairiu laiku svarbu kad butu tinkamas zmogus ir tinkama vieta :)
kaip nebebutu bet geriausias laika sexui tai rytas....bet seip ei abudu to nori ,laikas nesvarbus
koks idomus straipsnis,,griausias laikas sexui,,,na ka gaiu pasakyti,,man visada pats geriausias laikas yra kiekviena minute,,kai salia manes mano gyvenimo vyras...taip kad..orgazmai nepakartojami...ir 24 val per para sexas yra geras..
Naujas komentaras