Internetiniai pasimatymai: kaip atpažinti melą?

internet-dating-tips-to-stay-safe-online-136405060985302601-160408150809.jpg
 
Internetiniai pasimatymai tai šis tas daugiau negu virtualūs, atkreipti dėmesį bei sužavėti siekiantys laiškai. Internetinėje erdvėje apstu nedorėlių, siekiančių pasipelnyti kitų sąskaita, todėl būkite itin atsargūs ir neįkliūkite į sumaniai paspęstas pinkles bei neleiskite kvailinami. Žinoma, ne visi internetiniuose portaluose užsiregistravę asmenys be išimties yra melagiai, ne, tačiau juk atsargumas gėdos tikrai nedaro. Nepažįstamas asmuo visai nelauktai pradėjo rodyti Jums dėmesį? Prieš įsiveldami į diskusiją, įsidėmėkite ženklus, rodančius, kad užkibote ant gudraus melagio kabliuko.

Anketoje yra tik viena ar dvi nuotraukos. Žinoma, ne fotografijos, o žmogaus, su kuriuo bendraujate būdas, charakterio ypatybės svarbiau už viską. Tačiau šiomis dienomis žmonės nevengia susikurti norimą savo paveikslą bei įsikėlę svetimas fotografijas apgaudinėti kitus. Todėl prieš eidami į pasimatymą ir pradėdami rimtai bendrauti, surenkite skype konferenciją. Vien tam, kad įsitikintumėte, jog neužkibote už gudraus apgaviko/apgavikės kabliuko. Dar vienas paprastas būdas įsitikinti, kad bendraujate su tikru anketos savininku – paprašykite, kad naujasis draugas/draugė nusifotografuotų laikydamas popieriaus lapą su Jūsų arba savo vardu. Jei šį prašymą įvykdyti per sunku, ji/jis vis randa pasiteisinimų, žinokite – anketos savininkas, ko gero meluoja išsijuosęs.

Niekada neatranda laiko pasimatymams. Net jei žmogus, su kuriuo susipažinote, gyvena už šimto kilometrų nuo Jūsų, pirmajam susitikimui laiko privalo atsirasti. Ypač jei susirašinėjate ir virtualiai bendraujate jau gana ilgą laiką. Tačiau jei susirašinėjimų draugas kaskart randa priežasčių, kodėl susitikimas neturėtų įvykti, aišku tik viena – jis/ji kažką nuo Jūsų slepia, nė vienas žmogus negali būti užsiėmęs 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę ir vargu, ar susitikimas kada nors įvyks. Juk intensyviam susirašinėjimui laiko kažkaip atsiranda?

Skamba per gerai, kad būtų tiesa. Net jei Jūsų draugai teigia, kad internetinėje erdvėje sutiko nuostabiausių, simpatiškiausių, garsiausiems kino aktoriams ar dainininkams prilygstančių asmenų, tai tikriausiai priverčia Jus tuo suabejoti? Pripažinkite, stebuklų kartais būna, kad ir retai, tačiau pasitaiko. Žvelgiant iš kitos pusės, verta paminėti, kad ir internetinėje erdvėje pavyksta rasti normalių asmenų, ieškančių ilgalaikių santykių, o ne vienos nakties nuotykių.

Ieškote antrosios pusės ar tiesiog norite užmegzti pažintis, susipažinti su naujais žmonėmis? Tai galite padaryti apsilankę mūsų internetinės svetainės pažinčių skiltyje.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras