8 blogiausios dovanos Valentino dienai

188.jpeg
 
Jeigu vis sukate galvą, ką padovanoti savo moteriai Valentino dienos proga, žinokite – jūs ne vieni! Dalinamės aštuoniomis blogiausiomis Valentino dienos dovanomis. Šioms dovanoms negali būti jokių pasiteisinimų!

Indai

Puodai, puodeliai, keptuvės, rankšluosčių rinkinys ir virtuvės įrankiais galite nudžiuginti savo močiutę, bet tik ne žmoną! Mažų mažiausiai, ką moteris norėtų daryti švenčiant Valentiną, tai eiti gaminti valgyti. Tad jei jau labai skubate ir dovanos reikalą pamiršote, tuomet geriau prekybos centre nupirkite rožę ir butelį šampano!

Kulinarijos knyga

Žinoma, galbūt jūsų žmona gamina tikrus kulinarijos šedevrus, o maisto gaminimas yra jos vienas mėgstamiausių  hobių. Ji domisi kulinarijos naujienomis ir trokšta naujos garsiausių virėjų knygos! Padovanokite jai ją, tačiau tik ne Valentino dienos proga. Tokia dovana tikrai gera, bet ji papildo ne meilės, o naudingų dovanų sąrašą. Valentino dienos dovana turi pažadinti jos seksualumą ir geismą, o ne norą kepti pyragus. Juk jūs iš jos tikitės daugiau nei romantiškos vakarienės, tiesa?
 

Parfumerija ir higienos reikmenys

Padovanoję dezodorantą, šampūną ar kitus asmeninės priežiūros reikmenis, stebuklingai galite likti be sekso ne tik per Valentino dieną, bet ir visą savaitę. Tai taikoma ir pigiam tualetiniam vandeniui. Jei nežinote ką daugiau be parfumerijos galėtumėte padovanoti savo mylimajai, jau geriau rinkitės kosmetikos gaminių dovanų kuponą ar kokybiškus kvepalus su feromonais. 

Sporto įranga

Galbūt jūsų mylimoji yra apvalių formų. Ir nors jums jos figūra yra tiesiog tobula, tiesiog orite padėti, svarmenys, sporto technika ar abonementas į sporto klubą tikrai ne pati tinkamiausia dovana. Tokia dovanėle ne juokais įžeisite mylimąją ir greičiausiai seksualaus sporto Valentino dieną, negausite. Užuomina, kad laikas keisti gyvenimo būdą ne pats geriausius variantas. Geriau jau dovanokite tokią dovaną, kuri pretenduos tik į judviejų sportą. 
 

Pliušiniai žaislai

Didžiuliu meškinu ar kiškiu tikrai jos nenudžiuginsite. Nebent jai yra 15 metų. Suaugusios moterys žaidžia su visai kitokiais žaisliukais. Patikėkite, minkšto meškučio šiame sarąše nėra. 

Erotinis kino filmas

Jūs jau daug metų kolekcionuojate filmus suaugusiems ir mėgstate juos žiūrėti kartu. Neapsirikite. Bendri pomėgiai, svarbu, tačiau erotinis kino filmas ar seksuali literatūra, ne tai ko jai reikia.

Jūsų geriausia dovana - tai aš!

Apie tokias, brangiai nekainuojančias dovanas  galite pasakoti savo draugams. Tačiau iš prigimties moterys yra sentimentalios ir jos trokšta gauti malonią staigmeną iš jūsų!

Skirkite dovanai dėmesio

Neskubėkite čiupti pirmo pasitaikiusio daikto iš parduotuvių lentynų. Pirmiausia pagalvokite, ar tas daiktas jai tinka ir ar ji apsidžiaugtų gavusi tokią staigmeną. Atminkite, dovana nebūtinai turi būti apčiuopiama. Galbūt ji labiau už visas dovanas įvertintų jūsų paruoštą romantišką vakarienę ar erotinį masažą!

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras