7 ženklai, rodantys neištikimybę

neistikimybe-563b383185a22(2).jpg
 
Romantiniuose santykiuose neištikimybė pasireikšti gali įvairiai. Mikro neištikimybė yra daug dažnesnis reiškinys, nei būtumėte pagalvojęs. Šiais laikais santykius pradėti labai paprasta. Didžiausia bėda – pasitikėjimas. Jei jūs su partneriu apie tai nesikalbate reguliariai, rizika didelė, nes flirtas šiais laikais reiškia daug daugiau, nei anksčiau.

Partneris labai saugo savo telefoną nuo jūsų

Žmonės labai prisiriša prie savo telefonų. Tačiau, jei partneris labai dažnai tikrina telefoną net būdamas su jumis, ar dingsta į vonios kambarį ilgam su savo telefonu, tai gali būti mikro neištikimybės požymis. Be to, verta atkreipti dėmesį į dar kelis požymius -  partnerio telefonas užrakintas kodu, ar partneris jį nešasi į vonios kambarį net būdamas namuose.

Pastebite, kad partneris naudodamasis telefonu labai dažnai šypsosi ir juokiasi

Jei partneris su kažkuo flirtuodamas susirašinėja, tai tikrai mikro neištikimybės ženklas. Būkite atsargūs, jei partneris dažnai juokiasi ar šypsosi su kažkuo susirašinėdamas. Žinoma, jei tuo, kas sukėlė juoką partneris pasidalina ir su jumis – viskas puiku, tačiau, jei ne, ypač, kai paklausiate, dėl ko partneris šypsosi, laikas pasikalbėti apie ribas.

 Pastebite partnerį pažinčių aplikacijoje

Ir tai gali reikšti daug daugiau, nei mikro neištikimybę. Tačiau, daug žmonių ištrina pažinčių programėles iš telefonų, o jų profiliai lieka aktyvūs. Tačiau, jei pastebite, kad partneris dar vakar buvo aktyvus programėlėje, tai visiškai kita istorija. Jei pastebite partnerį pažinčių programėlėje, tai tikrai labai blogas ženklas. Nors tai gali atrodyti nepavojinga, jei partneris nieko nedaro, tačiau dažniausiai jis tiesiog dairosi geresnio varianto. 

Partneris per daug dažnai kalba apie savo eks

Vienas dalykas yra eks paminėti kartais, nes gal tai susiję su jūsų ir partnerio diskusija, tačiau, jei partneris dažnai mini savo eks, o jums atrodo, kad gerai žinote, kas vyksta partnerio buvusios meilės gyvenime, turėtumėte paklausti partnerio, ar dažnai jie kalbasi. Kai kurie žmonės lieka draugais su buvusiomis meilėmis ir tai yra puiku, tačiau kartais tai reiškia, jog buvę santykiai vis dar tęsiasi.

Partneris sako, jog viską įsivaizduojate

Jūsų intuicija yra galingas įrankis, padedantis suprasti, ar partneris jums ištikimas. Taip, kartais protas gali žaisti, tačiau neignoruokite neraminančių jausmų. Be to, jei palaikote mylinčius ir sveikus santykius, turėtumėte su partneriu kalbėtis apie viską, tiesa? Jei partneris sako, jog viską įsivaizduojate, ima ginčytis, tai dar vienas mikro neištikimybės požymis.

Kai apie tai prakalbate, partneris ima gintis

Dar vienas būdas, padėsiantis suprasti ar partnerio draugystė yra tik draugystė – paminėkite tą žmogų ir stebėkite partnerio reakciją. Dar vienas būdas – stebėkite, ar partnerio elgesys nepasikeičia tada, kai tas žmogus pasirodo netoliese. Papildomas būdas išsiaiškinti, ar partneris nelaiko paslaptyje kažkam jausmų – pasiūlykite ką nors nuveikti su tuo žmogumi. Jei partneris ims aiškintis, kodėl negali to padaryti, ar stengsis, kad tai neįvyktų – štai jūsų atsakymas.

Partneris vis rečiau kviečia jus į renginius

Kai judu tapote pora, ėmėte daug ką veikti drauge. Tačiau, jei partneris ėmė reikšti norą dažniau į renginius išeiti vienas, tai gali reikšti, jog jis sutiko kažką naują. Svarbu atvira ir nuoširdi komunikacija ir jei įtariate, kad partneris jums gali būti neištikimas – pasikalbėkite. Išreikškite partneriui savo susirūpinimą dėl ribų peržengimo ir kaip tai svarbu jums.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras