Bučinių patarimai vyrams

140.jpeg
 
1 komentaras
Yra žmonių, kuriems pirmasis bučinys —itin daug reiškia. Tiesą pasakius, ar tai būtų vyras, ar moteris, visi trokšta būti bučiuojami jausmingai. Pakalbėkime apie tai, kaip žmogų pabučiuoti, kad jis norėtų dar ir dar.

Daryk tai privačioje erdvėje.

Privatumas labai svarbu. Didžiulė klaida, kurią daro daugybė vyrų, yra pradėti bučiuotis netinkamoje vietoje. Jei trokšti ypatingo pirmojo bučinio, šia akimirka norisi dalintis tik su vienu žmogumi. Taigi, jei esate apsupti žmonių, tačiau jauti, kad tai TAS momentas, nusivesk savo simpatiją į kiek intymesnę vietelę.

Atsiklausk.

Kai jauti, kad jau tinkamas momentas bučiniui, kalbėdamas paliesk simpatijos plaukus ir pasakyk komplimentą. Pavyzdžiui: „Tavo plaukai labai švelnūs“, ir lengvai paliesk jų galiukus. Jei žmogius šypsosi, glostyk juos toliau, tačiau dabar keliskart nukreipk žvilgsnį į lūpas ir akis. Jei jis (ji) mėgaujasi prisilietimais, gali būti tikras, kad žmogus yra pasirengęs ir bučiniui.

Atsipalaiduok.

Vis dar šiek tiek nerimauji? Pagerink atmosferą pasilenkdamas ir pauostydamas kaklą. Giliai įkvėpk ir pasakyk: „Mmm... kaip maloniai kvepia“. Tuomet, norėdamas atsitraukti ir pasižiūrėti į akis, švelniai brauk savo nosį ir skruostą iki jo (jos). Kai jūsų žvilgsniai susitiks, užsimerk ir pabučiuok.

Parodyk aistrą.

Bučiuodamas švelniai sugriebk partnerio (-ės) plaukus prie kaklo ir atlenk jo (jos) galvą. Lėtai slinkdamas kaklo linija žemyn bučiuok odą ir žaismingai įkąsk. Tuomet šiek tiek atsitrauk ir giliai kvėpuok į kaklą ir ausį. 

Naudok rankas.

Kas gi nemėgsta glamonių? O dar kai mus apipila aistringais bučiniais? Pradėk nuo ausies, perbėk pirštais per plaukus, tada žemyn kaklu ir visa nugara. Tuomet švelniai slysk ranka atgal. Naudok abi rankas, kartais liesk kūną visa plaštaka, o kartais – tik pirštų galiukais. Tokių prisilietimų jis (ji) neužmirš niekada.

Įberk prieskonių.

Nebijok po pirmojo kontakto įberti šiek tiek įvairovės prieskonių. Nuo trumpų, švelnių bučinių pereik prie ilgesnių, gilesnių, o tada vėl grįžk... ir nenaudok savo liežuvio daugiau nei jį naudoja partneris (-ė). Pakeisk kampą pasukdamas savo galvą į kitą pusę ir pakaitomis bučiuok tai viršutinę, tai apatinę lūpas. Kas keletą bučinių sustok atsikvėpti. 

Tyrinėk jos kūną.

Kai esi pasirengęs tikrai įkaitinti atmosferą – bučiuok partnerio (-ės) kaklą ir lėtai keliauk lūpomis iki ausų spenelių, o pasiekęs tikslą – švelniai įkąsk. Nenustebk, išgirdęs gilesnį kvėpavimą.

 
fantazijos
Komentarai (1)
Bučiniai malonus. Dauguma tiesiog net nemoka buciuotis
Naujas komentaras