Seksas mažina skausmą?

sex-after-divorce.jpg
 
1 komentaras
Turbūt nereikia nė sakyti, kaip nuostabu patirti orgazmą. Be to, kad patiriamas malonumas, orgazmas padeda sustiprinti porų ryšį bei užtikrinti geresnę sveikatą. Vis dėlto, moterims ne visada pavyksta pasiekti palaimos viršūnę, ir kartais malonumui kelią užkerta skausmas ar perštėjimas intymioje srityje. Taigi, tai gali būti ir priežastimi, kodėl sekso tiesiog... nesinori.

Vis dėlto, reikėtų žinoti, kad orgazmo metu išsiskiriantis laimės hormonas oksitocinas ne tik užtikrina gerą savijautą, bet ir mažina skausmą bei padeda išvengti tam tikrų nemalonių pojūčių.

Nemiga

Naktimis negalite užmigti? Jums tikrai nebūtina gerti vaistus, kad galėtumėte mėgautis saldžiu ir ramiu miegu. Tiesiog vakare pasimylėkite! Turbūt pastebėjote, kad po sekso jaučiate lengvą apsnūdimą? Tai tikrai gali padėti lengviau užmigti ir miegoti ramiau. Be to, tyrimai nustatė, kad moterys pagamina didesnį kiekį oksitocino nei vyrai.

PMS skausmai

PMS skausmai kartais būna tikrai varginantys, tačiau seksas gali padėti sumažinti šiuos skausmus ir užtikrinti gerą savijautą.

Galvos skausmas

Nors pasisakymas, kad skauda galvą – gana dažnas pasiteisinimas, norint išvengti sekso, tačiau reikėtų žinoti, kad sekso metu išsiskiriantys endorfinai mažina šiuos skausmus. Taigi, kai kitą kartą jei partneris ar partnerė sakys, kad skauda galvą, žinosite, ką daryti, tiesa?

Stabdo žagsulį

Taip, tai tikrai tiesa! Tai nustatė gydytojas Francis Fesmire, teigęs, kad žagsulį sukelia klajoklinis nervas, kuris sekso metu stimuliuojamas, ir taip nugalimas žagsulys.

Ir tai, žinoma, dar ne viskas! Mylėkitės dažniau ir pastebėsite, kad Jūsų sveikata ženkliai gerėja!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Seksas vaistas nuo visų ligų išskyrus viduriavimą:D:D:D
Naujas komentaras