Kodėl moterys nenori sekso

9-reasons-no-sex-9.jpg
 
3 komentarai
Vyrai gali, aišku, palinguoti galvą, pakasyti pakaušį ir sakyti: „O prie ko čia aš?“. Tačiau vis dar ne vėlu pasidomėti, kas jūsų santykiuose yra ne taip, ir kurgi čia slepiasi jūsų kaltė.

Taigi, prieš jus penki dalykai, kurie pavers vyrą - meilužį į vyrą - baldą. 

1. Sklerozė

Jei ant vieno jūsų išrinktosios peties gyvena instinktas, kaip pratęsti giminę, tai ant kito – apsigyvenęs sveikas protas. Ir šioje porelėje slypi demonai, kurie šnabžda į ausytę įvairiausius dalykus. Deja, angelui teks būti jums.

Neprikalei lentynos, nepataisei santechnikos, neišnešei kalėdinės eglutės, nors už lango jau gegužė... Žodžiu, pažadėjai, bet pamiršai. O gal visa tai praleidai pro ausis ir tik linksėdamas galvą kartojai „tuoj tuoj tuoj“. Jums tai smulkmena, o moteriai – dar viena priežastis, kad jūs esate niekam tikęs.

Instinktas kužda: „Šiandien pamiršo išnešti šiukšles, ryt pamirš vaiką parduotuvėje“. Sveikas protas kužda: „O gal rasim kitą, kuris pataisys skalbimo mašiną ir išvalys kompiuterį nuo virusų. Juk tu to verta!“. Ir šie abu demoniukai yra teisūs. 

Gamtoje viskas sutvarkyta paprasčiau: patinui visuomet reikia kažką daryti, kad prisiviliotų patelę. Peštis su kitu patinu, demonstruoti gražią uodegą, garsiai ir išraiškingai rėkti.

Atminkite, kad jūsų brangioji nelabai kuo skiriasi nuo teismo prižiūrėtojo – ji viską atsimena ir užsirašinėja. Taip taip, į mažą juodąją knygelę. Ir kuo daugiau neišpildytų pažadų, tuo didesnė tikimybė, kad nuosprendis bus aukščiausio lygio ir tikrai ne jūsų naudai. Nes vieną dieną ta kalėdinė eglutė sunervins! O kapsintis čiaupas išves iš kantrybės ir patį švelniausią angelą.

Taigi, jei iš tikrųjų branginate savo moterį, teks pakelti akis nuo televizoriaus ir nuo sofos teks atsikelti. Ir šiaip – negi jums visą tą laiką buvo malonu grįžti į lovą pas ledinę sniego karalienę? Juk kitu atveju, jos instinktas kužda „Su tokiu košės neišvirsi“.

2. Grubumas ir puolimas

Tais laikais, kai mamutai bėgiojo prie jūsų urvo, galima buvo užkariauti moters širdį, paprasčiausiai duodant šiam gyvūnui su kuoka per galvą ir persimetus per petį partempti jį namo. Greičiausiai dar ir dabar, niekur nedingęs pirmykštis instinktas priverčia berniukus tampyti mergaitėms už kasų, o vyrus – tampyti savo moterims nervus, keiktis, kai jos šalia. O paskui mirksėti akytėmis, kai ji staiga ima krauti daiktus. Jo daiktus. Ir mėtyti pro langą.

Apie smurtą namuose nelabai yra kas linkęs kalbėtis. Muša, vadinasi – myli? Ar tai vis dar yra norma? Tačiau tokia norma muša ir užmuša libido. Brangieji, vadinti moterį „kekše“ ir juolab mušti, galima tik miegamajame – šilkine pletne, nusipirkta erotinių prekių  parduotuvėje. Ir tik tuo atveju, jei ji pati to paprašė. Visais kitais atvejais tai daryti griežtai draudžiama.

3. Atstumiantis vaizdas

Siurprizas: mums taip pat patinka grožis. Nemalonus siurprizas: ne, pilvas nuo alaus, suveržtas diržu, tikrai netinka. Juk tai nėra seksualu.

Jei jūsų moterį kankina migrena taip, kad nepadeda jokios tabletės, o mėnesinėmis ji serga bent kartą per savaitę, neikite į vaistinę – pažiūrėkite į veidrodį. Tik eidami nepamirškite pasiimti nuotolinio valdymo pultelį su mygtuku „Išjungti“.

Užduokite patys sau klausimą: ar jūs tikrai taip atrodėte, kai susipažinote su savo vienintele? Barzda iki kelių gali tapti rimtu orientyru ir padės rasti teisingą atsakymą.

Jei mylimoji staiga nustojo kalbėti prancūziškai, galbūt ji kažką jums tuo nori pasakyti? Ypač jei ji pati nėra Rubenso mūza, o jūsų kūnas ima panašėti į sumo imtynininko.

Jokiais būdais nenorime diskriminuoti pilnų žmonių: juk kiekvienas turi savo skonį ir poreikius. Yra lieknų gražuolių, kurios dievina plikus storuliukus. Tačiau tuos, kurie reguliariai šveičiasi dantis, prausiasi po dušu, padoriai rengiasi, ir netgi turi charizmos, o ką jau kalbėti apie protą!

4. Iniciatyvos nebuvimas

Nekoks jausmas pastoviai priimti sprendimus ir už jį, ir už save: dažniausiai jautiesi kaip mama, kuri išleidinėja iš po savo sijono vaiką į pavojingą didelį pasaulį. Vyrai, užteks miegoti! Nes tuoj neliks su kuo miegoti. Mamyčių sūnelių, kurie įsikibę į mamų sijonus nenori niekas. Tokie moterims kelia tik susierzinimą, o kartais ir neapykantą. Ir vienas, ir kitas nieko bendro su seksualiais interesais neturi.

Spręskite. Apsispręskite. Nebijokite vykdyti Žygdarbius. Ir neleiskite, kad jums vadovautų. Na nebent iš anksto susitarsite, kad ji naktį jums paplekšnotų, jog buvote blogas berniukas.

5. Šykštumas

Tai viena ne populiariausių ir atstumiančių vyriškų savybių. Jūsų nenoras leisti moteriai pinigų, įžeidžia ją. Ir net neabejokite tuo. Netgi jei ji dalinasi pusiau sąskaitą restorane, neleiskite jai sumokėti pilnai už savo pusę. Jei ji tikra feministė, jūsų piniginė nekentės, tačiau tikrai negailėkite likusių pinigų dovanoms. O vakare gal ir sekso gausite.

Ji tikrai žino, kiek kainuoja tulpės. Ir jei ji sužinos, kad jūs pirkote šias gėles ne iš polėkio, bet iš apskaičiavimo – galėsite verkti vienas apsikabinęs pagalvę. Moteriai, kurios galva užgrūsta finansinėmis problemomis, juolab jūsų, tikrai nėra laiko seksui. Juk ji nervinasi, o tai atima nemažai laiko ir jėgų.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai (3)
Puikus straipsnis,Justai nereikia buti seimo nariu,vasara geliu pilna laukuose,o nors Šokoladui surasti galima,nenupirkus sau alaus ar cigarečių.O kai bėgam nuo jūsų vadinat negražei,o patis kalti nes nevertinat ką turit,o del sporto tai ir į sporto kluba nereikia pabėgiok aplink nam ą ar parkia.
Jei tik vyrai gauna kritikos, tuoj apkaltina moteris (jei autorė moteris) frigidiskumu, feminizmu ir dar kuo nori. Cis jau steteotipiska. O juk teisingai parašyta. Kurią jau moterį labai žavi grubus apsileides tinginys ir užuomarsa.. O meilei milijonai nereikalingį. Kiek turiu pažįstamų gerai sutarianciu porų, nei vieni nėra dideli turtuoliai. Svarbu stengtis vienas dėl kito. Egoistai niekam neįdomus. O egoizmas būtent daugiau būdingas vyrams o ne moterims
mda.. Esu isitikines, kad autore issiskyrus ir malka lovoj... cia labiau "Moteri tipo dievas", tema... atnesk, padirbk darbus uz ja, vos ne jai ji dirba - tai po savo darbo uz ja padirbek, bet tai cia nieko iki kol apie pinigus kalba prasidejo... Kada i sporto sale nueit jei dirbt ne tik darbe bet ir tau reikia kad turetum daug pinigu. Cia tai net slykstu kokiu tik parsiduodanciu uz kapeikas nebuna... Tada isvada: nuperkam tai - dirbkit.. pagal toki mastyma. Nera visi zmones seime dirbantys (nedirbantys) kad tokiu norus visus igivendint. ka tada tiem zmonem kurie minimuma gauna daryt? Tualete i ranka? Aukstuomene tu normaliai mastyt nemoki..., tik pinigai ir garbe.. Sorry, bet autorius tai kiauras
Naujas komentaras