Filmai suaugusiems: kuo jie naudingi poros santykiams?

couple-taking-photos-light-movie-projector-2.jpg
 
Kiekvienuose santykiuose ateina laikas, kuomet nusistovi rutina, pradeda darytis šiek tiek nuobodu, trūksta to pirminio jaudulio. Intymumas yra vienas iš pirmųjų dalykų, kurie nukenčia, kai partneriai atsisako į savo santykius įnešti kažkokių naujų vėjų. Jų gali būti pačių įvairiausių, tačiau mes šiandien norime pakalbėti apie vieną paprastą, bet veiksmingą būdą pakurstyti ugnį santykiuose – tai suaugusiems skirtų filmų peržiūros kartu.

Filmai suaugusiems ir jų nauda intymumui

Filmų suaugusiems žiūrėjimas su partneriu (-e) gali atverti visiškai naują lapą jūsų santykiuose ir sekse. Liūdna, tačiau yra porų, kurioms nedrąsu dalintis savo patirtimis žiūrint suaugusiems skirtus filmus, to gėdijamasi. Gėda nėra dalykas, kuris turėtų šauti pagalvojus apie tokio tipo filmus – atlikti tyrimai netgi rodo, kad poros, kurios atvirai kalba apie tokių filmų žiūrėjimą, yra laimingesnės! Šiame tekste įrodysime, kad tokia veikla gali iš tikrųjų pagerinti santykius, o ne juos sugadinti.

Sužinosite apie vienas kito fantazijas

Nepriklausomai nuo to, kiek laiko esate kartu, yra dalykų, kuriuos, tikėtina, vienas nuo kito esate nuslėpę. Labai dažnai tie dalykai būna susiję būtent su seksu. Tačiau svarbu paminėti, kad atvirumas apie norus ir poreikius sekse yra būdas pakelti santykius į aukštesnį lygį, net jeigu galvojate, kad jau pasiekėte maksimumą.

Tai, kokios kategorijos suaugusiųjų filmus renkatės, gali labai daug pasakyti apie tai, kas sekse jums patinka. Tad jeigu tuos filmus žiūrėsite kartu, natūralu, kad tai padės susipažinti su vienas kito erotinėmis fantazijomis ir galbūt netgi paskatins išbandyti matytus dalykus gyvai. Be to, tai puikus būdas pradėti dialogą tiems, kuriems įprastoje aplinkoje sunku kalbėtis apie seksą. Kai matysite, kaip ekrane mylisi žmonės, sunku bus nutylėti, ką apie tai manote.

Užkursite vienas kito libido

Visiškai normalu, jeigu kartais nejaučiame jokio noro mylėtis – tai gali priklausyti nuo daugybės dalykų, pavyzdžiui, nuovargio, streso, vartojamų vaistų ir  t. t. Tačiau jeigu libido yra žemas jau kurį laiką, filmai suaugusiems gali būti labai geras šios problemos sprendimas. Tokio turinio žiūrėjimas gali būti seksualinio stimuliavimo ir susijaudinimo forma, padedanti partneriams nusiteikti ir galbūt pagerinti bendrą seksualinę patirtį. Vienas tyrimas parodė, kad 40 minučių pornografijos žiūrėjimas du kartus per savaitę gali iš tiesų sustiprinti libido.

Išmoksite naujų triukų miegamajame

Nei vienas negimėme viską mokėdami, tad ir miegamamojo triukus mokomės tik per patirtį. Natūralu, jeigu kai kurie suaugusiems skirtuose filmuose rodomi dalykai jums bus naujiena, tačiau jeigu tai stebėdami jaučiate jaudulį, galbūt verta matomus triukus išbandyti ir patiems? Tiesiog suraskite suaugusiesiems skirtą vaizdo įrašą, kuris kursto jūsų ir partnerio (-ės) fantazijas, ir atitinkamai išbandykite, ką matote vaizdo įraše. Suaugusiesiems skirti filmai gali būti saugus ir sutarimu pagrįstas būdas partneriams tyrinėti naujas fantazijas, idėjas ar metodus kontroliuojamoje aplinkoje.

Tik būtinai prisiminkite, kad tai turėtų būti maloni patirtis jums abiem, todėl neprimeskite savo partneriui (-e) dalykų, kurie jums patinka ir nespauskite viso to daryti, jeigu jis (ji) to nenori.

Tapsite artimesni

Jei su mylimu žmogumi praktikuojate suaugusiems skirtų filmų žiūrėjimą, tai gali lemti stabilesnius santykius, geresnį bendravimą, gilesnį tarpusavio ryšį. Kuo dažniau tai darysite, tuo geriau vienas kitą suprasite, nes tai padės atvirai kalbėti apie savo seksualinius troškimus ir fantazijas. Kas tikrai labai suartina!

Be to, kiekvieną kartą, kai pora gali pasidalyti pomėgiu, o dar geriau – seksualine patirtimi, jie investuoja į savo santykių ilgaamžiškumą.

Geriau pažinsite save

Nors kalbame apie suaugusiems skirtų filmų naudą santykiams, būtina paminėti, kaip tai paveiks jus, kaip partnerius, asmeniškai. Sužinosite, kas sekse patinka jums, kaip stipriai pasitikite savo partneriu (-e), ar miegamajame esate linkę išbandyti naujoves, ar rutina jums yra geriausias dalykas. Kai visa tai suvoksite, galėsite papasakoti partneriui (-ei) ir pritaikyti šias žinias jūsų seksualinio gyvenimo gerinimui.

Nusiraminsite

Mūsų karta gyvena labai greitą ir įtemptą gyvenimą, mes nuolat galvojame apie dalykus, kurie mus slegia ir kelia nerimą. Kai patiriame stresą, mūsų smegenys išskiria kortizolį, kuris neleidžia teisingai mąstyti ir porose dažnai tampa konfliktų priežastimi. Filmai suaugusiesiems yra plačiai prieinami, todėl jeigu jaučiatės sunerimę ar pavargę, po ilgos dienos atsipalaiduokite su trupučiu erotikos savo namuose.

Ir paskutinis mūsų patarimas – labai svarbu, kad tokius filmus norėtumėte žiūrėti abu. Jeigu malonumą jaus tik vienas iš jūsų, ši bendra veikla santykiams tik pakenks. Tad įsitikinkite, kad abu to norite, ir pirmyn į naujus seksualumo horizontus. Pažadame, jaudulio bus daug!

 

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras