Sekso turizmas vyrams

img_3474.jpg
 
Sekso turizmas tai keliavimo pobūdis, kada pagrindiniu kelionės tikslu tampa seksualiniai nuotykiai ir potyriai. Tai yra gana neseniai atsiradusi, tačiau labai sparčiai auganti turizmo industrijos šaka, kuri kai kurioms valstybėms atneša didelį pelną. Tačiau, ne viskas auksas, kas auksu žiba ir vyrams, kurie domisi sex turizmu arba nori būti sex turistais – reiktų šį bei tą žinoti.
 

Kelionės kryptys

 
Tikriausiai pirmas aktualiausias dalykas prieš leidžiantis į sekso turą – kelionės krypties nustatymas. Iš tiesų akį traukia ne viena vieta, tačiau geriausia pasirinkti kuo ramesnį pasaulio tašką, kur ne tik legali prostitucija, tačiau ir daug turistų. Geriausia, jei jie visi atvyko to paties – tenkinti kūniškų malonumų!
 
Iš Europoje esančių vietovių dažniausiai sąrašuose minimos šios (sąrašas sudaromas pagal artumą iki Lietuvos) :
 
Varšuva, Lenkija
Kijevas, Ukraina
Hamburgas, Vokietija
Praha, Čekija
Odesa, Ukraina
Amsterdamas, Nyderlandai
Budapeštas, Vengrija
Ibiza, Ispanija
 
Išskyrus Ibizą ir Odesą, kurie yra pajūrio kurortai, kiti sąraše esantys miestai – didmiesčiai su daugybe erotinių pramogų ir nuotykių ieškančių priešingos lyties atstovų(-ių). Beje, beveik visuose šiuose sekso turizmo taškuose yra legali prostitucija, todėl seksualinių potyrių stygiumi skųstis negalėsite.
 
Na, o kituose žemynuose yra:
 
Bankokas, Tailandas
Majamis, JAV
Rio de Žaneiras, Brazilijoje
Dominikos Respublika
Manila, Filipinai
 

Apsauga

 
Ką reikėtų pabrėžti, jog ruošdamiesi į tokią kelionę, apsirūpinkite apsauga. Neįmanoma pakankamai pabrėžti to fakto, jog sekso su nepažįstamaisiais metu reikėtų visada dėveti apsaugą. Nors Lietuvoje ir nuolat auga susirgimai lytiniu būdu plintančiomis ligomis, užsienyje, ypač tose šalyse kur klesti skurdas arba sekso turizmas, tie skaičiai yra daug didesni. 
Jeigu nuspręsite nenaudoti apsaugos, ypač santykiaudami su neoficialiose įstaigose dirbančiomis laisvo elgesio merginomis, rizikuojate susirgti beveik viskuo. Nuo gana dažnų uždegimų ar bėrimų iki ŽIV. Kai kuriose iš sekso turizmo lokacijų lytinė higiena nėra itin prižiūrima, todėl saugokitės.
 
Iš linksmesnės pusės galima pabrėžti, jog nuotykiai be „tam tikros apsaugos“ pietų Azijoje, ypač Tailande gali baigtis kurioziškai. Ten, skirtingai nei čia yra labai daug translyčių arba persirengėlių, kurie apsimeta moterimis. Ne visiškai arba visiškai pašalinę savo vyriškumą pabrėžiančias dalis, jie gana laisvai uždarbiauja gatvėje ir mieste. Juos pažinti nėra itin sunku, tačiau komiškų situacijų vis tiek pasitaiko.
 

Tamsiosios sekso turizmo pusės

 
Iš karto reikėtų save nuteikti, jog ypač dažnai Azijos, Afrikos, rečiau Europos šalyse, moterys, siūlančios save už pinigus, neretai būna įdarbintos nelegaliai ar net prieš savo norą. Vis dėlto, daugumoje išsivysčiusių Europos ar vakarų pasaulio šalių bei Japonijoje tai yra daug retesnis atvejis. Čia paklausa yra mažesnė nei pasiūla, todėl galima būti ramesniems, jog merginos ir moterys dirba savo noru, yra legaliai įdarbintos bei prižiūri savo sveikatą.
 
Jeigu kalbėtume apie vienos nakties nuotykius su nepažįstamaisiais, tai reikėtų saugotis vagysčių, narkotikų ir kitų nemalonumų. Štai Brazilijoje merginos įspūdingomis figūromis dažnai nuvilioja turistus gilyn į pavojingus rajonus prisidengusios tuo, jog einama pas „ją į namus“, o pakeliui turistą apiplėšia vietiniai banditai. Viešbučių kambariuose naiviems į gėrimą įpilama migdomųjų, o svaiginamosios priemonės į kokteilį gali patekti ir bare ar klube. Saugokitės, nes tai gali kainuoti brangiai ir sugadinti visą ateinančią kelionę. 
 

Neatrastos galimybės

 
Ar kada teko „sekso autobusiuku“ važiuoti 2 valandų kelią iš vieno miesto į kitą? Ar kada dalyvavote smagiuose žaidimuose su daugeliu moterų bei ar mylėjotės prie Atlanto vandenyno? Jeigu atsakėte „ne“ į bent vieną iš šių klausimų – tikrai turite dar neatrastų potyrių. 
 
Visuose sekso turizmo taškuose, kur legalios eskorto ar panašios paslaugos – rasite tikrai įdomių ir net kvapą gniaužiančių pasiūlymų išbandyti tai, ko nerasite kitose vietose visame pasaulyje. Na, o nekalta pažintis klube ar bare gali atvesti iki nepamirštamo sekso kur nors įdomioje vietoje arba net tolimesnio romano.
 
 
Suaugusiems.lt
 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras