Ar tu stipri moteris?

Pochemu-ty-vsegda-vybiraesh-nepravilnyh-muzhchin-i-kak-eto-prekratit-750x430.jpg
 
Dabar, galima sakyti, atėjo stiprių moterų mada, visos nori būti nepriklausomos, savarankiškos, „kietos“ , niekuo nenusileidžiančios, ir netgi pranokstančios vyrus. Tačiau kas iš tikrųjų yra stiprybė? Kokios savybės priskiriamos stipriai moteriai? Skaityk toliau ir sužinosi – pateiksiu bruožus, kuriais pasižymi stiprios asmenybės, turėsi progą pasitikrinti, ar esi viena jų.

Stiprios moterys vertina save

Stipri moteris pasitiki savimi ir neabejoja savo verte. Ji žino, jog nesvarbu, kad kartais sekasi ne viskas – iš klaidų mokomasi. Ji nelygina savęs su kitais ir didžiuojasi, jog yra vienintelė pasaulyje tokia. Ji myli save, pripažįsta savo trūkumus ir dėl jų nekompleksuoja, nes trūkumų turime visi. Stipri moteris neatsisako kažko imtis vien dėl baimės, kad nepavyks. Ji, kaip ir visi žmonės jaučia baimę, tačiau neleidžia jai perimti kontrolės.

Stipri moteris nesirūpina tuo, ką galvoja kiti

Ji supranta, kad žmonėms įtikti neįmanoma. Kad ir kaip gyventum, kad ir kuo užsiimtum, visada bus manančių, jog darai kažką ne taip. Todėl neverta švaistyti gyvenimo, kad patiktum visuomenei. Stiprios moterys gyvena taip, kaip nori pačios, o ne jų tėvai, giminės, kaimynai, pažįstami. Ji pati kuria savo gyvenimo scenarijų, o ne stengiasi prisitaikyti prie jau parašytų aplinkinių.


Stipri moteris moka nusibrėžti ribas santykiuose

Kad ir kokius stiprius jausmus ši moteris jaustu partneriui, yra dalykų, kurių ji netoleruotų jokiais atvejais, ir sugebėtų nutraukti juos iš karto, jei taip atsitiktų. Šie dalykai gali skirtis ir būti asmeniški, tačiau dažniausiai sutinkami yra: neištikimybė, fizinis ir psichologinis smurtas – reikia suprasti, kad jei partneris sugebėjo šitaip pasielgti – santykiams vilčių teikti neverta. Stipri moteris turi pakankamai ryžto jiems nutraukti.


Ji yra finansiškai nepriklausoma

Stipri moteris daug dirba, rūpinasi savo karjera, mokslais ir kitais pasiekimais. Ji nėra priklausoma nuo vyrų pinigų ir jai nereikia būti išlaikomai. Ji gali su malonumu priimti brangias dovanas iš vyro, tačiau nejaus jokio įsipareigojimo už tai kaip nors atsilyginti, nes nėra nuskriausta mergaitė ir visą tai gali nusipirkti ir pati, o dovanas priima, kaip dėmesio, palankumo ženklą, o ne bandymą nupirkti ją. Ji žino, kad yra neįkainojama.


Ji moka pasiekti savo

Stipri moteris turi aiškius gyvenimo tikslus ir užtikrintai jų siekia. Kartais ji suklysta, kartais susimauna ar tiesiog nepasiseka, tačiau ji nesustoja. Parkritusi, ji atsikelia, nusipurto dulkes, pasitaiso karūną, ir žygiuoja toliau, nes sustos tik tuomet, kai tikslas bus įgyvendintas. Stipri moteris nepripažįsta žodžio „pasidavimas“. Visi šie paminėti bruožai nebūtinai prigimtiniai – jie yra išugdomi įdėjus darbo ir pastangų į savo asmenybės tobulinimą. Linkiu kiekvienai atrasti savyje stiprią moterį.

 

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras