Valentino diena: meskite iššūkį tradiciniam seksui!

184.jpeg
 
Valentino diena - tai įsimylėjėlių ir svajojančiųjų apie meilę šventė. Šią dieną, labiau nei kurią nors kitą, mes svajojame apie švelnumą, šilumą ir dėmesį. Įsimylėjėlių dieną mes tikimės gauti daugiau bučinių bei gražių žodžių iš mylimo žmogaus, ir tuo pačiu, patys dosniai dalijamės meile!

Ryžkitės įgyvendinti bendrą slaptą fantaziją

Yra daugybė porų, kurios atvirai bendrauja lovoje ir nevengia vienas kitam prisipažinti apie slapčiausias savo fantazijas (pavyzdžiui, pasikeitimas partneriais, grupinis seksas, seksas trise, gangbang). Kodėl tokioms  drąsioms ir išbandymų nebijančioms porelėms Vasario 14 –osios nesutikus drauge? Jeigu su partneriu ne kartą esate apie tai kalbėję (galbūt net domėjotės šiuo klausimu detaliau), vertėtų šią galimybę dar kartą apsvarstyti. Aktyviai bendraukite sex forumuose, ieškokite bendraminčių pažintyse ir pasidalinkite tokia bendra meilės idėja su kitais! Tiesa, tinkama porelė (ar kelios)  per vieną naktį gali ir neastirasti, tad šią savo svajonę pradėkite įgyvendinti jau dabar! Nepamirškite, jog su savo naujais lovos draugais reikės ne tik susipažinti, bet ir viską detaliai suplanuoti, aptarti galimos orgijos veiksmo vietą, pačias vakarėlio sąlygas ir kitas svarbias detales.

Noriu grupinio, bet dar ne per šią Valentino dieną

Viena yra svajoti, kas kita – imti ir padaryti tai. Jei nesate tikri dėl tokios sex fantazijos įgyvendinimo, verčiau neskubėkite ir pasitelkite galimas alternatyvas. Tokie sekso žaislai, kaip dvigubos skverbties strap-on  ar vibratorius  padės judviem priartėti prie grupinio sekso fantazijos. Sukurkite tinkamą atmosferą, užsisakytite viešbučio numerį, pakeiskite įprastą kasdienę atmosferą ir  leiskitės į grupinio  sekso paieškas dviese!

valentino diena
Pagyvinkite tradicijas

Galbūt romantiška vakarienė žvakių šviesoje jau tapo sena  Valentino dienos tradicija, ir per kiekvieną Meilės dieną stebinate savo antrąją pusę savo firminiu patiekalu? Šiek tiek pakoreguokite mitybą ir pačią  vakarienės idėją bei  į savo meniu įtraukite daugiau čili. Patiekite suši, vaisius, krevetes, plaktą grietinėlę ar ledus ant savo nuogo kūno. Juk jūs puikiai žinote savojo Valentino skonį...

Priešingai nei įprastai

Jei siekiate, jog jūsų erotiška Valentino dienos staigmana sukeltų malonų šoką ir įkvėptų judu įnoringesniam seksui, vertėtų atidžiau pažvelgti į savo meilės lizdelį -  lovą. Kai mylitės jūsų lova dažniau būna apšviesta, o gal jos visai nematyti? Jeigu dažniau mylitės tamsoje, išnaudokite šviesos ir regėjimo galimybę. Jaukus blankus apšvietimas, žvakės ir jūs, tokia seksuali ir matoma... O jei dar prieš veidrodį? Ar gi tai ne  iššūkis įprastam ir tamsiam vakaro aktui? Tikrai ne, nes jūs nevengiate matyti to, kaip tai darote? Tada užsimerkite ir uždenkite partnerei akis bei pasinerkite į aklos preliudijos ir nematomo sekso teikiamus malonumus.

Skirkite dėmesio aplinkai

Atidžiai pažvelkite į savo meilės guolį ir atkreipkite dėmesį į pačias menkiausias detales bei smulkmenas. Gal šilko patalus norėsite pakeisti į latekso patalynę, o gal patį baldą vertėtų atsukti į kaimyno langus...  Galbūt jūsų lovai trūksta rėmo prie kurio galėtumėte pririšti savo auką? Paieškokite skirtumų ir atminkite, jog kiekviena detalė ar jos nebuvimas yra svarbu. Patyrinėkite ir pagalvokite, kaip menkiausias pokytis miegamajame padės atsiskleisti jūsų fantazijoms!

Ar priimsite Valentino dienos iššūkį?
 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras