Dažniausios vyrų klaidos, kurios sužlugdys pirmąjį pasimatymą

pora-59a40827a5739.jpg
 
Eiti į pirmąjį pasimatymą – tai tarsi vaikščioti lynu: neįtikėtinai sunku išlaikyti pusiausvyrą tarp sveiko proto, natūralaus elgesio ir nenumaldomo noro palikti kuo geresnį įspūdį, tuo pačiu nepasirodant beviltiškai. Dauguma vyrų patys pakiša sau koją ir kartoja tas pačias klaidas, dėl kurių pirmasis pasimatymas ir vėl tampa paskutiniu.

Laikykite rankas prie savęs. 

Gal jums ir atrodo, kad kuo daugiau ją liesite pasimatymo metu, tuo labiau ji dėl jūsų eis iš proto, bet taip nėra. Pirmojo pasimatymo metu judu – beveik nepažįstami. Daugumai žmonių nepatinka, kai juos liečia mažai pažįstami žmonės. O jei dar mėgina liesti ne tik ranką ar petį, bet ir koją, krūtinę, veidą – tai jau bus panašu į seksualinį priekabiavimą. Per pirmą pasimatymą visi prisilietimai turėtų būti tik draugiški ir neutralūs – be jokio seksualumo. Taigi jūs galite paduoti jai ranką lipant laiptais ar išlipant iš automobilio, lengvai paliesti jos nugarą kai praleidžiate pirmą per duris, tačiau jokiu būdu nebandyti apsikabinti ir nepaleisti visą vakarą, ypač jei ji bent vieną kartą jau pamėgino muistydamasi ištrūkti iš jūsų glėbio. 

Palaikykite pokalbį

Galbūt save laikote stipriu ir neplepančiu niekų, o tai – vyriška. Tačiau iš šono gali atrodyti, kad esate arba labai uždaras, arba neįtikėtinai nuobodus. Pirmasis pasimatymas yra tam, kad susipažintumėte artimiau. Taigi nepalikite kalbėti tik jai: jūsų teisės ir pareigos pokalbyje dalinamos per pusę! Jei vis dėlto giliai širdyje žinote, kad pokalbis prie staliuko restorane nėra jūsų stiprioji pusė, pasikvieskite ją pirmam pasimatymui ten, kur temų pokalbiams daugiau: į krepšinio varžybas, koncertą ar meno parodą – ten, kur jūs jaučiatės kaip žuvis vandeny ir turite apie ką papasakoti.

Nebūkite šykštus.

Taupumas – pagirtina savybė. Šykštumas nepatinka nė vienai moteriai - tarp šių dviejų reiškinių yra labai aiškus skirtumas. Taupumas – tai pakviesti ją išgerti puodelio kavos jaukioje kavinukėje, užuot kvietus į prabangų restoraną vakarienės, šykštumas – paaiškinti, kad jei jūs mokate už kavą, už desertą turėtų susimokėti ji. Jei jūs iš karto pasirodysite šykštus – nesunku nuspėti, kad taip pat nenoriai dalinsitės emocijomis, lovoje vesite buhalteriją „aš tau – tu man“, o romantiškų staigmenų iš jūsų tikėtis apskritai neverta. Daugumai moterų to pakanka, kad su jumis daugiau nenorėtų turėti nieko bendro. Lengviausias būdas sutaupyti pinigų nepasirodant šykščiam – kviestis ją ten, kur kainos jūsų negąsdina. Arba pasitelkti fantaziją: puiki alternatyva kavinei gali tapti pasivaikščiojimas po senamiestį, apsilankymas nemokamuose miesto renginiuose, piknikas ant žolės vaizdingoje vietoje ir kt.

Mokėkite klausytis

Neabejojame, kad jūs galite papasakoti apie save daug įdomaus, bet dominuoti pokalbyje ir nuolat kalbėti tik apie save – grubi klaida, kuri atskleidžia ne tą, įdomiąją ir intriguojančią, o tik narcizišką jūsų asmenybės pusę. Arba dar blogiau – moteris, su kuria susitinkate, susidaro įspūdį, jog ja jūs visiškai nesidomite. Kas paliks jai didesnį įspūdį nei žinios apie stulbinančius jūsų nuotykius ir pasiekimus? Tai jūsų gebėjimas parodyti, kad jums įdomi ji, ir norite ją geriau pažinti. Jei nesate tikras, nuo ko pradėti – pakalbėkite apie jos darbą (bet ne atlyginimą!). Moterims patinka, kai domitės jos profesinėmis ambicijomis. Paklauskite, kaip ji pasirinko savo profesiją, su kokia iššūkiais susidūrė. Jei moteris turi rimtų užmojų daryti karjerą, jei tobulėja profesinėje srityje – veikiausiai ji pati save gali išlaikyti, taigi vyro jai reikia kaip lygiaverčio partnerio, o ne kaip viskuo aprūpinančio globėjo.

Vartokite saikingai

Pirmasis pasimatymas be alkoholio – įmanomas, bet gana retas variantas. Viena vyno taurė ar šlakelis brendžio abiems padės atsipalaiduoti, pašalins susikaustymą. Tačiau padauginti per pirmąjį pasimatymą – vadinasi, visiškai susimauti. Vyrai pasimatymuose linkę padauginti dviem atvejais: arba jie iš tikrųjų turi bėdų su svaigalais, arba jie pernelyg nervinasi. Kad išvengtumėte šios klaidos, nepamirškite prieš gurkštelint alkoholio ko nors užvalgyti. Be to, nuolat gurkšnokite vandens. Venkite stipriųjų alkoholinių gėrimų: geriau taurė vyno ar bokalas alaus.

Venkite sunkių temų

Tikriausiai norite, kad ji pažintų jus tokį, koks esate. Ir jūsų, kaip ir kiekvieno žmogaus, gyvenime būta tamsių akimirkų, kurios padarė įtaką jūsų asmenybei, galbūt pakeitė jūsų gyvenimo būdą. Tačiau turėkite omenyje: pirmo pasimatymo atmosferai liūdnos, sudėtingos temos – ne į naudą. Pirmasis pasimatymas turėtų būti linksma pramoga ir tik jūsų santykiams klostantis toliau, ateis laikas sudėtingesniems pokalbiams.

Keiksmažodžiai žavesio nepriduoda

Taip, moterys dažnai įsimyli blogiukus. Tačiau jei jūsų kalboje bus pilna keiksmažodžių, ne jūs pats pasirodysite „blogiukas“ bet visas pasimatymas bus nurašytas prie blogųjų patirčių. O jūs pats atrodysite nevykėlis, kuris stengiasi pasirodyti esąs kietas. Kontroliuokite savo kalbėjimo manierą. Tai – vienu metu ir paprasta, ir sudėtinga, ypač jei esate pripratęs nuolat keiktis. Bet pasistengti verta: jei ne dėl šio, tai dėl visų kitų jūsų pasimatymų, kurie laukia ateityje. Atsikratyti parazitinių žodelių kalboje (tokių, kaip „tipo“, „žinai“, „ta prasme“ ir kt.) – sunku. Keiksmažodžiai taip pat priskiriami parazitiniam žodynui. Ir vis dėlto nepamirškite: kartais juos būtina tiesiog išjungti. Einant į pokalbį dėl darbo keiktis – griežtai nevalia. Pasimatymuose – taip pat. Mokykitės, kontroliuokite save, ir nuolat prisiminkite: tai visų pirma svarbu jums pačiam!

Būkite džentelmenas

Moterims šiais laikais tikrai nereikia perdėtos globos, absoliuti dauguma be jokių problemų pačios apsivelka paltą ir moka atsidaryti kavinės duris. Tačiau šiek tiek džentelmeniškų manierų suteiks jūsų asmenybei šarmo. Nesvarbu, kokia šiuolaikiška moteris bebūtų, senos geros džentelmeniškos manieros nenustojo galiojusios. Net jei pasimatymo pradžioje ji perspėjo, jog už save susimokės pati (taip moterys nori pasirodyti nepriklausomos ir nieko neskolingos, jei kartais jūsų pasimatymas nesusiklostytų), atėjus metui susimokėti mandagiai pasisiūlykite tai padaryti. Be to, elkitės mandagiai su visais: nesivaidykite su padavėju, netikrinkite telefono žinučių pasimatymo metu, praleiskite ją pirmą pro duris, leiskite jai pirmai užsisakyti patiekalų, rekomenduokite gero vyno. Visa tai – paprasta ir vis dar veiksminga taktika, kurią yra puikiai įvaldę visi lovelasai. Taigi jei norite, kad jūsų pasimatymas taptų sėkmingų santykių pradžia – pasistenkite ir jūs.

Venkite kalbų apie pinigus

Kalbėti apie pinigus su žmonėmis, kurie jums nėra skolingi, kuriems jūs nemokate atlyginimo ir kurie nėra jūsų darbdaviai – nemandagu. Kaip žinia, moteris, su kuria einate į pasimatymą, nepriklauso nė vienai iš šių kategorijų. Taigi nei jūsų, nei jos finansinė padėtis neturėtų tapti pokalbio tema. 

Išvaizda – svarbu

Galite maištauti kiek norite prieš moterišką smulkmenišką požiūrį į rūbus, batus ar šukuoseną. Ir vis dėlto moterims tai tikrai svarbu. Nepasitikite savo skoniu? Klauskite patarimo tų, kas bent šiek tiek išmano stiliaus subtilybes. O svarbiausia – jūsų rūbai turi būti tvarkingi, batai – nuvalyti, nagai – sutvarkyti. Jei tik norite – galite pasiguosti, kad moterys, besiruošdamos pasimatymui, sugaišta keliskart ilgiau nei vyrai. Bet tai nereiškia, kad jums užtenka trijų minučių. Rūpinkitės savo išvaizda, dar geriau – prieš pasimatymą apsilankykite kirpykloje. Ir liaukitės manęs, kad barzda ar ūsai jus daro vyriškesniu ir solidesniu. Daugumai moterų barzda asocijuojasi visų pirma su nevalyvumu. O jei jau tokią turite – tai pasirūpinkite, kad ji atrodytų tikrai dailiai ir stilingai, taptų jus iš minios išskiriančiu aksesuaru, o ne veido augmenija, bjaurojančia jūsų išvaizdą. 

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras