Tyrimas: Ar seksas turi "galiojimo" laiką?

shane-iHa7FZYLEmA-unsplash.jpg
 
2 komentarai
Vyrauja nuomonė, kad vyresniems žmonėms seksas nebeteikia jokio malonumo, ir nebėra jokio reikalo tuo užsiimti. Pasirodo, tai netiesa. Kai kurios vyresnės nei 60 metų moterys teigia, kad iki šiol seksas joms teikia didelį malonumą.

Mokslininkai, atlikdami tyrimą, apklausė 1295  60-89 metų moteris, ir padarė išvadas, kad dauguma jų yra laimingos gyvendamos lytinį gyvenimą, nepriklausomai nuo to, kad jų sveikata su amžiumi tik blogėja. Nors su laiku mažėja lytinis potraukis, tampa sunkiau patirti orgazmą, tačiau vis dėlto visų amžių grupių moterys teigė, kad seksas vis dar teikia džiaugsmo:

60-69 metų moterų atsakymai apie tai, ar jos patenkintos savo lytiniu gyvenimu, svyravo nuo “šiek tiek patenkintos” iki “labai patenkintos”.

60 % 70-79 metų moterys taip pat teigė, kad yra patenkintos lytiniu gyvenimu, ir 61 % 80-89 metų moterų atsakė, kad vis dar mėgaujasi seksu. Galbūt dėl to skaičiai tokie dideli, nes vyresnės moterys nebesitiki gyventi puikaus lytinio gyvenimo, todėl pasitenkina tuo, ką gauna.

Tyrimas parodė, kad vyresni žmonės seksu užsiima rečiau nei jauni. Per pastarąjį pusmetį mylėjosi 70% 60-69 metų moterų;  57 % 70-79 m. moterų ir tik 31% 80-89 m. moterų.

Psichiatras Wesley K. Thompsonas priduria, kad seksas vyresnio amžiaus žmonėms ne tik gali teikti malonumą, bet ir padeda pagerinti fizinę būklę – o tai susiję ir su paties gyvenimo kokybe.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai (2)
aisku turi
:P
Naujas komentaras