Apie ką nekalbėti pirmojo pasimatymo metu?

pora-64178400.jpg
 
3 komentarai
Atrodo, kol mokėmės mokykloje, per pirmąjį pasimatymą galėjome šnekėti apie viską ir dėl to per daug nesukti galvos. Dabar viskas jau kiek sudėtingiau, kai kurių temų geriausia vengti – priešingu atveju, galite ne juokais išgąsdinti savo simpatiją.

Politinės pažiūros

Politika – tikrai nėra svarbiausia tema, kuria reikėtų šnekėti pirmojo pasimatymo metu. Jei pradėsite kalbėtis šia tema, tai gali peraugti į diskusiją, ir galiausiai į ginčą, jei sužinosite, kad Jūsų politinės pažiūros skiriasi. Sakysit, geriau tai sužinoti anksčiau? Galbūt, bet ar Jums tai yra taip svarbu?

Vaikai

Žinoma, Jūs norite rimtų santykių, ir galbūt ateityje vaikų, tačiau apie tai kalbėdami pirmojo pasimatymo metu galite rimtai išgąsdinti ir atbaidyti. Pavyzdžiui, Jūs pasakojate apie tai, kaip norėtumėte 5 vaikų, o Jūsų pasimatymo draugas (draugė) nori visai priešingų dalykų. Taigi, iš karto pasidarote išvadas, kad vienas kitam netinkate. Bet ar Jūs tikrai norite turėti vaikų su asmeniu, su kuriuo pirmą kartą nuėjote į pasimatymą?

Jūsų pakvaišusi šeimynėlė

Pradedate pasakoti apie savo mamą, kuri yra tokia taupi, kad vokus naudoja du kartus, o tėtis iš darbo vagia daiktus ir neša namo, o brolis... nuolat vairuoja išgėręs. Juk Jūs priklausote tai pačiai šeimai, tad kokią nuomonę susidarys apie Jus?

Dieta

Na, šia tema, žinoma, dažniau kalba merginos. Bet jau kai pradeda kalbėti, tai sunku ir sustoti. Per pirmąjį pasimatymą to tikrai nesinori žinoti: kiek ir ką valgote, kaip skaičiuojate kalorijas ir kiek mankštinatės.  Apskritai, vyrams ši tema nėra pati įdomiausia, ir jiems patinka, kai jų simpatijos gali mėgautis maistu lygiai taip pat kaip ir jie. Net jei ir laikotės dietos, geriau apie tai nekalbėti.

Kada norite susituokti

Įsivaizduokite: per pirmąjį pasimatymą Jums pareiškia, kad jo (jos) tikslas – susituokti po metų. Tai tikrai gąsdina, ar ne? Net jei norite to ar ne, gali būti, kad būsite įtrauktas (įtraukta) į šiuos planus. Juk smagiau, kai tokie dalykai nėra planuojami iš anksto? Galų gale, to negalite numatyti, kol dar nesutikote tam tinkamo žmogaus.

Jūsų atlyginimas

Kad ir kiek uždirbtumėte: ar daug, ar mažai, apie tai kalbėti visiškai netaktiška. Mes gyvename šalyje, kur pašnekovo teirautis apie atlyginimą nėra taktiška, todėl geriausia nei klausti apie tai, nei pasakoti apie  savo finansinę padėtį. Galų gale, juk tai nėra pats svarbiausias dalykas?

 
fantazijos
Komentarai (3)
Labai įdomu, ačiū už pasidalinimą!

Manualine terapija
Tai apsoliuciai nereikšmingi klausimai. Nemanau, kad dėl to gali nesusiklostyti normalus santykiai.
na geriau pirmaisiais pasimatymais atskleist savo poziuri i vaikus ar politika ar kitas subtilybes, nei pradet rimtus santykius ir visa ta laika slepus savo paziuras galiausiai jas parodyt ir susipjaut su savo antraja puse. Kur kas geriau yra tai suzinoti pirmojo pasimatymo metu ir susivokti tau tinka ta partnere/-is ar ne, kad nereiketu det kazkokiu tai vilciu, gaist laika, eikvot pinigus, emocijas ir po to galiausiai lyg is giedro dangaus savo tarkim kokias religines paziuras parodyt, kurios gal visiskai nepriimtinos antrai pusei. Tuo labiau jeigu zmogus "open minded" tai nesvarbu ar 1 ar 201 pasimatymas jis nesureiksmins kazkokiu tai politiniu paziuru nusakytu ir toleruos tai arba netoleruos. Jeigu netoleruos - viskas, tuomet eini ieskais kitu partneriu. Visu nuomones ir isitikinimai gi nesutampa, bet nematau tolko gaist laika ir nutylet kazka ateiciai.
Naujas komentaras