Valentino dienos dovanos

pexels-cottonbro-studio-6474917.jpg
 
Pasaulyje, kuriame gausu trumpalaikių tendencijų ir nuolat kintančių madų, yra viena nesenstanti tradicija, kuri ir toliau prikausto kiekvieno dėmesį: Valentino diena. Vasariui įpusėjant, atrodo, net oras įgauna kažkokį nepaneigiamą meilės pojūtį.

Raudonų rožių ir širdelės formos šokoladinių saldainių šurmulyje ieškant tikrai prasmingos Valentino dienos dovanos kartais gali atrodyti, kad naršai banalių pasirinkimų labirinte. Šiame tekste mes parodysime, kokie nuoširdūs gestai ir paprastos dovanos taps nebanaliu, tačiau tikrai sėkmingos Valentino dienos hitu.


Valentino dienos dovanos: ką prasmingo sugalvoti šiemet?


Šiais laikais gana sunku nepasiduoti banalybei ir meilės dienos proga nenupirkti pirmo parduotuvėje pamatyto pliušinio meškiuko ir širdelės formos saldainių dėžutės. Mes pagalvojome, kokios dovanos galėtų tapti tikra sėkmės istorija šiemet – jomis ir dalinamės.


Maisto gaminimo pamoka dviems


Dabar tampa vis populiariau dovanoti ne fizinius daiktus, o patirtis, keliones arba kitaip sakant – laiką kartu. Vienas iš tokių užsiėmimų galėtų būti maisto gaminimo pamoka! Jos metu ne tik geriau pažinsite vienas kito įgūdžius virtuvėje, bet ir galėsite padirbėti komandoje ir dar labiau suartėti.


Ir aišku, finale galėsite mėgautis savo pagamintais šedevrais. Pralaimėjusių nėra!


Asmeninių nuotraukų knyga


Ši dovanos idėja labiau tiks sentimentalioms poroms, ypač toms, kurios kaupia įvairius prisiminimus tiek nuotraukų, tiek daiktų pavidalu (pavyzdžiui, kolekcionuoja kino bilietus ar kitus daiktus, kurie primena apie jūsų laiką kartu). 


Paimkite tuščią nuotraukų albumą, atsispausdinkite daugybę jūsų nuotraukų: tai gali būti bendrų atostogų vaizdų, jūsų bendros asmenukės, juokingi prisiminimai ir kita. Sudėkite nuotraukas į albumą, jeigu turite laiko – jas aprašykite. Taip pat galite priklijuoti ir aukščiau minėtus sentimentalius daiktus, popierėlius, kino bilietus ir kita.


Tokia asmeniška, rankų darbo dovana susilauks tikrai daugiau dėkingumo nei pirma pasitaikiusi šokolado dėžutė iš parduotuvės.


Sekso žaislas (tiek pradedantiesiems, tiek ne)


Ši dovana unikali tuo, kad tinka tiek sekso žaislų naujokams, tiek žinantiems, kaip teisingai pasilinksminti miegamajame. Naujokams galima naudoti pirmiems naudojimams tinkamiausius sekso žaislus: universalius vibratorius, švelnius BDSM aksesuarus, klitorinius masažuoklius, penio žiedus. Valentino diena yra puiki proga kažkam atverti naujų potyrių duris miegamajame.


Tiems, kurių naktinių staliukų stalčiuose netrūksta sekso žaislų, galima dovanoti dovanų kuponus arba kažką, apie ką jūsų partneris (-ė) jau seniai svajoja. Galbūt tai prabangus masturbatorius? O gal tas porų vibratorius, kurį galima valdyti mobiliąja programėle? O gal šią Valentino dieną apskritai norite padovanoti ne tik daiktus, bet ir patirtis? Tuomet puikiai tiks BDSM rinkinys – naudinga ir tai, kad jau tą patį vakarą turėsite kuo užsiimti.


Gėlės


Nors gėlės yra dovana, kurią renkamės bene visoms progoms, ji niekada nebus banali. Vasarį, kai viskas, ko norime, yra pavasaris, graži gėlių puokštė gali labai pakelti nuotaiką. 


Žaidimo kauliukai suaugusiems


Tai galėtų būti labai smagus priedas prie pagrindinės dovanos! Ir mes kalbame ne apie paprastus, o apie specialius kauliukus, kurie dažniausiai parduodami poroje. Ant vieno iš jų surašytos įvairios kūno dalys, ant kito – veiksmai. O toliau viskas vyksta labai paprastai: ridenate abu kauliukus vienu metu ir žiūrite, kokią užduotį gausite. Galbūt turėsite pabučiuoti partnerio (-ės) kaklą, galbūt – paglostyti jo (jos) koją. Šie kauliukai gali pridėti Valentino nakčiai daugiau žaismingumo, tad tikrai verta juos įtraukti į bendrą dovaną.


Mėgstantiems aistringas dovanas – „Kamasutra“ knyga


Ši knyga dažnai įvardijama kaip tikras erotinių malonumų paslapčių vadovas, tad pavartyti jį drauge gali būti labai įdomi ir jaudinanti patirtis. Tokių knygų yra daugybė, jas galite rasti įvairiuose internetiniuose knygynuose, jeigu fizinėse parduotuvėse pirkti nedrąsu. Tikima, kad ši knyga gali kaip reikiant pagyvinti jūsų seksualinį gyvenimą, tad tikrai verta apsvarstyti tokią dovaną tiems, kuriems patinka mokytis apie seksą ir malonumo suteikimą.


Papuošalai


Ar papuošalai bus gera Valentino dienos dovana, priklauso nuo jūsų partnerio (-ės) pageidavimų ir skonio. Kai kurie žmonės mėgsta gauti papuošalus kaip dovaną, nes tai gali būti meilės, dėmesingumo ir dėkingumo simbolis. Tai taip pat gali būti nesenstanti ir prabangi dovana, turinti sentimentalią vertę. Kiekvieną kartą, pažvelgusi (-ęs) į savo gautą papuošalą jūsų partneris (-ė) prisimins jus ir jūsų meilę, kas tikrai labai romantiška.


Pižama arba gražūs apatiniai


Nesvarbu, ar jums labiau patinka šiltos ir patogios, ar seksualios ir atviros, pižamos yra aštunta populiariausia Valentino dienos dovana Amerikoje. Septintoje vietoje rikiuojasi apatiniai, tad jeigu pirkdami dovanas norite neatsilikti nuo tendencijų, šios dvi yra gana smagus būdas nustebinti mylimą žmogų.


Tačiau pabaigai norime priminti, kad ne dovanose slypi Valentino dienos magija. Jeigu šiemet neturite galimybių nustebinti savo meilę kažkuo brangiu, nustebinkite gestais: rankų darbo atviruku, pagaminta vakariene, meilės laiškais ir žinutėmis. Įjunkite savo fantaziją ir susikurkite šventę pagal savo galimybes. Juk svarbiausia šią dieną dar kartą priminti, kaip stipriai vienas kitą mylite.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras