Keisčiausi pasaulio fetišai

designecologist-ACt2UZwHsIk-unsplash.jpg
 
Mes visi esame girdėję apie potraukį tam tikriems dalykams, pavyzdžiui, vieni neatsispiria kito asmens pėdoms, kiti labiausiai susijaudina, kai jaučia skausmą. Vis dėlto, turbūt ne apie visus fetišus esate girdėję – dauguma jų atrodo mažų mažiausiai... keisti.

Formikofilija – didžiausias malonumas jaučiamas tada, kai po kūną laipioja... vabzdžiai, ypatingai, jei jie atklysta į genitalijų sritį.

Pliušofilija – lytinis potraukis jaučiamas pliušiniams žaislams. Paprastai pliušofilai masturbacijos metu naudoja pliušinius žaislus arba mylisi persirengę kaip pliušiniai žaislai.

Emetofilija – lytinis potraukis jaučiamas vemiantiems žmonėms.

Klizmafilija – didžiausią seksualinį pasitenkinimą teikia vandens įšvirkštimas su klizma į analinę angą.

Menofilija – didžiausias lytinis potraukis jaučiamas tuomet, kada moteris serga menstruacijomis.

Hibristofilija – lytinis potraukis jaučiamas žmonėms, kurie įvykdė nusikaltimus.

Trichofilija – lytinis potraukis plaukams. Ypatingai patinka stebėti kerpamus ar plaunamus plaukus. Turbūt jau pradėjote nepatikliai žiūrėti į savo plaukų stilistą?

Symforofilija – nelaimingų atsitikimų fetišas.

Apotemnofilija – retas, tačiau psichiatrams gerai žinomas seksualinis nukrypimas. Apotemnofilai siekia kitam žmogui sužaloti galūnes, kad jos būtų amputuotos.

Lytinis potraukis balionams – tai neturi moksliško pavadinimo. Šie žmonės negali ramiai stebėti, kaip plečiasi pučiamas balionas.

Erotofonofilija – lytinis potraukis jaučiamas žudant ir santykiaujant su savo aukomis.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras