Bučinių patarimai vyrams

140.jpeg
 
1 komentaras
Dauguma vyrų nesupranta, koks svarbus moteriai yra pirmasis bučinys. Šiame straipsnyje pateikiami patarimai padės pabučiuoti moterį taip, kad ji norėtų dar ir dar.

Daryk tai privačioje erdvėje.

Privatumas labai svarbu. Didžiulė klaida, kurią daro daugybė vyrų, yra pradėti bučiuotis netinkamoje vietoje. Moterys nori, kad pirmasis bučinys būtų ypatingas ir joms patinka dalintis tokia akimirka tik su vienu žmogumi. Taigi, jei esate apsupti žmonių, tačiau jauti, kad tai TAS momentas, nusivesk ją į kitą kambarį arba, dar geriau, į visiškai kitą, intymesnę vietelę.

Jausk, kada nustoti.

Nėra geresnio būdo jai parodyti, kad tu žinai ką darai ir pasitiki savimi, nei baigti bučiuotis pirmam. Sulėtindamas tempą tu parodysi moteriai, kad valdai padėtį ir svarbiausia, paliksi ją trokštančią dar. Leisk jai suprasti, kad savo lūpomis gali išvaryti iš proto. Pasilenk, tarsi ruoštumeisi ją pabučiuoti, tuomet, paskutinę sekundę atsitrauk ir šelmiškai jai nusišypsok. Naudok tai retai, kad išlaikytum šio triuko efektą.

Atsiklausk jos.

Kai jauti, kad jau tinkamas momentas bučiniui, kalbėdamas paliesk jos plaukus ir pasakyk komplimentą. Pavyzdžiui: „Tavo plaukai labai švelnūs“, ir lengvai paliesk jų galiukus. Jei moteris šypsosi, glostyk juos toliau, tačiau dabar keliskart nukreipk žvilgsnį į lūpas ir akis. Jei ji leidžia liesti plaukus, gali būti tikras, kad ji pasirengusi pasibučiuoti.

Atsipalaiduok.

Vis dar šiek tiek nerimauji? Pagerink atmosferą pasilenkdamas ir pauostydamas jos kaklą. Giliai įkvėpk ir pasakyk: „Mmm... skaniai kvepi“. Tuomet, norėdamas atsitraukti ir pasižiūrėti moteriai į akis, švelniai brauk savo nosį ir skruostą iki josios. Kai jūsų žvilgsniai susitiks, užsimerk ir pabučiuok ją.

Parodyk aistrą.

Bučiuodamas švelniai sugriebk jos plaukus prie kaklo ir atlenk jos galvą. Lėtai slinkdamas kaklo linija žemyn bučiuok ją ir žaismingai įkąsk. Tuomet šiek tiek atsitrauk ir giliai kvėpuok į jos kaklą ir ausį. Įsitikink, kad tavo kelnės yra tvirtai susagstytos, nes kaip tik dabar ji tikrai stengsis jas nuimti!

Palenk ją.

Jei atmosfera tinkama, pridėk pirmajam bučiniui šiek tiek jausmingumo ir galantiškumo – palenk moterį žemyn, taip, kaip šokių aikštelėje. Nėra geresnio būdo, kuris priverstų ją pasijausti su stipriu ir savimi pasitikinčiu vyru. Padaryk tai gerai ir ji niekada neužmirš šios akimirkos.

Naudok rankas.

Moterys mėgsta būti glamonėjamos, o ypač, kai yra bučiuojamos. Pradėk nuo ausies, perbėk pirštais per jos plaukus, tada žemyn kaklu ir visa nugara. Tuomet švelniai slysk ranka atgal. Naudok abi rankas, kartais liesdamas moterį visa plaštaka, o kartais – tik pirštų galiukais. Tokių prisilietimų ji neužmirš niekada.

Įberk prieskonių.

Nebijok po pirmojo kontakto įberti šiek tiek įvairovės prieskonių. Nuo trumpų, švelnių bučinių pereik prie ilgesnių, gilesnių, o tada vėl grįžk... ir nenaudok savo liežuvio daugiau nei jį naudoja moteris. Pakeisk kampą pasukdamas savo galvą į kitą pusę ir pakaitomis bučiuok tai jos viršutinę, tai apatinę lūpas. Kas keletą bučinių sustok atsikvėpti. Darydamas šiuos veiksmus sukelsi moteriai įspūdį, kad tiksliai žinai, ką darai.

Tyrinėk jos kūną.

Kai esi pasirengęs tikrai įkaitinti atmosferą – bučiuok jos kaklą ir lėtai keliauk lūpomis iki jos ausų spenelių, o pasiekęs tikslą – švelniai įkąsk. Nenustebk, kai ji pradės kvėpuoti giliau.

 
Komentarai (1)
Bučiniai malonus. Dauguma tiesiog net nemoka buciuotis
Naujas komentaras